SZCZUDŁA 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
SZCZUDŁA

Szczudła do chodzenia powstały już dawno temu – i choć najczęściej kojarzone są ze sztuką cyrkową – warto wiedzieć, że mogą one być wykorzystywane również w przedszkolu czy szkole. W naszym sklepie znajdziesz specjalnie zaprojektowane szczudła dla dzieci, które zapewniają maluchom mnóstwo frajdy, a jednocześnie je rozwijają.

Szczudła dla dzieci – świat z wysoka u maluchów

Chodzenie na szczudłach u dziecka? A czemu nie! Tego typu aktywność jest polecana dla każdego malucha, który wchodzi w etap ogólnego rozwoju fizycznego. Szczudła dla dzieci z naszej oferty są bardzo oryginalną zabawką, która wywoła wiele uśmiechu (i śmiechu) u Twoich pociech każdego dnia. Możliwość – chociaż na chwilę – bycia większym jest czymś, o czym marzy większość maluchów. To jednak nie jest wszystko. Sztuka chodzenia na szczudłach uczy dziecka zachowywać równowagę oraz rozwija ogólną sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Regularne ćwiczenia polepszą wyczucie balansu i utrzymanie stabilnej pozycji w różnych sytuacjach.

Szczudła drewniane i nie tylko, czyli co znajdziesz w ofercie Edukatorka?

Oferowane przez sklep Edukatorek szczudła dla dzieci są doskonałą propozycją do przedszkola i szkoły – na różne zajęcia grupowe oraz na wspólną zabawę w domu czy na zewnątrz np. w ogrodzie. Zaprojektowane one zostały przede wszystkim w taki sposób, aby nie powodowały zagrożenia dla dziecka. W ofercie znajdziesz szczudła do chodzenia o odpowiednio wyprofilowanym kształtach oraz antypoślizgowymi powierzchniami. Na stronie dostępne są modele przypominające m.in. tygrysie łapki, krokodyle łapki czy kopytka żyrafy i koników. Nasze szczudła drewniane dla dzieci posiadają specjalne sznurki ułatwiające zachowywać pełną kontrolę podczas chodzenia.

To jednak nie wszystko – w Edukatorku znajdziesz również szczudła do biegania dla dzieci, czyli coś dla każdego wielbiciela zwariowanych wyścigów.

Te oraz inne szczudła dla dzieci znajdziesz, przeglądając pełną ofertę naszego sklepu. Polecamy również inne zabawki ogrodowe takie jak piłki czy skakanki. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin Edukatorka i życzymy udanych zakupów!

SZCZUDŁA