RĘCZNIKI 

Jest 42 produktów.
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
RĘCZNIKI

Chcąc zadbać o komfort i bezpieczeństwo naszego maluszka po każdej kąpieli, warto sięgnąć po wysokiej jakości ręczniki dla dzieci wykonane z miękkich materiałów, które nie wywołają nieprzyjemnych podrażnień, a będą miłe i przyjazne dla małego ciałka. Takie właśnie produkty znajdziesz w tej kategorii. Już dziś zapoznaj się z ofertą ręczników dziecięcych i niemowlęcych od Edukatorka.

Ręczniki dla niemowląt i dzieci — podstawa przy kompletowaniu wyprawki

Jeszcze kilkanaście lat temu nie przywiązywano aż tak dużej wagi do tego, jak i z czego wykonany jest ręcznik dziecięcy. Do wycierania ciałka wykorzystywało zwykłe modele. Dziś jednak producenci akcesoriów dla najmłodszych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że rodzice są dużo bardziej wymagającymi klientami i, chcąc sprostać ich oczekiwaniom, produkują modele o odpowiedniej miękkości i wielkości. Pierwsza z cech ma ogromne znaczenie ze względów bezpieczeństwa. Szorstki i nieprzyjemny w dotyku materiał może bowiem wywołać podrażnienia na delikatnej skórze malca i sprawić, że nie będzie czuł się komfortowo. Druga własność odnosi się z kolei do wieku i wymiarów dziecka. Ręcznik kąpielowy dla niemowlaka musi być dopasowany do jego wzrostu tak, aby nie był ani za mały, ani zbyt duży. Odpowiednio dobrany nie będzie krępował ruchów ani ograniczał pokąpielowych aktywności. Co więcej, ręczniki niemowlęce i dziecięce powinny również dokładnie odciągać całą wodę i wilgoć z małego ciała, aby uchronić pociechę przed przeziębieniem.

Jakie motywy występują na ręcznikach po kąpieli dla niemowlaków?

Bardzo często łapiemy się na głowę, widząc najnowsze propozycje ręczników kąpielowych dla chłopca czy dziewczynki od światowych i polskich marek. Producenci wymyślają niecodzienne i niezwykle kreatywne rozwiązania mające jak najbardziej usprawnić rodzicom codzienną pielęgnację maluszka. W asortymencie Edukatorka znajdziesz wiele modeli ręczników dziecięcych, wśród których na pewno uda Ci się znaleźć ten odpowiedni dla Twojego bobasa. Ręcznik w stonowanych lub pastelowych kolorach, z ciekawym motywem z pewnością zwróci na siebie uwagę dziecka i znacznie ułatwi mu oswajanie się z wodą oraz kąpielą. W naszym sklepie internetowym z edukacyjnymi zabawkami dla dzieci możesz kupić na przykład:

Ręcznik kąpielowy dla dzieci — bo najważniejsze jest bezpieczeństwo

Na takich produktach, jak ręczniki dziecięce nie warto oszczędzać, ponieważ muszą one spełniać wszelkie określone normy użytkowe i bezpieczeństwa. Tutaj niezwykle ważne są odpowiednie certyfikaty potwierdzające bezpieczny wpływ wybranego produktu na zdrowie i rozwój naszego maluszka. W takim dokumencie znajdziemy informację na przykład o tym, że wszystkie barwniki i surowce wykorzystane do produkcji ręcznika dla niemowlaka są bezpieczne w kontakcie z jego delikatną i wrażliwą skórą. Zapewniamy, że każdy ręcznik niemowlęcy dostępny w naszym sklepie takie standardy spełnia w 100%. Właśnie dlatego tak wielką wagę przykładamy do współpracy z zaufanymi producentami dziecięcych akcesoriów, którzy doskonale zdają sobie sprawę, jak „wymagającymi” klientami pod względem bezpieczeństwa i komfortu użytkowania różnego rodzaju akcesoriów są nasze maluszki.

Ręczniki dziecięce i niemowlęce dostępne w ofercie Edukatorka

Jedną z najważniejszych idei Edukatorka jest dbanie o każdego malucha. Sami jesteśmy rodzicami małych rozrabiaków, dlatego wiemy, jak ważne jest dobre samopoczucie naszego dziecka. Stąd też ręczniki dla niemowląt znajdujące się w ofercie naszego sklepu on-line z zabawkami i akcesoriami dla najmłodszych są:

  • miękkie, ponieważ wykonano je z naturalnych, miłych w dotyku i przyjaznych dla zdrowia i środowiska tkanin, takich jak len, bambus czy bawełna,
  • trwałe, bo do ich uszycia wykorzystano solidny i nieniszczący się szybko surowiec,
  • przytulne, gdyż mają przyjemny dla oka design i są estetycznie wykonane.

Już dziś postaw na najwyższą jakość i zapewnij swojej pociesze przyjemne doznania po kąpieli, wybierając małe ręczniczki dla dzieci od renomowanych producentów. Produkty te znajdziesz w sklepie z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci Edukatorek. Zapraszamy do zakupu.

RĘCZNIKI