Petit jour paris

W samym sercu Francji dokładniej mówiąc, w stolicy mody – Paryżu, istnieje tajemnicza kraina pełna kolorów, fantazji i nieograniczonej wyobraźni. Ta kraina nazywa się Petit Jour Paris, czyli producent pełnych uroku zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Ale co tak naprawdę kryje się za tym egzotycznym brzmieniem? Jakie cuda możemy znaleźć w bogatej ofercie Petit Jour Paris na stronie naszego sklepu internetowego?

Pokazuje 1 - 50 z 50 elementów

Sztuka i nauka – wpływ Petit Jour Paris na rozwój dzieci


Petit Jour Paris to nie tylko marka, to pasja, tradycja i nieustanne dążenie do doskonałości. Firma, z siedzibą w okolicach Paryża, tworzy i dystrybuuje szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów dla dzieci. Jej inspiracją są postacie z popularnych dziecięcych książek, które od ponad 40 lat wnoszą kolor i radość do codziennego życia najmłodszych. W ofercie Petit Jour Paris znajdziemy takie ikony dziecięcych literatury jak Mały Książę, Pierre Lapin, Elmer, Barbapapa, Ernest et Célestine czy Peppa Pig. Wszystkie te postacie są częścią niezwykłej rodziny Petit Jour Paris.


Ilustracje, które ożywają


Petit Jour Paris to nie tylko postacie z książek. To również prężnie rozwijające się ilustracje, które tworzą zespół ilustratorów z USA i krajów skandynawskich. Nowa marka firmy, Maison Petit Jour, założona w 2017 roku, grupuje wszystkie autorskie kolekcje, tworzone z miłości i pasją przez ilustratorów w ścisłej współpracy z naszym studiem projektowym pod kierunkiem i wizją Élodie. Petit Jour marzy, wyobraża, rysuje, a potem produkuje akcesoria dla dzieci z absolutną obsesją na punkcie jakości. Oczywiście, zawsze z dbałością o najwyższy poziom projektowania i ilustracji, które sprawiają, że codzienność staje się bardziej kolorowa, praktyczna, przystępna i zabawna.


Historia pełna pasji i rozwoju


Początki Petit Jour Paris były skromne, jednak dzięki nieustannemu dążeniu do celu, mały zespół szybko się rozrósł i zainstalował swoją siedzibę w starych magazynach zbożowych w La Villette, gdzie przebywał przez piętnaście lat. Firma Petit Jour rozwijała swoje własne serie zabawek oparte na postaciach z dziecięcych książek, takich jak Mały Książę, Elmer, Mimi Myszka, Barbapapa i wiele innych. Petit Jour założyło również własny znak towarowy, aby odróżnić swoje kolekcje od tych dystrybuowanych dla stron trzecich.  • W 1996 roku Petit Jour Paris kontynuowało swój rozwój i przeniosło się do nowoczesnych, specjalnie zbudowanych pomieszczeń kilka mil na południe od Paryża. Te nowe pomieszczenia, w tym piękne studio, okazały się szczególnie odpowiednie dla współpracy z całą plejadą artystów.

  • W 2005 roku nowa siedziba Petit Jour stała się miejscem, gdzie pasja spotykała się z profesjonalizmem, a artyści mogli rozwijać swoje talenty.

  • W 2017 roku, na 40-lecie Petit Jour Paris, firma postanowiła dać sobie prezent w postaci całkowicie nowej marki: Maison Petit Jour. Grupuje ona wszystkie nasze "domowe" kolekcje, wykonane z miłości i pasją przez różnych ilustratorów, ściśle współpracujących z naszym własnym studiem pod doświadczonym nadzorem Élodie.


Petit Jour Paris w sklepie internetowym Edukatorek


Petit Jour Paris tworzy i produkujemy akcesoria dla najmłodszych. Producenci oferują najmłodszym ich pierwsze naczynia stołowe z dopasowanymi śliniakami i fartuchami, a dla dzieci w wieku od 0 do 4 lat szereg plecaków, sakiewek i koszyków w różnych rozmiarach.


Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz całą serię produktów PJP, wśród których nie brakuje:  • kubków,

  • talerzyków,

  • fartuszków,

  • śliniaków,

  • miseczek,

  • sztućców,

  • bidonów.


Zapraszamy do odkrycia magicznego świata Petit Jour Paris, miejsca, gdzie dziecięca wyobraźnia spotyka się z prawdziwą sztuką!

Pokazuje 1 - 50 z 50 elementów