ARTYKUŁY PLASTYCZNE I PAPIERNICZE 

Jest 328 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 328 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 328 elementów
ARTYKUŁY PLASTYCZNE I PAPIERNICZE

Nic tak nie rozwija wyobraźni i kreatywności dziecka jak zabawy plastyczne. Na jego oczach powstaje coś nowego, czego autorem jest ono samo. To niezwykłe zjawisko, które zachęca do podejmowania kolejnych prób tworzenia. Akcesoria plastyczne stanowią coraz większą ofertę zarówno dla rodziców, jak też przedszkoli. Dzieci chętnie rysują, malują, wyklejają i składają zarówno w domu, jak też podczas zajęć kreatywnych w przedszkolu i szkole. W naszej ofercie dostępne są materiały plastyczne dla przedszkoli i artykuły artystyczne, które z powodzeniem wykorzystać można w domu, tworząc dzieła sztuki całą rodziną.

Akcesoria plastyczne na dobry początek i dalszą przygodę

Pierwszym krokiem do rozpalenia w dziecku artystycznego entuzjazmu jest zakup kredek. To przybory plastyczne, które w życiu dziecka pojawiają się najwcześniej. Mogą być to kredki ołówkowe lub świecowe, najlepiej zapakowane w kolorowym pudełku, które zachęci malucha do rysowania i kolorowania. Później pojawiają się farby i plastelina, dla starszych dzieci polecamy też flamastry dwustronne, brokatowe i zapachowe. Pierwszoklasista z pewnością ucieszy się z zabawnych gumek do mazania w kształcie lodów i słodkich makaroników, temperówki misia i dekoracyjnej taśmy samoprzylepnej.

Materiały plastyczne do przedszkoli

Oferujemy także materiały plastyczne dla przedszkoli, które wzbogacą i urozmaicą zajęcia artystyczne dla najmłodszych. Są to m.in. farby do malowania palcami, plastelina z foremkamikredki woskowe w różnych kształtach, farbki zapachowe zmywalne, a także fartuszki dla każdego z przedszkolaków chroniące ubranie przed zaplamieniem na kolorowo. Przybory artystyczne można wykorzystać w domu, przedszkolu i szkole. Jeżeli jesteś rodzicem, który chce rozwinąć w swoim dziecku pasję i zmysł artystyczny, to powinieneś pamiętać, że musisz się w to zaangażować również Ty. Nie wystarczy kupić kredek i farb, trzeba jeszcze poświęcić dziecku czas. Życzymy samych inspirujących i kolorowych chwil!

ARTYKUŁY PLASTYCZNE I PAPIERNICZE