Lista produktów marki Grimm's

Witaj w magicznym świecie zabawek Grimm’s, gdzie każdy kawałek drewna, z którego powstają zabawki, pochodzi z pięknych europejskich lasów. Priorytetem marki jest dostarczanie nie tylko lekkich i przyjemnych w dotyku produktów, ale także tych w 100% naturalnych i całkowicie bezpiecznych dla najmłodszych. Dbałość o jakość i bezpieczeństwo potwierdza także certyfikat FSC, który zdobywają wszystkie zabawki Grimm’s!

Co sprawia, że zabawki Grimm’s są wyjątkowe?

Drewniane zabawki Grimm’s to prawdziwe arcydzieła! Niemiecki producent wykorzystuje jedynie barwniki pochodzenia roślinnego, które gwarantują nie tylko piękny efekt, ale również bezpieczeństwo dla zdrowia każdego malucha. Marka pragnie, by zabawa była nie tylko radosna, ale także przyjazna dla środowiska i wszystkich dzieci.

Najbardziej fascynujący w zabawkach Grimm’s jest jednak ich niezwykły kształt, przeznaczenie i filozofia, które towarzyszą im od samego początku. Każdy drewniany klocek został zaprojektowany tak, aby rozwijać wyobraźnię i pozwalać maluchowi wcielić się w architekta, budowniczego, czy artystę, by wyrazić swoje pomysły w najkreatywniejszy sposób!

Grimm’s — poznaj wyjątkową ofertę niemieckiej marki!

Drewniane klocki Grimm’s to narzędzia, które łączą się ze sobą w niezwykłe zestawy, otwierając drzwi do niekończących się możliwości. Dlaczego? Gdyż z każdym kolejnym połączeniem elementów rodzi się nowy świat, którego ograniczeniem jest jedynie dziecięca fantazja! Ta niezwykła seria klocków jest podzielona na trzy sekcje kolorystyczne, zaspakajające różne gusta i preferencje maluchów.

  • Podstawowa — zachwyca wyrazistymi i intensywnymi kolorami, które odzwierciedlają pełnię tęczy. 
  • Pastelowa — wprowadza delikatność i subtelność do świata klocków. 
  • Monochromatyczna — minimalistyczne, ale pełne potencjału — klocki w odcieniach naturalnego drewna oraz czerni i bieli.

Zabawki Grimm’s — bezpieczne, ekologiczne i kreatywne!

Niemiecka marka zdobywa serca rodziców oraz ich małych pociech w zawrotnym tempie, a szczególnie uwielbianym zestawem jest drewniana tęcza Grimm’s, która z dumą nosi tytuł Zabawki Roku. Ta ikoniczna konstrukcja jest dostępna w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, zapewniając jeszcze więcej możliwości twórczych dla każdego dziecka. Ale to nie wszystko! Wykonane z drewna klonowego produkty są idealne dla maluszków, gdyż posiadają właściwości antybakteryjne, dzięki czemu są doskonałe także dla niemowląt, które uwielbiają wkładać zabawki do buzi! 

Drewniane klocki dla małych twórców

Drewniane klocki Grimm's mają na celu rozwijanie wyobraźni, kreatywności i motoryki każdego dziecka, dlatego producent zaprojektował je w taki sposób, aby można było bawić się nimi na wiele różnych sposobów — służąc także jako narzędzie edukacyjne i rozwijające. Zgodnie z ideą Montessori, maluchy uczą się poprzez sortowanie, układanie i rozpoznawanie kształtów, dlatego klocki pozwolą doskonalić swoje umiejętności poznawcze w sposób interaktywny i przyjemny. Marka mówi także stanowcze „nie” ostrym krawędziom, dbając o bezpieczeństwo każdego malca!

Doświadcz z Twoim maluchem radości, jaką niesie ze sobą twórcza zabawa od Grimm’s

Kiedy przekraczasz próg Edukatorka, przez Twoim dzieckiem otwiera się świat kreatywnej, mądrej i rozwijającej zabawy, która zapewni bezpieczeństwo zarówno maluchowi, jak i naszej planecie, działając na rzecz zrównoważonego rozwoju. W naszym sklepie z zabawkami dla dzieci czeka na Was wiele wyjątkowych propozycji, które wychodzą prosto z rąk dbającej o jakość i precyzję marki Grimm’s.

Mniej
DREWNIANA IGŁA do nawlekania
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA SZNUROWANIA, NAWLEKANIA I UBIERANIA

DREWNIANA IGŁA do nawlekania

Grimm's
GR 10314
32,90 zł
Drewniana igła/kołeczek ze sznurkiem do nawlekania przedmiotów to świetna zabawa i nauka w jednym. Igła wykonana jest z drewna bukowego.
DREWNIANE NATURALNE PEREŁKI do chwytania DREWNIANE NATURALNE PEREŁKI do chwytania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRZECHOTKI I GRYZACZKI

DREWNIANE NATURALNE PEREŁKI do chwytania

Grimm's
GR 08132
88,90 zł
Drewniane kuleczki pobudzą zmysły Twojego Maluszka. Umieszczone są na lince - można je wyginać w dowolną stronę. Małe paluszki będą zachwycone!
TĘCZOWE SZNURECZKI do nawlekania 6 szt. TĘCZOWE SZNURECZKI do nawlekania 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAWLEKANKI

TĘCZOWE SZNURECZKI do nawlekania 6 szt.

Grimm's
GR 10319
34,90 zł
Bawełniane kolorowe sznurki są idealne do nawlekania drewnianych koralików i guzików Grimm's. Mogą być wykorzystane do nauki sznurowania i wiązania, a także do sortowania przedmiotów według kolorów.
KOLOROWE MONETY klocki 24 szt. KOLOROWE MONETY klocki 24 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOLOROWE MONETY klocki 24 szt.

Grimm's
GR 10312
92,00 zł
Tęczowe krążki z drewna przypominają nieco monety. Tak też mogą być w zabawie wykorzystywane. Przydadzą się również jako dodatkowy element konstrukcyjny we wznoszonych przez dzieci budowlach. Dzięki krążkom przedszkolaki mogą uczyć się liczyć i coraz lepiej rozpoznawać kolory. Mogą też wykorzystywać je do sortowania.
KOLOROWA WIEŻA drewniana układanka KOLOROWA WIEŻA drewniana układanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

KOLOROWA WIEŻA drewniana układanka

Grimm's
GR 11200
308,90 zł
Kolorowe klocki z pewnością zainteresują Malucha. To idealna zabawka do nauki kolorów. Klockami można bawić się na wiele sposobów. Na drewnianej podstawce należy układać kolorowe elementy na paliku.Można również tworzyć z nich budowle. To prawdziwe wyzwanie dla małych i dużych! 
DREWNIANE KULECZKI zestaw 35 szt.
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

DREWNIANE KULECZKI zestaw 35 szt.

Grimm's
GR 10225
84,90 zł
Kolorowe, drewniane kuleczki będą idealnym uzupełnieniem do zabawy np. klockami czy podczas zabawy kulodromem. W zestawie znajduje się 35 drewnianych kulek.
KRYSZTAŁY DEKORACYJNE zestaw 28 szt. KRYSZTAŁY DEKORACYJNE zestaw 28 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KRYSZTAŁY DEKORACYJNE zestaw 28 szt.

Grimm's
GR 43098
67,90 zł
Zestaw dużych, kolorowych dekoracyjnych kryształków. Można układać z nich błyszczące pejzaże lub używać ich w połączeniu z innymi klockami i zabawkami Grimm’s. 
DREWNIANA PĘSETA szczypce 18 cm
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DREWNIANA PĘSETA szczypce 18 cm

Grimm's
GR 42128
23,90 zł
Drewniana pęsetka idealnie sprawdzi się do sortowania i trenowania umiejętności motorycznych u mniejszych dzieci. Podnoszenie i przenoszenie przy jej pomocy klocków, przedmiotów różnej wielkości będzie wyzwaniem nawet dla starszaków. Ten prosty przedmiot nie tylko dobrze wpłynie na sprawność dziecięcych dłoni i wytrenuje precyzję ruchów, ale także...
DREWNIANE MISECZKI do sortowania DREWNIANE MISECZKI do sortowania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

DREWNIANE MISECZKI do sortowania

Grimm's
GR 10351
128,90 zł
Kolorowe miseczki do sortowania i poznawania kolorów zachwycą Twojego Maluszka. Żywa kolorystyka i ciekawy design zachęcą do zabawy.
DREWNIANE TĘCZOWE PEREŁKI do chwytania DREWNIANE TĘCZOWE PEREŁKI do chwytania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRZECHOTKI I GRYZACZKI

DREWNIANE TĘCZOWE PEREŁKI do chwytania

Grimm's
GR 08121
81,90 zł
Drewniane, tęczowe kuleczki pobudzą zmysły Twojego Maluszka. Umieszczone są na lince - można je wyginać w dowolną stronę. Małe paluszki będą zachwycone!
WKLĘSŁE WYPUKŁE drewniana układanka 24 el. WKLĘSŁE WYPUKŁE drewniana układanka 24 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

WKLĘSŁE WYPUKŁE drewniana układanka 24 el.

Grimm's
GR 40001
199,90 zł
Drewniana układanka, która przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie samym kształtem elementów, z których się składa. Niebanalne kształty pozwalają dopasować się swymi wypukłymi i wklęsłymi bokami stanowiąc wyzwanie dla małych rączek.
DREWNIANE KORALIKI do nawlekania 480 szt. DREWNIANE KORALIKI do nawlekania 480 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAWLEKANKI

DREWNIANE KORALIKI do nawlekania 480 szt.

Grimm's
GR 10270
238,90 zł
Drewniane koraliki do nawlekania, przekładania, sortowania, liczenia i oczywiście do turlania. Ze względu na swój rozmiar przeznaczone dla trzylatków, są doskonałym "patentem" na uatrakcyjnienie dziecku zabawy a także, na danie mu do ręki narzędzia do nauki.
DREWNIANA TARCZA MIESIĘCZNA z kolorowymi kulkami DREWNIANA TARCZA MIESIĘCZNA z kolorowymi kulkami 2
  • -15%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DREWNIANA TARCZA MIESIĘCZNA z kolorowymi kulkami

Grimm's
GR 03010
297,42 zł 349,90 zł
Zabawka, która nie tylko zainteresuje dziecko, ale przy okazji pozwoli zapoznać się z koncepcją czasu.Tarcza miesięczna jest do tego idealna.Jak wszystkie zabawki tej marki i ta jest doskonale wykonana, zachwyca swą prostotą i estetyką. Łączy w sobie elementy sortera i gry zręcznościowej.
PASTELOWA TĘCZA drewniane klocki 12 szt. PASTELOWA TĘCZA drewniane klocki 12 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

PASTELOWA TĘCZA drewniane klocki 12 szt.

Grimm's
GR 10673
389,00 zł
Zestaw kolorowych klocków, z których można tworzyć wszystko co tylko podpowie wyobraźnia. Klocki stwarzają tęczę możliwości. Wyjątkowa, kreatywna zabawa gwarantowana!
PASTELOWA TĘCZA drewniane klocki 6 szt. PASTELOWA TĘCZA drewniane klocki 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

PASTELOWA TĘCZA drewniane klocki 6 szt.

Grimm's
GR 10701
139,00 zł
Zestaw pastelowych klocków, z których można tworzyć wszystko co tylko podpowie wyobraźnia. Klocki stwarzają tęczę możliwości. Wyjątkowa, kreatywna zabawa gwarantowana!
DREWNIANE KLOCKI zestaw od urodzenia 15 szt. DREWNIANE KLOCKI zestaw od urodzenia 15 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

DREWNIANE KLOCKI zestaw od urodzenia 15 szt.

Grimm's
GR 10010
158,90 zł
Dzieci uwielbiają tradycyjne, drewniane klocki. Można z nich zbudować przeróżne konstrukcje, od prostych domków po skomplikowane zamczyska. Po zabawie klocki można schować do bawełnianej siateczki.
WODNE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el. WODNE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

WODNE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el.

Grimm's
GR 07314
67,90 zł
Drewniane klocki w odcieniach błękitu i zieleni, zainspirują dziecko do tworzenia ciekawych konstrukcji. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka. Ciekawa kolorystyka zachęci do kreatywnej zabawy!
PODNIEBNE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el. PODNIEBNE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

PODNIEBNE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el.

Grimm's
GR 07318
67,90 zł
Drewniane klocki w odcieniach błękitu, zainspirują Malucha do tworzenia ciekawych konstrukcji. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka.  Ciekawa kolorystyka zachęci do kreatywnej zabawy!
KORALOWE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el. KORALOWE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

KORALOWE KSZTAŁTY drewniane klocki 4 el.

Grimm's
GR 07312
67,90 zł
Wyjątkowe, drewniane klocki, które zainspirują Malucha do tworzenia ciekawych konstrukcji. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka.  Ciekawa kolorystyka zachęci do kreatywnej zabawy!
DREWNIANE KULECZKI zestaw 6 szt. DREWNIANE KULECZKI zestaw 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

DREWNIANE KULECZKI zestaw 6 szt.

Grimm's
GR 10239
81,90 zł
Dzieci uwielbiają przedmioty, które można turlać. Wszelki piłki i piłeczki potrafią zająć je na długi czas. Skoro tak, to cóż może być lepszego od zabawy drewnianymi kulkami? Tym bardziej, że Maluch może je wykorzystać w zabawie z drugą ukochaną przez siebie zabawką - kartonowym pudełkiem :)
DREWNIANE GUZICZKI do nawlekania 24 szt. DREWNIANE GUZICZKI do nawlekania 24 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAWLEKANKI

DREWNIANE GUZICZKI do nawlekania 24 szt.

Grimm's
GR 10317
128,90 zł
Drewniane, kolorowe, duże i małe. Doskonale wykończone i wręcz aksamitne w dotyku. W sam raz dla dzieci w przedszkolnym wieku. Wpisują się w założenia pedagogiki Marii Montessori i jak na guziki przystało nadają się do "wszystkiego" :) Do nawlekania, układania, sortowania i przesypywania. Można je chować i odnajdywać, liczyć i wykorzystywać, jako element...
KOŁO GOETHE'EGO drewniana układanka na podstawce 24 el. KOŁO GOETHE'EGO drewniana układanka na podstawce 24 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

KOŁO GOETHE'EGO drewniana układanka na podstawce 24 el.

Grimm's
GR 43260
299,90 zł
Do ułożenia na drewnianej podstawce jest geometryczny wzór. Maluch może ułożyć z elementów, wszystko co podpowie mu wyobraźnia. Zabawa tą układanką rozwija w dziecku umiejętność logicznego myślenia i kreatywność.
DREWNIANE TĘCZOWE KULKI zestaw 12 szt. DREWNIANE TĘCZOWE KULKI zestaw 12 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

DREWNIANE TĘCZOWE KULKI zestaw 12 szt.

Grimm's
GR 10236
89,90 zł
Dzieci uwielbiają przedmioty, które można turlać. Wszelkie piłki i piłeczki potrafią zająć je na długi czas. Doskonałe wykończenie drewna sprawia, że na kulkach Grimm's dziecięce dłonie zaciskają się wręcz same. Bardzo przyjemne w dotyku, gładkie, bez nieprzyjemnych zadziorów zachęcają do ich gładzenia, ściskania, toczenia pomiędzy palcami i oczywiście...
ŁÓDKA drewniana układanka ŁÓDKA drewniana układanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

ŁÓDKA drewniana układanka

Grimm's
GR 11160
278,90 zł
Kolorowe klocki z pewnością zainteresują Malucha. To idealna zabawka do nauki kolorów. Na drewnianej podstawce należy układać kolorowe elementy, tak żeby powstała wielokolorowa, duża łódka. To prawdziwe wyzwanie dla małych i dużych!
Pokazano 1-24 z 81 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń