Lista produktów marki Sabbiarelli

Zabawki edukacyjne to nie tylko narzędzie zabawy, ale także ważny element wspierający rozwój kreatywności i umiejętności dziecka. W świecie, gdzie coraz bardziej dominują ekrany, warto dać naszym pociechom możliwość rozwijania wyobraźni, zdolności manualnych i poznawczych w sposób kreatywny. Poznaj świat magicznego piasku z marką Sabbiarelli, której produkty dostarczą Twojemu dziecku nieskończoność możliwości twórczych!

Sabbiarelli – magia piasku prosto z Włoch

Od momentu swojego debiutu na rynku w 2012 roku Sabbiarelli stało się synonimem innowacji w świecie zabawek. Korzystając z naturalnych surowców, jakim jest marmur z Carrary, firma stworzyła unikalny piasek, który jest nie tylko ekologiczny, ale i przyjazny dla wrażliwej skóry dzieci. Ta włoska firma, z głębokimi korzeniami w tradycji rzemieślniczej, skupia się na łączeniu tradycji z nowoczesnością, co przyciąga uwagę zarówno dzieci, jak i rodziców. Przemyślane zestawy edukacyjne Sabbiarelli nie tylko rozbudzają kreatywność, ale także uczą dzieci cierpliwości oraz koncentracji, pomagając w rozwijaniu ich umiejętności manualnych. Dzięki temu młodzi artyści mają możliwość wyrażenia siebie w sposób zupełnie nowy i fascynujący.

Sabbiarelli – bezpieczeństwo i kreatywność w jednym

Zestawy do malowania piaskiem marki Sabbiarelli są tworzone z myślą o najmłodszych. Stanowią one doskonałe połączenie edukacji z rozrywką, a ich intuicyjna konstrukcja umożliwia dzieciom swobodne eksperymentowanie z kolorami i formami. Każdy element zestawu jest zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu nawet dla najmniejszych rączek, co dodatkowo podnosi komfort i przyjemność z zabawy. To, co wyróżnia produkty Sabbiarelli na tle innych, to autentyczność materiałów – piasek powstały z marmuru dodaje całości wyjątkowego charakteru. Ponadto brak konieczności używania potencjalnie niebezpiecznych narzędzi, jak nożyczki, sprawia, że rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech podczas zabawy. W efekcie, dzięki zestawom Sabbiarelli, dzieci mają szansę na rozwijanie swojej kreatywności, jednocześnie ucząc się podstawowych technik plastycznych i rozbudzając zainteresowanie sztuką.

Indywidualne podejście – wybierz to, czego potrzebujesz

Dużym atutem zabawek Sabbiarelli jest ich modularność. To podejście do produkcji zabawek świadczy o głębokim zrozumieniu potrzeb dzieci i ich rodziców. Modułowa budowa zestawów pozwala na ich dostosowywanie do indywidualnych preferencji i umiejętności malucha, co przekłada się na bardziej angażującą i satysfakcjonującą zabawę. Co więcej, elastyczność w doborze akcesoriów pozwala rodzicom na stopniowe poszerzanie zestawu w miarę rozwoju umiejętności i zainteresowań dziecka, co jest zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Takie podejście unika również zbędnych zakupów i gromadzenia niepotrzebnych elementów, co jest zdecydowanym plusem w świecie, gdzie zasoby są cenne. 

Sabbiarelli – zabawki, które rosną z Twoim dzieckiem

Dzięki szerokiej gamie produktów Sabbiarelli dostosowuje się do potrzeb i umiejętności maluchów w różnym wieku. Zestawy są tak zaprojektowane, aby dostarczać odpowiednie wyzwania i stymulować rozwój w miarę dorastania dziecka.

Odkryj nieskończoność możliwości, jakie oferuje marka Sabbiarelli w naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek. Zapewnij swojemu dziecku zabawkę, która dostarczy mu godzin kreatywnej zabawy i pomoże rozwijać jego umiejętności!

Mniej
KONIE album do kolorowania magicznym piaskiem KONIE album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KONIE album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0548
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z konikami.
WESOŁE ZWIERZĄTKA album do kolorowania magicznym piaskiem WESOŁE ZWIERZĄTKA album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

WESOŁE ZWIERZĄTKA album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0568
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z wesołymi postaciami.
KONIE zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag KONIE zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KONIE zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag

Sabbiarelli
SAB 100BA1209
44,90 zł
Zestaw kreatywny do ozdabiania obrazków kolorowym piaskiem tym razem w wygodnym kartoniku Sabbiarelli Bag. W zestawie znajdują się dwa obrazki przedstawiające piękne konie.  Taki drobny upominek sprawi przyjemność dziecku.
MORSKIE ZWIERZĄTKA album do kolorowania magicznym piaskiem MORSKIE ZWIERZĄTKA album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MORSKIE ZWIERZĄTKA album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0502
37,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z morskimi zwierzątkami.
JEDNOROŻCE zestaw do kolorowania piaskiem JEDNOROŻCE zestaw do kolorowania piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

JEDNOROŻCE zestaw do kolorowania piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100SK0803
138,90 zł
Pomysłowy, kreatywny i wyjątkowy zestaw artystyczny dla dzieci do kolorowania piaskiem pochodzącym ze zmielonego marmuru. Magiczny piasek do kolorowania Sabbiarelli to zestaw artystyczny przeznaczony dla dzieci, w której bezpośredni kontakt z piaskiem stanowi aspekt edukacyjny w odniesieniu do wykorzystanych materiałów.
SYRENKI album do kolorowania magicznym piaskiem SYRENKI album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SYRENKI album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0555
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z syrenkami.
ZAPROSZENIA album do kolorowania piaskiem ZAPROSZENIA album do kolorowania piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZAPROSZENIA album do kolorowania piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0544
41,90 zł
Pomysłowy, kreatywny i wyjątkowy album z zaproszeniami urodzinowymi do kolorowania magicznym piaskiem pochodzącym ze zmielonego marmuru. Piaskowe kolorowanki to idealny pomysł na zabawę - samemu i z przyjaciółmi!
FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA album do kolorowania magicznym piaskiem FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0582
37,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z fantastycznymi zwierzętami.
MANDALA ART album do kolorowania magicznym piaskiem MANDALA ART album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MANDALA ART album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0581
37,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z mandalami.
MEXICOLORS album do kolorowania magicznym piaskiem MEXICOLORS album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MEXICOLORS album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0557
37,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z meksykańskimi motywami.
AUTA album do kolorowania magicznym piaskiem AUTA album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

AUTA album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0554
37,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z samochodami.
EASTER zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag EASTER zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

EASTER zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag

Sabbiarelli
SAB 100BA1204
44,90 zł
Zestaw kreatywny do ozdabiania obrazków kolorowym piaskiem tym razem w wygodnym kartoniku Sabbiarelli Bag. Znajdziecie w nim 2 obrazki z wielkanocnym motywem. Taki drobny upominek od zajączka sprawi przyjemność dziecku.
MANDALA zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag MANDALA zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MANDALA zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag

Sabbiarelli
SAB 100BA1203
44,90 zł
Zestaw kreatywny do ozdabiania obrazków kolorowym piaskiem tym razem w wygodnym kartoniku Sabbiarelli Bag. Znajdziecie w nim 2 obrazki przedstawiające mandale. Taki drobny upominek sprawi przyjemność dziecku.
DINOZAURY zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag DINOZAURY zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

DINOZAURY zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag

Sabbiarelli
SAB 100BA1202
44,90 zł
Zestaw kreatywny do ozdabiania obrazków kolorowym piaskiem tym razem w wygodnym kartoniku Sabbiarelli Bag. Znajdziecie w nim 2 obrazki przedstawiające dinozaura. Taki drobny upominek sprawi przyjemność dziecku.
JEDNOROŻCE zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag JEDNOROŻCE zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

JEDNOROŻCE zestaw kreatywny do kolorowania piaskiem Sabbiarelli Bag

Sabbiarelli
SAB 100BA1201
44,90 zł
Zestaw kreatywny do ozdabiania obrazków kolorowym piaskiem tym razem w wygodnym kartoniku Sabbiarelli Bag. Znajdziecie w nim 2 obrazki przedstawiające magiczne jednorożce. Taki drobny upominek sprawi przyjemność dziecku.
DINOZAURY album do kolorowania magicznym piaskiem DINOZAURY album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

DINOZAURY album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0517
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z dinozaurami.
ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI album do kolorowania magicznym piaskiem ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0564
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje swoje własne zakładki do książki.
POJAZDY BUDOWLANE album do kolorowania magicznym piaskiem POJAZDY BUDOWLANE album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

POJAZDY BUDOWLANE album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0523
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z pojazdami budowlanymi.
JEDNOROŻCE album do kolorowania magicznym piaskiem JEDNOROŻCE album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

JEDNOROŻCE album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0566
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z jednorożcami.
KSIĘŻNICZKI album do kolorowania magicznym piaskiem KSIĘŻNICZKI album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KSIĘŻNICZKI album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0537
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z księżniczkami.
CYFERKI album do kolorowania magicznym piaskiem CYFERKI album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

CYFERKI album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0539
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem, w którym liczby zamieniają się w zwierzęta. Oryginalny i kreatywny pomysł na połączenie zabawy z edukacją. Dzięki zestawowi Maluch pozna cyferki od 1 do 10.
KSIĘŻNICZKI magiczny piasek do kolorowania Midi Kit KSIĘŻNICZKI magiczny piasek do kolorowania Midi Kit 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KSIĘŻNICZKI magiczny piasek do kolorowania Midi Kit

Sabbiarelli
SAB 100MK0607
94,90 zł
Zestaw artystyczny w którym dziecko dekoruje obrazki za pomocą kolorowych piasków. Kartka jest pokryta klejem, który przykryty jest papierem. Za pomocą plastikowego patyczka dziecko odkleja poszczególne kawałki papieru i posypuje piaskiem.
DINOZAURY magiczny piasek do kolorowania Mini Kit DINOZAURY magiczny piasek do kolorowania Mini Kit 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

DINOZAURY magiczny piasek do kolorowania Mini Kit

Sabbiarelli
SAB 100MK0606
94,90 zł
Zestaw artystyczny w którym dziecko dekoruje obrazkiza pomocą kolorowych piasków.Kartka jest pokryta klejem, który przykryty jest papierem.Za pomocą plastikowego patyczka dziecko odklejaposzczególne kawałki papieru i posypuje piaskiem.
RODZINA gra i zestaw do kolorowania piaskiem Smart Kit RODZINA gra i zestaw do kolorowania piaskiem Smart Kit 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY RODZINNE

RODZINA gra i zestaw do kolorowania piaskiem Smart Kit

Sabbiarelli
SAB 100MK0610
118,90 zł
Pomysłowy, kreatywny i wyjątkowy zestaw artystyczny dla dzieci przeznaczony do kolorowania piaskiem, po ozdobieniu nabierze nowych walorów! Karty mogą być elementem dekoracji w dziecięcym pokoju, a także posłużyć jako pionki w grze planszowej!
Pokazano 1-24 z 59 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń