PLECAKI SZKOLNE 

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
PLECAKI SZKOLNE

Tornister stanowi najważniejszy element szkolnej wyprawki dla każdego dziecka. Plecaki dla dzieci to wierni towarzysze, którzy są z maluchami przez cały rok szkolny, dlatego bardzo ważne jest to, aby spełniany one swoje podstawowe zadania, a przy tym zachwycały swoim wyglądem oraz jakością wykonania przez cały czas.

Plecaki szkolne w ofercie sklepu – jakość wykonania i wygoda

W naszej ofercie znajdziesz plecaki szkolne, które zostały zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości wykonania oraz wygodzie użytku. Materiały, z których wykonane zostały tornistry, zapewniają wodoodporność, dzięki czemu żaden zeszyt czy książka nie ulegnie zamoknięciu. W ofercie znajdziesz plecaki zrobione z bawełny, poliestru oraz innych tworzyw, które zapewniają maksymalną jakość wykonania. Dla zwiększenia wygody tornistry posiadają duże komory, ergonomiczne uchwyty do łatwego przenoszenia w dłoni lub zawieszenia na wieszaku, regulowane szelki oraz inne dodatkowe przegrody, które wpływają na komfort użytku.

Plecaki do szkoły – tornistry dla chłopców i dziewczynek

Edukatorek oferuje szeroką gamę tornistrów szkolnych, które przystosowane są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Spraw dziecku prezent i zaopatrz go w tornister szkolny w przyjazne i wymyślne wzory, które zachwycą Twoją pociechę. W ofercie sklepu znajdziesz plecaki m.in. z motywami jednorożców, wikingów, jednorożców, zwierząt, statku kosmicznego i wiele więcej. Tornister dla dziewczynki i chłopca to praktyczna torba, którą Twoje dziecko zabierze wszędzie – do przedszkola, szkoły czy na wycieczkę.

Tornister dla pierwszoklasisty i nie tylko

Plecaki szkolne dla chłopców i dziewczynek w Edukatorku tworzone są dla dzieci w różnym wieku. W naszym sklepie znajdziesz tornistry dla maluchów w wieku przedszkolnym oraz plecaki dla pierwszoklasistów i starszych dzieci. Dzięki różnym rozmiarom oraz wielu wzorom każde dziecko znajdzie coś dla siebie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jakościowych plecaków szkolnych.

PLECAKI SZKOLNE