ŚLINIACZKI 

Jest 108 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 108 elementów
ŚLINIACZKI

Z czym najczęściej kojarzy się karmienie niemowlaków? Oczywiście z bałaganem! Jeśli nie chcesz zbierać jedzenia ze swoich ubrań czy pobliskich ścian po każdym posiłku, koniecznie pomyśl o tym, aby wyposażyć swoje dziecko w kolorowy śliniak. Sprawdź ofertę śliniaczków dla niemowląt dostępną w ofercie sklepu Edukatorek.

Śliniaczki dla niemowląt — bo jedzenie lubi fruwać

Czy śliniaczek dla noworodka jest koniecznością? Zdecydowanie tak! My, jako rodzice, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nasze maluchy, gdy próbują jeść, często robią wszystko… tylko nie jedzą. Interesują się najbliższym otoczeniem, zaglądają, gdzie jest mama, z uwagą przyglądają się zawartości swojego talerzyka, a także badają to, co znajduje się na ich łyżeczce. Niejednokrotnie zdarzało się, że smyki zaczynały rozrabiać w trakcie posiłku, przez co „cierpiało” najczęściej najbliższe otoczenie. Tarte buraczki, gotowany kalafior czy resztki z arbuza zdobiły stół, krzesła, podłogę, ściany, ubranka malców oraz — a jakże — rodziców. Aby zminimalizować liczbę wstawianych pralek i przestać sprzątać jadalnię czy kuchnię kilka razy dziennie, wybraliśmy z oferty naszego sklepu śliniaczki dla noworodków, które w żaden sposób nie obniżały komfortu podczas jedzenia, a chroniły nas i całe otoczenie przez fruwającymi potrawami.

Śliniak dla noworodka — na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Istnieje kilka ważnych aspektów, którymi warto kierować się przy wyborze śliniaka dla dzieci. Podstawą jest wysokiej jakości materiał. Śliniak jest w końcu swego rodzaju elementem ubioru malca. Dodatkowo często będzie używany i brudzony. Z tego właśnie powodu warto wybrać produkty wykonane z nieniszczących, nieodbarwiających i niemechacących się materiałów, które pozwolą korzystać z tego gadżetu przez długi czas. Pamiętajmy, że śliniaczek dla noworodka będzie często plamiony, dlatego ważne jest szybkie i bezproblemowe doprowadzanie go do czystości. Bardzo istotna jest także kwestia wygody — nie chcemy przecież, aby nasz maluch czuł się niekomfortowo, miał problemy z oddychaniem czy doznał nieprzyjemnych obtarć, mając założony śliniak do posiłku. Najlepiej wybrać więc taki model, który można zapiąć wokół szyi, jednak niezbyt mocno. Wielu producentów akcesoriów dla dzieci dba także o to, aby nie trzeba było co kilka miesięcy kupować nowego produktu i wyposażają swoje akcesoria w dodatkową regulację pozwalającą dostosować śliniak do obwodu szyi rosnącego jak na drożdżach malucha.

Jakie śliniaki dla niemowląt wybrać?

Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jaki śliniak dla niemowlaka będzie najlepszy. To zależy na przykład od tego, jaki jest Twój maluszek, co lubi, na jakim etapie rozwoju się znajduje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami i zabawkami edukacyjnymi dla dzieci dostępny jest bogaty wybór śliniaczków dla noworodków w wielu ciepłych kolorach i przyjaznych dla dziecięcego oka motywach. Gdy Twojej pociesze w posiłkach towarzyszyć będą wesołe zwierzątka, kolorowe kwiatuszki czy drobne gwiazdki, to z pewnością poznawanie nowej umiejętności, jaką jest spożywanie jedzenia, stanie się dla niej dużo przyjemniejsze i mniej stresujące. Możesz wybrać na przykład:

Śliniaki dla dzieci i noworodków dostępne w ofercie Edukatorka

W sklepie internetowym Edukatorek znajdziesz szeroki wybór śliniaczków dla dzieci i niemowląt różniących się między sobą kształtem, wielkością czy materiałem wykonania. U nas dostępne są akcesoria z miękkiej i przyjaznej dla dziecięcej skóry bawełny oraz wodoodpornego i łatwego w czyszczeniu silikonu. Najwyższa jakość, modny design, bezpieczeństwo i komfort użytkowania — to tylko wybrane cechy śliniaków dla dzieci, które znajdziesz w sklepie internetowym Edukatorek. Już teraz zachęcamy Cię do sprawdzenia pozostałej oferty z akcesoriami dla dzieci.

ŚLINIACZKI