PLECAKI DO ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA

SAMOCHÓD Z LODAMI mini plecak Tiny Drivers SAMOCHÓD Z LODAMI mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

SAMOCHÓD Z LODAMI mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021648
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z motywem lodziarni. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma jasnoróżowy kolor i aplikację sympatycznego wozu z lodami na froncie.
SAMOLOT mini plecak Tiny Drivers SAMOLOT mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

SAMOLOT mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021295
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z motywem samolotu. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma bardzo jasny niebieski kolor i aplikację sympatycznego dwupłatowego aeroplanu w kolorze ceglanym na froncie.
LISEK mini plecak About Friends LISEK mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

LISEK mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021609
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie liska.  Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Lisek ma piękny rudoczerwony kolor, uszka, malowany pyszczek i futerko oraz długi ogon z białą końcówką.
KARUZELA mini plecak Tiny Drivers KARUZELA mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

KARUZELA mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021653
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z motywem karuzeli. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma lawendowy kolor i aplikację karuzeli w stylu retro z trzema konikami na froncie.
BALON mini plecak Tiny Drivers BALON mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

BALON mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021865
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z balonem do latania. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma jasnoniebieski kolor i aplikację sympatycznego balona w biało-różowe pasy na froncie.
WÓZ STRAŻACKI mini plecak Tiny Drivers WÓZ STRAŻACKI mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

WÓZ STRAŻACKI mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021644
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z motywem wozu strażackiego. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma intensywnie czerwony kolor i aplikację sympatycznego wozu strażackiego na froncie.
SPYCHACZ mini plecak Tiny Drivers SPYCHACZ mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

SPYCHACZ mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021383
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z motywem spychacza. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma szałwiowy kolor i aplikację sympatycznego spychacza w kolorze żółtym na froncie.
TRAKTOR mini plecak Tiny Drivers TRAKTOR mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

TRAKTOR mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021375
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z motywem traktora. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma ciemny grafitowo-zielony kolor i aplikację sympatycznego traktorka w kolorze oliwkowym na froncie.
KOTEK mini plecak About Friends KOTEK mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

KOTEK mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021335
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie kotka. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Kotek ma piękny oliwkowy kolor, odstające uszka, jasnobeżowy malowany pyszczek, wąsy i futerko oraz długi, wiszący ogon.
SZOP mini plecak About Friends SZOP mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

SZOP mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021250
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie szopa. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Szop ma piękny ciemnoszary kolor, spore uszka, malowany pyszczek i futerko oraz długi ogon w biało-czarne pasy.
DIABELSKI MŁYN mini plecak Tiny Drivers DIABELSKI MŁYN mini plecak Tiny Drivers 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

DIABELSKI MŁYN mini plecak Tiny Drivers

Lassig
LG 1203021645
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek z motywem diabelskiego młyna. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Ma jasnoróżowy kolor, a na froncie aplikację sympatycznego diabelskiego młyna w kolorze karmelowym z różowymi i biało-bordowymi elementami.
SZYNSZYLA plecak termiczny About Friends SZYNSZYLA plecak termiczny About Friends 2
 • -40%
Kup do 13, wyślemy dziś
TORBY TERMICZNE

SZYNSZYLA plecak termiczny About Friends

Lassig
LG 1203031329
81,00 zł 135,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecak termiczny z motywem szynszyli jest funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów do przedszkola, na krótkie wycieczki z piknikiem czy do pierwszej klasy, jako lunchbox. Dość przestronna komora główna zapinana jest na suwak i posiada wyizolowane ścianki, dzięki którym utrzymuje temperaturę umieszczonych w niej napoi czy posiłków.
MIĘTOWY plecaczek Little Goose MIĘTOWY plecaczek Little Goose 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI DO ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA

MIĘTOWY plecaczek Little Goose

Little Dutch
LD4940
119,00 zł
Plecaczek z serii Little Goose sprawdzi się jako pierwszy plecak na rodzinne wycieczki, do żłobka lub przedszkola. Piękny kolor delikatnej mięty z motywem małej gąski będzie idealny zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.
MIĘTOWY plecaczek Little Farm MIĘTOWY plecaczek Little Farm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

MIĘTOWY plecaczek Little Farm

Little Dutch
LD4945
119,00 zł
Plecaczek z serii Little Farm sprawdzi się jako pierwszy plecak na rodzinne wycieczki, do żłobka lub przedszkola. Piękny kolor delikatnej mięty z motywem zwierzątek i elementów z farmy będzie idealny zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.
PINGWIN mini plecak About Friends PINGWIN mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

PINGWIN mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021178
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie pingwinka. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Pingwin ma jasnobłękitny kolor, malowany zaokrąglony pyszczek, rzęsy i futerko oraz jasnoróżowy dzióbek.
WIELORYB mini plecak About Friends WIELORYB mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

WIELORYB mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021179
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie wieloryba. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Wieloryb ma piękny ciemnoniebieski kolor, jasne fałdy, urocze małe oczka oraz płetwę ogona u góry.
KOALA mini plecak About Friends KOALA mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

KOALA mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021251
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie misia koala. Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od drugiego roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Koala ma piękny, szary kolor, spore uszka z różowym wypełnieniem, malowany pyszczek i różowawe futerko.
SZCZĘŚLIWY JEDNOROŻEC LENA mini plecak SZCZĘŚLIWY JEDNOROŻEC LENA mini plecak 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

SZCZĘŚLIWY JEDNOROŻEC LENA mini plecak

LILLIPUTIENS
LI 84460
179,00 zł
Uroczy i poręczny plecak jest funkcjonalny, lekki i wygodny. Idealny do przedszkola i na wycieczki. Ma różowo-czerwoną komorę główną w leśny print, zapinaną na suwak i zewnętrzną kieszonkę z przodu, z klapką z pyszczkiem Jednorożca Leny (w górnej części klapki, przy komorze głównej wszyte są urocze, sterczące uszy) z grzywą z 2 szerokich pasów i w opasce,...
MAGICZNY SMOK JOE mini plecak MAGICZNY SMOK JOE mini plecak 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

MAGICZNY SMOK JOE mini plecak

LILLIPUTIENS
LI 84462
179,00 zł
Uroczy i poręczny plecak z kolekcji Smok Joe jest funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny do przedszkola i na wycieczki. Ma pastelowo i ciemnozieloną komorę główną w drobną krateczkę, zapinaną na suwak i zewnętrzną kieszonkę z przodu, z klapką z pyszczkiem Smoka Joe (po bogach klapki wszyte są urocze, sterczące smocze uszy) w opasce i z odstającym...
DINOZAUR różowy mini plecak About Friends DINOZAUR różowy mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

DINOZAUR różowy mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021549
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie dinozaura to funkcjonalny, lekki i wygodny, plecak idealny do przedszkola i na krótkie wycieczki. Dinozaur ma piękny nasycony różowy kolor, półokrągłe wypustki wokół głowy, malowany jasny pyszczek, ciemniejsze plamki, białe rogi, róg na nosie,  a w dolnej części plecaka – dłuższy ogonek z charakterystycznymi...
SMOK mini plecak About Friends SMOK mini plecak About Friends 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

SMOK mini plecak About Friends

Lassig
LG 1203021548
105,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie oswojonego smoka jest funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów już od 2. roku życia, do przedszkola i na krótkie wycieczki. Smok ma piękny szarobeżowy kolor, sterczące trójdzielne uszy, malowany długi pysk z ząbkami, ciemniejsze plamki, małe białe różki, rożek na nosie, a w dolnej części plecaka -...
RÓŻOWY plecaczek Flowers & Butterflies RÓŻOWY plecaczek Flowers & Butterflies 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI DO ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA

RÓŻOWY plecaczek Flowers & Butterflies

Little Dutch
LD4944
119,00 zł
Plecaczek z serii Flowers&Butterflies sprawdzi się jako pierwszy plecakna rodzinne wycieczki, do żłobka lub przedszkola.Piękny, różowy plecak z motywem kwiatków i motylków będzie pasował do wielu stylizacji i pomieści wszystko, co niezbędne Maluchowi.
KOSMOS mini plecaczek KOSMOS mini plecaczek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

KOSMOS mini plecaczek

REX
RX 28632
79,00 zł
Plecak z motywem rakiet stanie się nieodłącznym towarzyszem dziecka. Można zabrać go na wycieczki czy do przedszkola. Łatwo pomieści wszystko, czego przedszkolak i uczeń potrzebuje w ciągu ciężkiego dnia "pracy" i zabawy.
ZEBRA KAYA plecak z magnesami About Friends ZEBRA KAYA plecak z magnesami About Friends 2
 • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
PLECAKI

ZEBRA KAYA plecak z magnesami About Friends

Lassig
LG 1203019467
124,00 zł 155,00 zł
Wyjątkowo uroczy plecaczek 3D w kształcie zebry.Funkcjonalny, lekki i wygodny, idealny dla Maluchów do przedszkola i na krótkie wycieczki. Zebra Kaya ma piękny pastelowoniebieski kolor, uszka, czarne paski oraz długie łapki z czarnymi kopytkami.W łapkach, oczkach, uszkach i ustach znajdują się magnesy, dzięki którym można te części przykładać do siebie,...
Pokazano 1-24 z 67 pozycji

Każdy nowo rozpoczynający się etap edukacji naszego dziecka rządzi się swoimi prawami. Przygoda z nauką, poznawaniem nowych kolegów i koleżanek oraz uczestniczeniem w ciekawych zabawach i zajęciach dla wielu maluszków zaczyna się już w żłobku. Nieodłącznym elementem każdego porannego wyjścia z domu, coby pod czujnym okiem pań opiekunek (żłobianek) wycinać, kolorować, biegać, śpiewać, tańczyć, recytować, a przede wszystkim — dobrze się bawić, jest odpowiednie wyposażenie, w skład którego wchodzą na przykład kolorowe kredki w pudełeczku, pachnące gumki do zmazywania ołówkowych błędów, butki zmienne na rytmikę zapakowane w bawełniany worek oraz coś, co pomieści wszystkie te akcesoria, a więc plecak. Jeśli szukasz małego plecaka do żłobka lub przedszkola dla swojego urwisa, to koniecznie zapoznaj się z produktami tego rodzaju znajdującymi się w tej kategorii sklepu internetowego Edukatorek.

Plecaki do żłobka — czy są niezbędne naszym pociechom?

 • Czy plecaki do żłobka różnią się czymś od tych, które przeznaczone są dla przedszkolaków lub starszych dzieci?
 • Czy maluch może mieć jeden plecak przez cały okres swojej edukacji?
 • Dlaczego tak ważne jest, aby odpowiednio dopasować wybrany model plecaka do wzrostu i wieku naszego brzdąca?

Na te pytania postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi. Jeśli chodzi o pierwszą kwestię, to tak — różnica między plecakiem do żłobka a plecakiem do przedszkola lub szkoły jest znacząca. W pierwszej placówce maluchy spędzają czas głównie na zabawie, a nie — jak w przypadku starszaków — na nauce. Właśnie dlatego żłobkowa torba będzie nieco mniejsza i dostosowana swoją pojemnością do tego, aby zmieściły się w niej wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne maluszkowi w ciągu dnia, ale też jego najcenniejsze skarby, takie jak biały kamyk znaleziony na spacerze czy ukochany miś, który dzielnie wspiera malca w nowej sytuacji. Dobrze jest pamiętać o tym, że plecak do żłobka dla maluszka nie będzie noszony cały czas; chodzi o to, aby był on w pogotowiu zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Plecak do przedszkola – dla nieco większych maluszków

Jesteś rodzicem „większego” dziecka, które zaczęło uczęszczać już do przedszkola? Wobec tego po „żłobkowych” doświadczeniach wiesz z pewnością, jak istotny jest wybór odpowiedniego plecaka, do którego zmieści się cała wyprawka służąca do zabawy i edukacji. Małe plecaki do przedszkola dla dziewczynek i chłopców możliwe do zakupienia w tej kategorii sklepu on-line z zabawkami edukacyjnymi dla najmłodszych to produkty:

 • lekkie,
 • miękkie,
 • wygodne do noszenia,
 • odpowiednio dopasowane do dziecięcych plecków,
 • niepowodujące przykrych i bolesnych ucisków czy odparzeń,
 • zapewniające maksymalny komfort w czasie codziennego użytkowania.

Ciekawe wzory, stonowane kolory i przyjazne motywy z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojej pociechy, która ochoczo, z barwnym plecakiem, pomaszeruje do przedszkola, głośno śpiewając po drodze ulubioną piosenkę.

Plecak do przedszkola dostępny w asortymencie sklepu Edukatorek — czym się wyróżnia?

Na stronie internetowej sklepu edukacyjnego z akcesoriami dla dzieci Edukatorek znajdziesz ogromny wybór plecaczków przedszkolnych i do żłobka w różnych formach i kształtach. Dzięki mnogości przedmiotów wspólnie ze swoim szkrabem dopasujecie jeden z nich do Waszych potrzeb i preferencji. W naszej ofercie dostępne są produkty z przyjaznymi dla dziecka grafikami — wesołymi kwiatuszkami, uroczymi zwierzątkami, kolorowym kosmosem czy pojazdami wyposażonymi w intrygujące naszego malca przedmioty. Wyszukując do naszego sklepu żłobkowo-przedszkolne plecaczki od najbardziej znanych i cenionych w branży producentów, zawsze zwracamy uwagę na następujące kwestie:

 • sposób wykonania produktu,
 • stworzenie rzeczy przyjaznej i bezpiecznej dla małych rozrabiaków,
 • korzystanie z atestowanych tworzyw i materiałów,
 • dbanie o środowisko w trakcie pakowania paczek poprzez korzystanie z ekologicznych wypełniaczy i kartonów.

My sami jesteśmy rodzicami małych szkrabów, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest właściwy wybór plecaka na etapie chodzenia do żłobka, a później także i przedszkola. Do tego drugiego miejsca dziecko powinno mieć już zdecydowanie większy plecak — dojdą mu bowiem nowe obowiązki i zadania, a co za tym idzie — konieczne będzie zakupienie nowych akcesoriów i przyborów szkolnych, takich jak plastelina, modelina, farbki, klej w sztyfcie, papier kolorowy, linijka, ekierka czy ołówek. Wszystkie te przedmioty przedszkolak może schować w odpowiedniej przegródce swojego plecaczka i mocno czuć, że jest za te rzeczy odpowiedzialny. Wygodny i starannie wykonany plecak posłuży Twojemu przedszkolakowi również w czasie wycieczek do teatru, pobliskiego parku czy kina. Z miejsc tych Twoja pociecha przyniesie z pewnością nie tylko szeroki uśmiech na twarzy, ekscytację i mnóstwo wspomnień, ale i pamiątkowy bilet ze spektaklu, kilka żołędzi, patyków, garść świeżo skoszonej trawy oraz resztki kinowego popcornu. Gwarantujemy, że i na nie znajdzie się miejsce w plecaku zakupionym z oferty Edukatorka.

Produkt dodany do listy życzeń