Lista produktów marki Lori

Edukatorek zawsze odpowiedzialnie podchodzi do wyboru swojej oferty — w celu zadowolenia zarówno maluchów, jak i ich troskliwych rodziców. Tak jest również i tym razem! Kolekcja zabawek Lori to prawdziwe skarby, które sprawią, że serce każdej małej dziewczynki zacznie bić mocniej. Pozwól, by marzenia Twojej pociechy stały się rzeczywistością — zapraszamy!

Lori — producent z pasją do lalek i troską o naszą planetę

Lori to naprawdę niezwykła marka, która nie tylko wabi uroczymi lalkami, ale także kładzie duży nacisk na odpowiedzialność ekologiczną, co ma szczególne znaczenie w dzisiejszym świecie. Jako kanadyjski producent, zobowiązuje się on do wykorzystywania dokładnie wyselekcjonowanych materiałów zarówno do samej produkcji lalek, jak i wszystkich akcesoriów. To o szczególnie wyróżnia Lori na tle innych marek, to właśnie jej ambicje w starannym dbaniu o środowisko. Firma dąży do minimalizacji swojego wpływu na planetę nawet poprzez zastosowanie opakowań wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

Zabawki od Lori — idealny prezent dla małych marzycielek

Czy zabawki Lori to wyłącznie lalki i akcesoria? Oczywiście, że nie! To przede wszystkim doskonałe połączenie detali i zrozumienie estetyki, która w konsekwencji prowadzi do niezapomnianych chwil, pełnych uśmiechu i radości. Każda lalka, ubranko czy inne dodatki zostały starannie zaprojektowane, aby dostarczyć maluchom nie tylko wspaniałej zabawy, ale także zdrowego doświadczenia. Lori stawia na jakość i bezpieczeństwo, dlatego wszystkie produkty są wykonane z nietoksycznych materiałów, które nie zawierają ftalanów ani BPA! To oznacza, że troskliwi rodzice mogą spokojnie podarować swoim pociechom ich artykuły, wiedząc, że bawią się one bezpiecznymi dla ich zdrowia zabawkami.

Zabawki Lori są idealnym pomysłem na prezent dla dziewczynek w wieku od 5 do 10 lat. Nie tylko zachwycają swoim urokiem, ale także rozwijają wyobraźnię i kreatywność, zatem dziewczynki mogą tworzyć niezapomniane historie i odgrywać role lub sytuacje, rozwijając przy tym swoje umiejętności społeczne i emocjonalne.

Lalka Lori — mała, ruchoma i gotowa na wielkie przygody!

Która z obecnych mam, będąc małą dziewczynką, nie marzyła o kolekcji lalek z pełnym wyposażeniem ubranek i innych akcesoriów? Współcześnie lalki zachwycają swoimi akcesoriami, oferując mnóstwo ubranek, akcesoriów i dodatków, dzięki którym dzieci mogą kreować swoje własne stylizacje, organizować modowe pokazy i tworzyć niezapomniane historie. To nie tylko zabawa, ale także sposób na rozwój! 

Produkt, który z jednej strony jest przyjacielem, a z drugiej strony daje dziecku kontrolę i możliwość wyrażania siebie, to właśnie lalka Lori — mała i kilkunastocentymetrowa, która posiada miękki tułów, ruchome kończyny i głowę, a także piękne, łatwe w czesaniu włosy. Dziecko zatem bez żadnego trudu może zabrać ją wszędzie — na spacer, do przedszkola, a nawet długą w podróż

Rozszerzaj możliwość zabawy z Lori — urocze mebelki i ubranka dla lalek

Akcesoria rozszerzające możliwość zabawy to prawdziwa gratka dla każdego malucha, zatem różnorodność propozycji od Lori przyprawi Was o prawdziwy dreszczyk emocji. To, co oferuje nam marka to nie tylko dodatki, ale także narzędzia, które pomagają dzieciom rozwijać umiejętności społeczne, kreatywność i zdolności organizacyjne. Zabawa lalkami staje się niezapomnianym doświadczeniem, gdzie dzieci mają możliwość czerpania radości z tworzenia i odkrywania.

Marka przede wszystkim daje małym pociechom możliwość decydowania o stylizacjach swoich lalek — dziewczynki mogą tworzyć różne kombinacje ubrań, dopasowując je np. do różnych okazji. Meble i inne dodatki do domku są z kolei nieodłączną częścią zabawy, która daje dziecku możliwość większego zaangażowania się w zabawę, poprzez samodzielne umeblowanie domku — inspiruje to do rozwijania wyobraźni, organizowania przyjęć i tworzenia prawdziwych scenariuszy.

Odkryj całą gamę produktów Lori, które zostały stworzone z myślą o bezpiecznym rozwoju i dobrej zabawie — od uroczych lalek po kreatywne zestawy akcesoriów. Jak to zrobić? Zapraszamy do sklepu z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci — Edukatorek!

Mniej
SISI lalka elegantka blondynka 15 cm SISI lalka elegantka blondynka 15 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

SISI lalka elegantka blondynka 15 cm

Lori
LO31180
84,90 zł
Sisi to modnie stylizowana laleczka o wielkości 15 cm z serii Lori. Szykowna blondynka o rezolutnym, a równocześnie miłym spojrzeniu, jest subtelna i pełna wdzięku.
PIELĘGNACJA KONIA CHAMPIONA zestaw akcesoriów dla lalek Saddle Up PIELĘGNACJA KONIA CHAMPIONA zestaw akcesoriów dla lalek Saddle Up 2
Kup do 13, wyślemy dziś
118,90 zł
Zestaw akcesoriów do pielęgnacji konia, do zabawy laleczkami o wielkości 15 cm, to świetne uzupełnienie zabawy w stajnię. Ciekawe akcesoria stymulują do kreatywnej zabawy wymyślania scenek i narracji.
JASNOBRĄZOWY KOŃ dla lalki 15 cm Brown American Quarter Horse JASNOBRĄZOWY KOŃ dla lalki 15 cm Brown American Quarter Horse 2
Kup do 13, wyślemy dziś
88,90 zł
Piękny, jasnobrązowy koń rasy American Quarter dla laleczek o wielkości 15 cm z serii Lori. Idealny dla dżokejek i miłośniczek koni. Najlepiej czułby się w wygodnej zagrodzie z kolekcji Lori, w towarzystwie innych koni z tej serii, pod opieką laleczek dżokejek :)
CIEMNOBRĄZOWY KOŃ dla lalki 15 cm Brown American Quarter Horse CIEMNOBRĄZOWY KOŃ dla lalki 15 cm Brown American Quarter Horse 2
Kup do 13, wyślemy dziś
88,90 zł
Piękny, ciemnobrązowy koń rasy American Quarter dla laleczek o wielkości 15cm z serii Lori. Idealny dla dżokejek i miłośniczek koni. Najlepiej czułby się w wygodnej zagrodzie z kolekcji Lori, w towarzystwie innych koni z tej serii, pod opieką laleczek dżokejek :)
CELIA lalka dżokejka 15 cm z koniem Cinnamon CELIA lalka dżokejka 15 cm z koniem Cinnamon 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

CELIA lalka dżokejka 15 cm z koniem Cinnamon

Lori
LO31183Z
148,90 zł
Celia to laleczka o wysokości 15 cm w stylizacji jeździeckiej z ukochanym rumakiem Cinnamon. Idealny pomysł na prezent dla dzieci pasjonujących się końmi i hippiką!
ANSLEY lalka dżokejka 15 cm z koniem Arabel ANSLEY lalka dżokejka 15 cm z koniem Arabel 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

ANSLEY lalka dżokejka 15 cm z koniem Arabel

Lori
LO31167Z
148,90 zł
Ansley to laleczka o wysokości 15 cm w stylizacji jeździeckiej z ukochanym rumakiem Arabel. Idealny pomysł na prezent dla dzieci pasjonujących się końmi i hippiką!
BIAŁY KOŃ dla lalki 15 cm White Camarillo Horse BIAŁY KOŃ dla lalki 15 cm White Camarillo Horse 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

BIAŁY KOŃ dla lalki 15 cm White Camarillo Horse

Lori
LO38000Z
88,90 zł
Piękny, biały koń rasy Camarillo dla lalek o wielkości 15 cm z serii Lori. Idealny dla dżokejek i miłośniczek koni. Najlepiej czułby się w wygodnej zagrodzie z kolekcji Lori, w towarzystwie innych koni z tej serii, pod opieką laleczek dżokejek :)
TEAGAN lalka dżokejka szatynka laleczka 15 cm
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

TEAGAN lalka dżokejka szatynka 15 cm

Lori
LO31031
84,90 zł
Lalka dżokejka będzie idealną towarzyszką zabaw każdej dziewczynki.  Teagan w koszuli w paski i  czerwonych bryczesach to miłośniczka koni, która lubi spędzać czas w zagrodzie wraz ze swoimi przyjaciółkami.
ADLEY lalka modnisia brunetka z grzywką 15 cm
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

ADLEY lalka modnisia brunetka z grzywką 15 cm

Lori
LO31075
84,90 zł
Lalka modnisia będzie idealną towarzyszką zabaw. Adley w różowych spodniach i wzorzystej koszuli to prawdziwa znawczyni mody i dobrego stylu,która chętnie spędza czas ze swoimi przyjaciółkami.
MARYSE lalka dżokejka szatynka laleczka 15 cm MARYSE lalka dżokejka szatynka laleczka 15 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

MARYSE lalka dżokejka szatynka 15 cm

Lori
LO31124
84,90 zł
Lalka dżokejka będzie idealną towarzyszką zabaw każdej dziewczynki  Maryse w sweterku i szarych spodniach to ogromna miłośniczka koni,która lubi spędzać czas w zagrodzie wraz ze swoimi przyjaciółkami.
PERLA lalka elegantka blondynka 15 cm PERLA lalka elegantka blondynka 15 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

PERLA lalka elegantka blondynka 15 cm

Lori
LO31160
84,90 zł
Lalka elegantka będzie idealną towarzyszką zabaw każdej dziewczynki.Perla długowłosa blondynka w kwiecistej sukience i przezroczystym płaszczu to prawdziwa znawczyni mody idobrego stylu, która chętnie spędza czas ze swoimi przyjaciółkami.
NADINE I NIX lalka z pieskiem blondynka 15 cm NADINE I NIX lalka z pieskiem blondynka 15 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

NADINE I NIX lalka z pieskiem blondynka 15 cm

Lori
LO31120
118,90 zł
Lalka z pupilem będzie idealną towarzyszką zabaw każdej dziewczynki.  Nadine to prawdziwa miłośniczka zwierząt, która lubi spędzać czas ze swoim pieskiem i najlepszymi przyjaciółkami.
CORNELIA lalka 15 cm z kuchnią i akcesoriami kuchennymi CORNELIA lalka 15 cm z kuchnią i akcesoriami kuchennymi 2
Kup do 13, wyślemy dziś
148,90 zł
Lalka będzie idealną towarzyszką wielu zabaw. Cornelia we wzorzystych spodniach i białej bluzeczce to prawdziwa miłośniczka dobrej kuchni, która chętnie gotuje dla swoich przyjaciółek.
SAVANA lalka modnisia blondynka 15 cm SAVANA lalka modnisia blondynka 15 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

SAVANA lalka modnisia blondynka 15 cm

Lori
LO31107
84,90 zł
Lalka modnisia będzie idealną towarzyszką zabaw.Savana w dżinsowej sukience i bluzeczce w gwiazdki to prawdziwa znawczyni mody i dobrego stylu,która chętnie spędza czas ze swoimi przyjaciółkami.
 STUDIO BALETOWE z muzyką i światłem  STUDIO BALETOWE z muzyką i światłem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

STUDIO BALETOWE z muzyką i światłem

Lori
LO37000
199,90 zł
Stylowe studio baletowe dla laleczek baletnic o wielkości 15 cm - z muzyką, światłem i prawdziwą kredą. Studio posiada świecące lampy i grający fortepian. Sala zachwyci każdą, Małą Baletnicę!
KINLEY lalka elegantka blondynka 15 cm KINLEY lalka elegantka blondynka 15 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

KINLEY lalka elegantka blondynka 15 cm

Lori
LO31169
84,90 zł
Lalka elegantka będzie idealną towarzyszką zabaw każdej dziewczynki.Kinley długowłosa blondynka w ciepłej sukience to prawdziwa znawczyni mody i dobrego stylu, która chętnie spędza czas ze swoimi przyjaciółkami.
ADRIENNE lalka baletnica brunetka 15 cm ADRIENNE lalka baletnica brunetka 15 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

ADRIENNE lalka baletnica brunetka 15 cm

Lori
LO31067
84,90 zł
Lalka baletnica będzie świetną towarzyszką zabaw. Adrienne w białym body, różowym tutu i narzutce, to prawdziwa miłośniczka tańca, która chętnie spędza czas ze swoimi przyjaciółkami na sali baletowej.
KOŃ dla lalki 15 cm z akcesoriami Black Irish Draught Horse KOŃ dla lalki 15 cm z akcesoriami Black Irish Draught Horse 2
Kup do 13, wyślemy dziś
88,90 zł
Piękny kary rumak z akcesoriami urozmaicającymi zabawę - idealny dla dżokejek i miłośniczek jeździectwa. Doskonały towarzysz dla dzieci pasjonujących się końmi i hippiką! Pasuje do laleczek Lori o wysokości 15 cm.
SALON zestaw mebelków z akcesoriami Urban Living Room Set SALON zestaw mebelków z akcesoriami Urban Living Room Set 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MEBELKI DLA LALEK

SALON zestaw mebelków Urban Living Room Set

Lori
LO37031
67,90 zł
Zestaw mebli do salonu z wyposażeniem dla lalek o wielkości 15 cm. Pasuje idealnie do urządzenia loftu, ale może też być wykorzystany do zabawy samodzielnie lub meblowania innych domków dla lalek.
JADALNIA zestaw mebelków z akcesoriami Moderna Dining Set JADALNIA zestaw mebelków z akcesoriami Moderna Dining Set 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MEBELKI DLA LALEK

SALON zestaw mebelków Living Room Lounge Set

Lori
LO37012
67,90 zł
Zestaw mebli do salonu z wyposażeniem dla lalek o wielkości 15 cm. Pasuje idealnie do urządzenia loftu, ale może też być wykorzystany do zabawy samodzielnie lub meblowania innych domków dla lalek.
JADALNIA zestaw mebelków z akcesoriami Moderna Dining Set JADALNIA zestaw mebelków z akcesoriami Moderna Dining Set 2
Kup do 13, wyślemy dziś
77,90 zł
Zestaw mebli do jadalni z wyposażeniem dla lalek o wielkości 15 cm. Pasuje idealnie do urządzenia loftu, ale może też być wykorzystany do zabawy samodzielnie lub meblowania innych domków dla lalek.
Pokazano 1-24 z 91 pozycji

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 178

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń