Lista produktów marki BUKI

Trudno podołać dziecięcej ciekawości i odpowiedzieć na wszystkie kłębiące się w głowie malucha pytania. Z francuską marką Buki wszyscy rodzice mają możliwość, aby zagwarantować swoim dzieciom szansę na odkrywanie najciekawszych tajemnic świata i nie tylko! Zabawki Buki zapewniają radość najmłodszym już od trzydziestu lat, oferując między innymi innowacyjne zestawy naukowe czy kreatywne, a także niezliczoną ilość gier zręcznościowych, dzięki którym najmłodsi połączyć mogą naukę i rozwój oraz zabawę. Produkty przechodzą wymagające testy przeprowadzane przez niezależne laboratoria i dzieci, spełniając wszelkie normy europejskie. 

Buki — marka, która inspiruje małych odkrywców!

Dzieci chętnie poszukują sobie autorytetów i przyjaciół — w bajkowych postaciach, książeczkowych bohaterach i nie tylko. Buki zadbało więc, aby każdy maluch podczas zabawy miał przy sobie kompana, który podzieli z nim pasję do odkrywania świata i rozwijania kreatywności. Postacie Léo i Léa w każdym pudełku wiernie towarzyszą dzieciom podczas wszelkich eksperymentów, inspirując do dalszej nauki i eksplorowania. 

Misją marki jest tworzenie interesujących, edukacyjnych, kreatywnych i kulinarnych zabawek, które wspierają rozwój podczas zabawy. Chcąc zapewnić najwyższą jakość, Buki aktywnie współpracuje z naukowcami oraz ilustratorami, dzięki czemu w efekcie końcowym rodzice podarować mogą swojemu maluchowi bezpieczny i mądry produkt.

Nauka w wesołej oprawie z zabawkami Buki

Od idei do realizacji! Buki zaprojektowało swoje zabawki tak, aby do uczestnictwa w grach włączyć zarówno dzieci, jak i dorosłych, aktywizując tym samym całe rodziny. Niezwykle istotny bowiem dla każdego malucha jest czas, jaki może spędzić na zabawie ze swoim rodzicem — a tym samym zacieśnić z nim więzi i odkryć wspólne talenty oraz zainteresowania.

Każdy zestaw Buki skupia się na konkretnym zagadnieniu, rozbudzającym ciekawość i chęć poznawania świata przez małego odkrywcę. Zabawki umożliwiają odkrywanie kosmosu, dinozaurów, elektryczności, natury i ciała człowieka, a każdy z zestawów jest kompleksowy, i zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby dziecko mogło samodzielnie eksperymentować. 

Zestawy Buki do archeologii, biologii i nie tylko!

Nasze małe pociechy wspierać powinniśmy od pierwszych etapów życia, nie tylko w ogólnym rozwoju, ale także w odkrywaniu ich talentów, predyspozycji i zainteresowań. Kształtujące pasje i predyspozycje zestawy Buki to świat, w którym zatraci się każde dziecko. Serie naukowe, kreatywne i eksperymentalne pozwolą każdemu maluchowi na zapoznanie się z tajemniczym światem archeologii, kosmosu, biologii, a nawet krawiectwa czy makijażu. Każdy zestaw oferuje tematyczne opcje zabaw, umożliwiając tym samym wcielenie się najmłodszym w różne role, które pobudzą ich dziecięcą wyobraźnię.

Buki — gry zręcznościowe do doskonalenia umiejętności

Zdrowa rywalizacja potrafi być dla dzieci niezwykle edukująca i wciągająca na długie godziny. Interaktywne i wymagające ćwiczenia precyzji gry zręcznościowe, jakie oferuje Buki, pochłoną w pełni każde dziecko, umożliwiając mu grywalizację ze samym sobą, rodzicami czy rodzeństwem. Automaty do gier, wyrzutnia kulek czy pinball to jednak nie tylko świetna rozrywka, ale doskonały sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych w sposób emocjonujący i interaktywny.

Uznanie, wraz z zaufaniem, jakim obdarzyli rodzice markę Buki, objawia się również w przystępności i łatwości w obsłudze gier i zabawek, przy jednoczesnym oferowaniu wyzwań i możliwości do doskonalenia umiejętności. 

Akcesoria Buki do eksplorowania świata

Bliskie spotkanie z kosmosem, eksplorowanie świata przyrody, a może technologii i motoryzacji? Buki pozwala odkrywać świat ciekawskim maluchom również z pojedynczymi akcesoriami, które sprawdzą się do zabawy w domu oraz na zewnątrz. Mikroskopy, projektory świetlne, walkie-talkie, teleskopy i zdalnie stresowane auta, to nie tylko zabawki, ale również okno do fascynującego świata odkryć. Niekończące się możliwości rozwoju wyobraźni i kreatywności zapewnią między innymi lornetki pozwalające na obserwację roślin i zwierząt, mini projektory wprawiające w magiczny nastrój podczas wieczornych przygód czy drewniane modele dinozaurów zachęcające do złożenia własnego prehistorycznego świata.

Chcesz poznać więcej produktów z niezwykłego świata zabawek Buki? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w sklepie internetowym z zabawkami Edukatorek!

Mniej
JAJO DINOZAURA z mini dłutkiem
Kup do 13, wyślemy dziś
DINOZAURY ZABAWKI

JAJO DINOZAURA z mini dłutkiem

BUKI
BUKI D6O
22,90 zł
Zestaw kreatywny zachwyci miłośnika dinozaurów. W bryle w kształcie jaja znajduje się figurka dinozaura, którą należy wykopać za pomocą mini dłutka. Ciekawa zabawa dla młodych kolekcjonerów łącząca w sobie twórczą pracę z pasją odkrywcy.
MAGICZNE JAJO DINOZAURA zestaw naukowy MAGICZNE JAJO DINOZAURA zestaw naukowy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
DINOZAURY ZABAWKI

MAGICZNE JAJO DINOZAURA zestaw naukowy

BUKI
BUKI D6G
21,00 zł
Zestaw kreatywny, który zachwyci miłośnika dinozaurów. W bryle w kształcie jaja znajduje się figurka dinozaura,który wykluwa się po zanurzeniu w wodzie! Ciekawa zabawa dla młodych kolekcjonerów, łącząca w sobie twórczą pracę z pasją odkrywcy.
KOSMICZNE SKAŁY mały archeolog zestaw kreatywny KOSMICZNE SKAŁY mały archeolog zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOSMICZNE SKAŁY mały archeolog zestaw kreatywny

BUKI
BUKI 442
69,90 zł
Użyj narzędzi, aby wykopać i poznać pięć kamieni z kosmosu, w tym prawdziwy kamienny meteoryt i tektyty. Do odkopania również 2 samoprzylepne naszywki imitujące styl prawdziwych naszywek agencji kosmicznych.
BRACHIOZAUR szkielet dinozaura mały archeolog BRACHIOZAUR szkielet dinozaura mały archeolog 2
Kup do 13, wyślemy dziś
DINOZAURY ZABAWKI

BRACHIOZAUR szkielet dinozaura mały archeolog

BUKI
BUKI 439BRA
69,90 zł
Zostań paleontologiem i wydobądź kości prehistorycznego brachiozaura, który żył na ziemi przed tysiącami lat. Złóż kości według schematu, a powstanie szkielet jednego z największych żyjących kiedykolwiek dinozaurów.
PAD z grą pamięciową sekwencje PAD z grą pamięciową sekwencje 2
Kup do 13, wyślemy dziś
67,90 zł
Obserwuj i odtwarzaj sekwencje dźwiękowe i świetlne bez pomyłki!Jaki będzie Twój najlepszy wynik? Gra przeznaczona jest dla 6-latków, ale sprawdzi się takżejako prezent dla starszych dzieci.To świetna zabawa światłem i dźwiękiem.
OCEAN mini projektor 24 obrazki
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

OCEAN mini projektor 24 obrazki

BUKI
BUKI 6302OCE
49,90 zł
Niepozorna mini latarka, która łatwo zmienia się w niezwykły projektor do pokazów świetlnych na ścianie. Wprowadzi Malucha w świat zwierząt zamieszkujących ocean.
JEDNOROŻEC zestaw kreatywny długopis do samodzielnego wykonania JEDNOROŻEC zestaw kreatywny długopis do samodzielnego wykonania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
35,90 zł
Stwórz swój własny, stylowy długopis. Wystarczy napełnić go brokatem, cekinami i mikro-perełkami, wlać wodę, a na końcu przyczepić pompon w kolorze różowym. Oryginalny długopis gotowy!
AUTOMAT DO GIER ZRĘCZNOŚCIOWYCH zrób to sam AUTOMAT DO GIER ZRĘCZNOŚCIOWYCH zrób to sam 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

AUTOMAT DO GIER ZRĘCZNOŚCIOWYCH zrób to sam

BUKI
BUKI 2167
152,90 zł
Wyjątkowy zestaw pozwala na zbudowanie własnego automatu do gier. Do odkrycia jest 12 gier inspirowanych zręcznościowymi klasykami: puzzle, snake, wyścig Formuły 1, bitwa czołgów, tenis i inne. Obudowę można spersonalizować za pomocą dołączonych naklejek.
PLANETARIUM HD zestaw naukowy PLANETARIUM HD zestaw naukowy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

PLANETARIUM HD zestaw naukowy

BUKI
BUKI 8002
246,90 zł
Wyjątkowe planetarium do odkrywania kosmosu! Bardzo jasne światło LED i soczewka wyświetlają obrazy o wysokiej rozdzielczości. Planetarium obraca się. Można obserwować planety Układu Słonecznego i gwiazdy.
DZIKIE ZWIERZĄTKA mini projektor 24 obrazki
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DZIKIE ZWIERZĄTKA mini projektor 24 obrazki

BUKI
BUKI 6302ANI
49,90 zł
Niepozorna mini latarka, która łatwo zmienia się w niezwykły projektor do pokazów świetlnych na ścianie. Wprowadzi Malucha do świata dzikich zwierząt. 
KOSMOS mini lab zestaw eksperymentalny KOSMOS mini lab zestaw eksperymentalny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY NAUKOWE DO EKSPERYMENTÓW

KOSMOS mini lab zestaw eksperymentalny

BUKI
BUKI 3014
69,90 zł
Zestaw do poznania i odkrywania kosmosu: konstelacje gwiazd, stworzenie rakiety oraz skaczącego meteorytu. Zestaw pozwala na wykonanie sześciu doświadczeń.
GRAWEROWANIE zestaw kreatywny Professional Studio GRAWEROWANIE zestaw kreatywny Professional Studio 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

GRAWEROWANIE zestaw kreatywny Professional Studio

BUKI
BUKI 5427
245,90 zł
Bezpieczny warsztat do grawerowania w drewnie i metalu to świetny pomysł na prezent dla dzieci lubiących prace ręczne. Zestaw pomoże stworzyć i spersonalizować 5 magnesów, 5 breloczków, 10 naszyjników i 1 zakładkę do książek. Dzięki różnym końcówkom można stworzyć ciekawe i niepowtarzalne wzory.
MINI POJEMNIK do obserwacji owadów granatowo-pomarańczowy MINI POJEMNIK do obserwacji owadów granatowo-pomarańczowy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PRZYRODNICZE ZESTAWY MAŁEGO BIOLOGA

MINI POJEMNIK do obserwacji owadów granatowo-pomarańczowy

BUKI
BUKI 9005grapom
22,90 zł
Mini pojemnik do obserwacji owadów to małe obserwatorium, które pozwala na umieszczenie w środku owada i zbadanie go przez szkło powiększające, które powiększa 6 razy!
DINOZAURY DO SKRĘCANIA zestaw kreatywny DINOZAURY DO SKRĘCANIA zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
DINOZAURY ZABAWKI

DINOZAURY DO SKRĘCANIA zestaw kreatywny

BUKI
BUKI 2136
66,90 zł
Genialny zestaw kreatywny dla Malucha fascynującego się dinozaurami. Do dyspozycji są aż trzy ruchome modele dinozaurów do złożenia: triceratops, tyranozaur oraz pteranodon.
TRICERATOPS szkielet dinozaura mały archeolog TRICERATOPS szkielet dinozaura mały archeolog 2
Kup do 13, wyślemy dziś
DINOZAURY ZABAWKI

TRICERATOPS szkielet dinozaura mały archeolog

BUKI
BUKI 439TRI
69,90 zł
Zostań paleontologiem i wydobądź kości prehistorycznego triceratopsa, który żył na ziemi przed tysiącami lat. Złóż kości według schematu, a powstanie efektowny szkielety.
STEGOZAUR szkielet dinozaura mały archeolog STEGOZAUR szkielet dinozaura mały archeolog 2
Kup do 13, wyślemy dziś
DINOZAURY ZABAWKI

STEGOZAUR szkielet dinozaura mały archeolog

BUKI
BUKI 439STE
69,90 zł
Zostań paleontologiem i wydobądź kości prehistorycznego stegozaura, który żył na ziemi przed tysiącami lat. Złóż kości według schematu, a powstanie szkielet jednego z największych gadów, który kiedykolwiek żył na ziemi.
POSZUKIWACZE ZŁOTA zestaw kreatywny POSZUKIWACZE ZŁOTA zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

POSZUKIWACZE ZŁOTA zestaw kreatywny

BUKI
BUKI 443
76,90 zł
Zostań prawdziwym poszukiwaczem złota! Dzięki zestawowi masz możliwość odkrycia gona dwa sposoby: poprzez płukanie w celu oddzielenia złotaod piasku i wydobycie w celu wykopania bryłek tzw. "złota głupców".
MINI WULKAN erupcja i odkopywanie MINI WULKAN erupcja i odkopywanie 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

MINI WULKAN erupcja i odkopywanie

BUKI
BUKI 2225
69,90 zł
Zostań prawdziwym znawcą wulkanu! Odtwórz erupcję wulkanu używając dołączonych tabletek. Użyj narzędzi, aby wykopać 5 wulkanicznych kamieni. Do przeprowadzenia doświadczenia erupcji potrzebna będzie woda i odrobina płynu do naczyń.
MIKROSKOP zestaw naukowy 30 eksperymentów MIKROSKOP zestaw naukowy 30 eksperymentów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY NAUKOWE DO EKSPERYMENTÓW

MIKROSKOP zestaw naukowy 30 eksperymentów

BUKI
BUKI MS907B
229,90 zł
Mikroskop z soczewkami, kolorowymi filtrami oraz 3 powiększeniami: x200, x600, x1200. Podstawa oraz korpus mikroskopu są metalowe. Wbudowane światło LED ułatwia obserwację w wysokiej jakości.
MAGIC SHOW zestaw sztuczek MAGIC SHOW zestaw sztuczek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MAGIC SHOW zestaw sztuczek

BUKI
BUKI 6060
139,90 zł
Zestaw magiczny ze wszystkimi akcesoriami, jakie są niezbędne, abyś został prawdziwym magikiem! W zestawie znajduje się, aż 20 magicznych tricków! Naucz się ich wszystkich i zaproś gości na wyjątkowy pokaz magii.
TATUAŻE METALICZNE zestaw 75 szt. TATUAŻE METALICZNE zestaw 75 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

TATUAŻE METALICZNE zestaw 75 szt.

BUKI
BUKI TA002
25,90 zł
Dwa arkusze ze zmywalnymi tatuażami z metalicznym połyskiem - łapacze snów, piórka, bransoletki itp. przydadzą się podczas imprez tematycznych czy zabaw urodzinowych. Zestaw zawiera ok. 75 szt. kolorowych obrazków.
EKSPERYMENTY FUUUJ! mini lab zestaw naukowy EKSPERYMENTY FUUUJ! mini lab zestaw naukowy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY NAUKOWE DO EKSPERYMENTÓW

EKSPERYMENTY FUUUJ! mini lab zestaw naukowy

BUKI
BUKI 3017
69,90 zł
Zestaw do stworzenia 6 eksperymentów, które dla dorosłego będą obrzydliwe, natomiast dzieciom sprawią wielką frajdę. Można stworzyć oślizgłe robaki, oczy zombie, sprężystą kupę, i inne.
ANANAS zestaw kreatywny długopis do samodzielnego wykonania ANANAS zestaw kreatywny długopis do samodzielnego wykonania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
35,90 zł
Stwórz swój własny, stylowy długopis.  Wystarczy napełnić go brokatem, cekinami i mikro-perełkami, następnie wlać wodę, a na końcu przyczepić pompon. Oryginalny długopis gotowy!
STROJE ROCKOWE szkicownik do projektowania STROJE ROCKOWE szkicownik do projektowania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

STROJE ROCKOWE szkicownik do projektowania

BUKI
BUKI CM103
64,90 zł
Zestaw kreatywny do tworzenia niepowtarzalnych strojów w rockowym stylu zawiera wszystko, co potrzebne do projektowania kreacji. Wykorzystaj samoprzylepne tkaniny, aby ożywić swoje projekty. Narysuj ubrania za pomocą szablonów, a następnie dodaj samoprzylepne akcesoria.
Pokazano 1-24 z 163 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń