OGRODOWE 

Jest 251 produktów.

Podkategorie

 • DO PIASKOWNICY

  Zabawki i akcesoria do piaskownicy, które uprzyjemnią dziecku każdą zabawę. Trwałe, bezpieczne w różnorodnej kolorystyce

 • KOMPASY

  Kompasy sprawiają dziecku wiele radości i zapoznają go z zależnościami geograficznymi

 • LUPY, SIATKI I...

  Środowisko naturalne jest najłatwiej dostępnym i niewyczerpanym źródłem wiedzy, wzbudzania emocji i napędu do działania. Zainteresowanie dzieci światem przyrody wynika z naturalnej potrzeby kontaktu z naturą. Dzieci od najmłodszych lat spontanicznie przyswajają wiedzę o otaczającym świecie, a w okresie przedszkolnym proces ten przebiega najintensywniej. Jest to więc najlepszy czas, aby pokazać dziecku bogactwo przyrody, kształtować świadomość, że jest częścią natury i uczyć właściwego stosunku do roślin i zwierząt.

  Zestawy do obserwacji przyrodniczych - zaznajamiaj dzieci z przyrodą

  Dzieciom w wieku przedszkolnym ogromna przyjemność sprawia przebywanie na skwerku, w parku, lesie czy łące. Obserwowanie biedronki jest dla nich bardziej atrakcyjne niż najładniejsza zabawka. Przedszkolak, to prawdziwy badacz przyrody, warto wiec to wykorzystać podczas wspólnych spacerów i wycieczek. Żaden obrazek ani film nie dostarczy maluchowi tylu przeżyć, co spotkanie” oko w oko” z chrząszczem jelonkiem czy żukiem gnojarzem. Szukanie, obserwowanie maleńkich stworzonek jest nie lada atrakcją, a jeśli wyposażymy dziecko w lupy do obserwacji owadów, siatki i pojemniki na owady, poczuje się ono jak prawdziwy odkrywca. Przez lupę oglądany obiekt wygląda o wiele ciekawiej. Zwykły liść, kropla rosy czy mrówka pod lupą ukazują swoją złożoność.

  Kształtuj opiekuńczy stosunek do roślin i zwierząt

  Poprzez kontakt z przyroda wyrabiamy w dziecku poczucie odpowiedzialności za każde, nawet najmniejsze stworzonko. Pokazujemy dziecku, że aby poznać wygląd biedronki nie musimy pozbawiać jej życia. Siatki i pojemniki na owady nie służą jako pułapka, ale instrumenty badawcze, żywe stworzonko lepiej się czuje na wolności, dlatego po skończonej obserwacji należy je wypuścić. Po co niszczyć roślinkę, żeby ją obejrzeć, skoro można podejrzeć ją przez lupę? Obserwowanie przyrody wspomaga rozwój psychoruchowy dziecka, wzbogaca wiedzę i słownictwo, uczy klasyfikowania, uogólniania i formułowania spostrzeżeń. Wspólne odkrywanie tajemnic przyrody wzmacnia kontakt rodzica z dzieckiem. Nie unikajmy wyjścia z maluchem na spacer, pobawmy się z nim w przyrodniczego detektywa, być może mamy przed sobą przyszłego naukowca?

  W naszym sklepie zakupisz praktyczne zestawy do obserwacji owadów, lupy, siatki i pojemniki na owady dla dzieci, dzięki którym poznawanie natury okaże się dla dziecka super zabawą.

 • SZCZUDŁA

  Szczudła, które dostarczają dziecku wiele zabawy oraz uczą utrzymywać równowagę. Szczudła dla dzieci sprawdzą się idealnie na przedstawienia oraz do zabawy. 

 • SKAKANKI

  Skakanki, które świetnie sprawdzą się podczas zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki skakance dziecko rozwija swoją koordynację ruchową

 • GRY I ZABAWY OGRODOWE

  Zabawki ogrodowe wsparciem aktywności ruchowej dziecka

  Na prawidłowy rozwój dziecka składa się wiele czynników. Bardzo istotnym elementem jest aktywność ruchowa, o którą coraz trudniej w świecie zdominowanym przez komputery i smartfony. Świadomy rodzic nie może bagatelizować potrzeby ruchu na powietrzu, ale powinien inspirować i zachęcać dziecko, by chętnie, bez względu na pogodę korzystało z dobrodziejstw natury. Przebywanie na powietrzu i ruch nie tylko dotlenia organizm, ale wspomaga rozwój fizyczny, wzmacnia odporność i zapobiega wielu chorobom. Codzienna dawka ruchu na powietrzu i zabawki ogrodowe jako towarzysze zabaw, zapewnią Twojemu dziecku poprawę apetytu, rozładowanie energii i lepszy sen.

  Jak sprawić, by dziecko z przyjemnością wychodziło na zewnątrz?

  Dostarczyć mu odpowiednich bodźców w postaci własnego przykładu i zabawek, które go zmotywują do działania. Zabawki dostarczają radości, bawią, uczą i są niezastąpionymi towarzyszami zabaw nie tylko tych w domu, ale również poza nim. Podwórko, ogród, plaża, to miejsca, gdzie w sposób aktywny, maluch może spędzać czas, a zabawki i gry ogrodowe dla dzieci uatrakcyjnią mu zabawę. Huśtawka, to nie wszystko, bo chociaż dzieci uwielbiają bujanie, to potrzebują różnorodnych zabawek, które będą umilać mu czas i wspierać rozwój. Zabawki i gry zręcznościowe do ogrodu oraz gry logiczne i planszowe w wydaniu “na piknik”, to okazja do przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym lub wspólnie z przyjaciółmi.

  Zabawki ogrodowe – jest w czym wybierać

  W naszym sklepie dostaniesz zabawki wspierające rozwój ruchowy takie jak: frisbee, worki do skakania, tenis, badminton, bumerangi, rzutki, gumy do skakania, a także wspierające procesy myślowe gry typu chińczyk, domino czy karty, świetnie sprawdzające się na piknikach i popołudniach na tarasie. Gry ogrodowe i zabawki nie tylko zapewniają miłe chwile dzieciom, ale łączą pokolenia, budują więzi rodzinne. Wspólnie spędzony czas daje radość obu stronom.

  A gdy organizujesz dziecięce party w ogrodzie...

  Nie możesz zapomnieć, że to Ty odpowiadasz za powodzenie imprezy, ale wykorzystując dostępne w naszym sklepie gry i zabawki ogrodowe, powodzenie zabawy masz gwarantowane. Pokaż dzieciom, że zabawy ogrodowe dla dzieci na powietrzu mogą być ciekawe.

 • GWIZDKI

  Gwizdki dla dzieci

  Kolorowe gwizdki dla dzieci to świetny pomysł na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dziecko rozwija swój zmysł słuchu i zachęca się do nauki gwizdania

 • LORNETKI

  Lornetki rozwijają wyobraźnię dziecka i zainteresowanie przyrodą. Różnorodne kolory i kształty zachęcą malucha do odkrywania otaczającego go świata

 • LATARKI

  Latarka dla dzieci

  Latarki dla dzieci świetnie sprawdzą się podczas wycieczek i spacerów. Kolorowe wzory latarek dziecięcych dla chłopców i dziewczynek. Solidne, kolorowe latarki o ciekawych wzorach zachęcą dzieci do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.

  Zobacz latarki dla dzieci w sklepie Edukatorek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 251 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 251 elementów
OGRODOWE

Zabawki dla dzieci na świeże powietrze

Gry, zabawki i akcesoria ogrodowe uprzyjemnią każdą zabawę na świeżym powietrzu. Zabawki dla dzieci na podwórko zachęcą jej do częstszych zabaw na zewnątrz.

OGRODOWE

Producenci