ZABAWA W LEKARZA 

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
ZABAWA W LEKARZA

Zabawa w lekarza to jedno z najbardziej ulubionych zajęć dzieci. Zauważyłeś/zauważyłaś, jak Twoja pociecha leczy swoje lalki lub misie? Jeżeli tak to wesprzyj jej dziecięcą pasję i podaruj jej zestaw do zabawy w lekarza. Spraw, że każdego dnia będzie szlifowała swoje umiejętności i rozwijała przy tym wyobraźnię.

Zabawa w doktora – czy jest w domu lekarz?

Dzieci lubią wcielać się w różne postacie. Zabawa w doktora to klasyka – bo w końcu kto nie chciałby być lekarzem, weterynarzem czy pielęgniarką, która opiekuje się potrzebującymi? Małych doktorów jest więcej, niż może się wydawać! Dlatego też jeśli Twoja pociecha lubi opiekować się swoimi zabawkami – czy nawet rodzeństwem lub domowymi zwierzakami, profesjonalny zestaw lekarza do zabawy będzie doskonałym prezentem na zbliżające się urodziny, Dzień Dziecka czy pod choinkę.

Zabawa w lekarza – jeszcze więcej frajdy z odpowiednim zestawem zabawek

Zabawa w lekarza dla dzieci jest czymś, co doskonale rozwija wyobraźnię, a także uczy empatii wobec drugiej osoby. Zdarza się, że dzieci najczęściej wyobrażają sobie poszczególne akcesoria medyczne i ćwiczą swoje zdolności „na sucho”. Zabawa w doktora nabiera jednak charakteru z odpowiednim zestawem gadżetów medycznych, który sprawi, że dziecko poczuje się jak profesjonalny lekarz i będzie miało szansę poznać instrumenty wykorzystywane w gabinetach i szpitalach.

Zestaw do zabawy w lekarza – oferta Edukatorka

Edukatorek lubi wspierać dziecięce pasje i nie inaczej jest w przypadku zestawów do zabawy w doktora. Na stronie naszego sklepu znajdziesz gotowe zestawy z akcesoriami, dzięki którym zabawa będzie jeszcze lepsza. W ofercie Edukatorka znajdują się takie akcesoria do zabawy w lekarza jak m.in.:

  • apteczki pierwszej pomocy,
  • torby lekarskie z przytulanką i akcesoriami,
  • zestawy małego lekarza,
  • zestawy do karmienia,
  • walizki małego weterynarza,
  • zestawy dentystyczne.

Nie czekaj i już dziś podaruj swojemu dziecku wyjątkowy zestaw, który wesprze jego pasję i rozwinie wyobraźnię. Jeżeli Twoje dziecko ma inne pasje być może znajdzie coś dla siebie w innych kategoriach takich jak: zabawa w sklepzabawa w policjanta czy mała krawcowa. Zapraszamy – sklep Edukatorek.

ZABAWA W LEKARZA