Lista produktów marki Kapitan Nauka

Odkryj tajemnice skutecznego rozwoju dzieci poprzez dostarczanie najlepszych zestawów edukacyjnych, gier i książek, dopasowanych do potrzeb i możliwości najmłodszych. Wszystko to dzięki wydawnictwu Kapitan Nauka, które wspólnie z Edukatorkiem wprowadzą dzieci w świat nauki i kreatywności!

Wszystko, co musisz wiedzieć o Kapitanie Nauce!

Kapitan Nauka to nasza rodzima marka stworzona z myślą o rodzicach, którzy chcą dla swoich dzieci tego co najlepsze — pełnego radości dzieciństwa oraz rozwijającej rozrywki. Tworzone przez wydawnictwo produkty to przede wszystkim zagadki, gry i książeczki, które zachęcają najmłodszych do kreatywności, tym samym zapewniając najlepszą formę nauki — poprzez zabawę. Kapitan Nauka wierzy w mądre i przemyślane prezenty, które służyć będą dziecku przez długi czas, wspierając jego rozwój.

Kapitan Nauka — wydawnictwo czy najlepszy przyjaciel dzieci?

Dzieci niezwykle chętnie rozbudzą swoją ciekawość świata, jednak przyda im się nieco inspiracji do poszukiwania nowych zainteresowań. Wydawnictwo Kapitan Nauka opracowuje zatem swoje materiały ze specjalistami, by podarować najmłodszym tylko wysokiej jakości narzędzia do rozkwitu i zabawy. Wszystko po to, by zapewnić wspaniałą, rozwijającą rozrywkę dla całej rodziny w zgodzie z ideą mądrej, kreatywnej i ciekawej edukacji oraz rozwoju kluczowych umiejętności, niezbędnych w dorosłym życiu.

Misja marki, czyli wsparcie rozwoju i pasji dzieci!

Kapitan Nauka to nie tylko edukacyjne materiały, ale także nawigacja dla wszystkich rodziców! Opracowany przez wydawnictwo system kompetencji pozwala na świadome rozwijanie potencjału dzieci w wielu różnych dziedzinach, a wspólna zabawa dodatkowo pozwoli na wzmocnienie więzi rodzinnych i przyczyni się do samodzielności dziecka.

Odkrywanie świata emocji z książeczkami

Poznawanie swoich emocji to niezwykle ważny etap rozwoju każdego dziecka. Maluchy uczą się identyfikować swoje uczucia oraz radzić sobie z nimi w różnym środowisku i sytuacjach, co jest niezwykle kluczowe dla ich zdrowia emocjonalnego. Wydawnictwo Kapitan Nauka zdaje się dobrze o tym wiedzieć, gdyż wyszło naprzeciw wszelkim potrzebom z serią książeczek dla małych odkrywców. Bazgraki to idealny sposób, by pomóc swojemu przedszkolakowi zaznajomić się z własnymi uczuciami oraz je zrozumieć.

Zabawa słowem z Kapitanem Nauką

Rozwijaj mowę swojego dziecka, wprowadzając je w świat liter i słów z Montessori! Kapitan Nauka jako wierny kompan maluchów stworzył wspaniałe zabawki pomagające zaspokoić naturalną ciekawość odrywania świata oraz rozwinąć język i mowę. Układanki słów i sylab oraz gry karciane Montessori to idealne narzędzia do nauki czytania i pisania, a zabawy logopedyczne dodatkowo pomogą w prawidłowym wymawianiu słów. Z wesołym Kapitanem Nauki rozwój mowy i umiejętności językowych będzie postępował w tempie dopasowanym do potrzeb i możliwości Twojego dziecka!

Gry poznawcze, edukacyjne i rozwojowe 

Chcesz zapewnić dziecku dobrą zabawę i jednocześnie rozwijać jego umiejętności poznawcze? To możliwe dzięki loteryjkom stworzonym przez Kapitana Naukę! Te kolorowe gry edukacyjne to nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu, ale również pomoc w odkrywaniu świata poprzez poznawanie różnych obszarów i dziedzin życia — kosmosu, gospodarstwa czy świata. A co powiesz na grę w zegar? To doskonała zabawa pozwalająca na szybką naukę odczytywania godzin oraz rozpoznawania pory dnia.

Świat zabawek i gier, jaki oferuje wydawnictwo Kapitan Nauka to prawdziwa gratka dla każdego rozwijającego się przedszkolaka. Nie przegap zatem szansy i przejrzyj wszystkie fantastyczne akcesoria dostępne w naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek!

Mniej
CIAŁO CZŁOWIEKA tekturowa gra edukacyjna CIAŁO CZŁOWIEKA tekturowa gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PRZYRODNICZE ZESTAWY MAŁEGO BIOLOGA

CIAŁO CZŁOWIEKA tekturowa gra edukacyjna

Kapitan Nauka
KN 646744
49,90 zł
Ciało człowieka to gra edukacyjna, która pozwoli poszerzyć wiedzę o częściach ciała i zrozumieć funkcjonowanie organizmu. Dzięki grze dziecko zdobędzie niezbędne informacje o ludzkim ciele,  które przydadzą się zarówno podczas zajęć w szkole, jak w życiu codziennym.
BAZGRAKI I ALFABET książeczka z flamastrem suchościeralnym BAZGRAKI I ALFABET książeczka z flamastrem suchościeralnym 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA CZYTANIA I PISANIA

BAZGRAKI I ALFABET książeczka z flamastrem suchościeralnym

Kapitan Nauka
KN 949751
26,90 zł
Bazgraki i alfabet to zestaw zabaw dla najmłodszych, które będą idealnym wstępem do nauki pisania i czytania. Dla najmłodszych to pierwsze zetknięcie z alfabetem, ważne więc, aby było połączeniem zabawy z nauką. Dziecko nauczy się rozróżniać litery od innych kształtów występujących w otoczeniu oraz samodzielnie je zapisywać.
BAZGRAKI KODUJĄ książeczka z flamastrem suchościeralnym BAZGRAKI KODUJĄ książeczka z flamastrem suchościeralnym 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

BAZGRAKI KODUJĄ książeczka z flamastrem suchościeralnym

Kapitan Nauka
KN 212151
26,90 zł
Wciągające zabawy z podstaw programowania dla przedszkolaków. Dzięki różnorodnym szyfrom, rebusom i zagadkom dzieci uczą się tworzyć proste algorytmy, uzupełniać sekwencje oraz kodować informacje za pomocą symboli graficznych. Sympatyczne Bazgraki i ich pomysły sprawiają, że kodowanie staje się fascynującą przygodą i wyzwaniem przygotowującym do nauki...
SYLABY DO SYLABY gra edukacyjna 192 el.
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

SYLABY DO SYLABY gra edukacyjna 192 el.

Kapitan Nauka
KN 821947
44,90 zł
Edukacyjna gra do nauki czytanie przez zabawę.W tej rozgrywce liczą się koncentracja, refleks i pamięć.Można grać żetonami w określonym kolorze i układać z sylab nazwyobrazków lub wykorzystać żetony we wszystkich kolorach ikomponować z nich dowolne słowa.Wygrywa ten, kto pierwszy ułoży z żetonów swoje wyrazy.
MONTESSORI. PRZYRODA karty sensoryczne MONTESSORI. PRZYRODA karty sensoryczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

MONTESSORI. PRZYRODA karty sensoryczne

Kapitan Nauka
KN 917072
59,90 zł
Pomóż dziecku w nauce i rozwoju, z pomocą metody Montessori! Poznaj rośliny i zwierzęta, które spotkasz w ogrodzie, na łące czy w lesie.Obserwuj, jak z nasion kiełkuje fasola, a poczwarka zmienia się w motyla.Odkryj z pomocą dotyku, czym różni się liść kasztanowca od gałązkiświerku, i poszerzaj słownictwo związane z przyrodą.
MONTESSORI. ZWIERZĘTA NA WSI karty obrazkowe MONTESSORI. ZWIERZĘTA NA WSI karty obrazkowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

MONTESSORI. ZWIERZĘTA NA WSI karty obrazkowe

Kapitan Nauka
KN 219679
29,90 zł
Pomóż dziecku w nauce i rozwoju, z pomocą metody Montessori! Zabawy inspirowane metodą Montessori rozwijają mowę i zasób słownictwa malucha, zaspokajając jego naturalną ciekawość świata.
BAZGRAKI W KOSMOSIE książeczka z flamastrem suchościeralnym BAZGRAKI W KOSMOSIE książeczka z flamastrem suchościeralnym 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

BAZGRAKI W KOSMOSIE książeczka z flamastrem suchościeralnym

Kapitan Nauka
KN 212175
25,90 zł
Bazgraki w kosmosie to książeczka z zadaniami dla przedszkolaków. Pomóżcie sympatycznym Bazgrakom uniknąć zdarzenia z meteorytem, zaprojektujcie pojazd kosmiczny i rozszyfrujcie tajemnicze wiadomości.
KUMACI PIRACI gra matematyczna KUMACI PIRACI gra matematyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

KUMACI PIRACI gra matematyczna

Kapitan Nauka
KN 917386
59,90 zł
Kumaci piraci to matematyczna bitwa o skarby, w której gracze wcielają się w role piratów i wykonują działania na dodawanie i odejmowanie w zakresie do 100 z podziałem na dwa poziomy trudności oraz mnożenie w zakresie 1–50.
DINOZAURY tekturowa gra loteryjka DINOZAURY tekturowa gra loteryjka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

DINOZAURY tekturowa gra loteryjka

Kapitan Nauka
KN 821619
39,90 zł
Loteryjki to nie tylko gry, lecz dobra pomoc do poznawania świata.Twoje dziecko pozna ponad 20 gatunków dinozaurów.Gracze zdobywają wiedzę m.in. o tym, jakie obszary na Ziemi zamieszkiwały dinozaury, jak się zachowywały, czy lubiły życie w stadzie oraz czy wszystkie były ogromne i groźne.
ALFABET NA 3 SPOSOBY gra edukacyjna ALFABET NA 3 SPOSOBY gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

ALFABET NA 3 SPOSOBY gra edukacyjna

Kapitan Nauka
KN 821091
59,90 zł
Alfabet na 3 sposoby to gra edukacyjna do rozpoczęcia nauki czytania w języku polskim i angielskim. Zabawa opiera się na 3 krokach: od poznania liter, przez łączenie ich ze znaczeniem słów, aż do samodzielnego tworzenia własnych wyrazów.
KOSMOS tekturowa gra loteryjka KOSMOS tekturowa gra loteryjka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

KOSMOS tekturowa gra loteryjka

Kapitan Nauka
KN 646348
39,90 zł
Loteryjka Kosmos, przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia, to połączenie świetnej zabawy z ćwiczeniem spostrzegawczości. Zadaniem Małych Graczy jest dopasowanie trzydziestu sześciu żetonów do właściwych miejsc na sześciu planszach. Bajecznie kolorowe ilustracje, dostosowane do wieku Malucha oraz wysoka jakość wykonania to gwarancja świetnej zabawy na...
ZABAWA W SYLABY układanka edukacyjna ZABAWA W SYLABY układanka edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

ZABAWA W SYLABY układanka edukacyjna

Kapitan Nauka
KN 917300
29,90 zł
Zabawa w sylaby to układanka edukacyjna z ilustracjami i sylabami, dzięki którym przedszkolaki nauczą się czytać w mig. Dziecko może układać podpisy do obrazków lub wymyślać i tworzyć własne wyrazy.
BAZGRAKI. EMOCJE książeczka z flamastrem suchościeralnym BAZGRAKI. EMOCJE książeczka z flamastrem suchościeralnym 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

BAZGRAKI. EMOCJE książeczka z flamastrem suchościeralnym

Kapitan Nauka
KN 212120
25,90 zł
Emocje to książeczka pełna angażujących zabaw dla przedszkolaków, które odkryją, co czują w konkretnych sytuacjach oraz jak sobie z tymi emocjami radzić. Przewodnikami po Krainie Emocji będą sympatyczne Bazgraki. Różnorodne zadania pokazują, skąd się biorą uczucia i jak je wyrażać. Atrakcyjna forma zmywalnych kart pozwoli na znajdowanie nowych sposobów na...
BAZGRAKI W PODRÓŻY książeczka z flamastrem suchościeralnym BAZGRAKI W PODRÓŻY książeczka z flamastrem suchościeralnym 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA CZYTANIA I PISANIA

BAZGRAKI W PODRÓŻY książeczka z flamastrem suchościeralnym

Kapitan Nauka
KN 212182
25,90 zł
Bazgraki w podróży to książeczka z graficznymi łamigłówkami dla dzieci. Przedszkolaki poznają różne środki transportu, znajdą wyjście z labiryntu i zbudują bałwana w krainie lodu.
URODZINY TYGRYSKA tekturowa gra loteryjka URODZINY TYGRYSKA tekturowa gra loteryjka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

URODZINY TYGRYSKA tekturowa gra loteryjka

Kapitan Nauka
KN 821824
26,90 zł
Sto lat,tygrysku!Wpadnij na tygryskowe przyjęcie,na którym czekają na ciebie wesołe tańce, ulubione pyszności i mnóstwo śmiechu.Połącz, dopasuj i opowiedz, jakie prezenty dostał tygrys!
NA WSI tekturowa gra loteryjka NA WSI tekturowa gra loteryjka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

NA WSI tekturowa gra loteryjka

Kapitan Nauka
KN 821114
39,90 zł
Loteryjki to nie tylko gry, lecz dobra pomoc do poznawania świata.Dziecko poznaje wiejski krajobraz, zwierzęta domowe i gospodarskie oraz kwiaty ogrodowe i rośliny uprawne.
CZYSTA PLANETA tekturowa gra loteryjka CZYSTA PLANETA tekturowa gra loteryjka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

CZYSTA PLANETA tekturowa gra loteryjka

Kapitan Nauka
KN 821343
39,90 zł
Loteryjki to nie tylko gry, lecz dobra pomoc do poznawania świata.Twoje dziecko dowie się, jak dbać o środowisko, segregować śmieci i które produkty czy opakowania można wykorzystać ponownie.
ZWIERZAKI ŚWIATA tekturowa gra edukacyjna ZWIERZAKI ŚWIATA tekturowa gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

ŚWIAT tekturowa gra edukacyjna

Kapitan Nauka
KN 767098
59,90 zł
Gra edukacyjna Świat to nie lada gratka dla miłośników podróży. Rozpocznijcie rodzinną przygodę, podczas której odwiedzicie ciekawe miejsca na Ziemi, poznacie skarby natury i architektoniczne perełki. Każda rozgrywka to porcja informacji o świecie, które pomogą rozwiązać przygotowane zagadki. Ta wiedza zaprocentuje nie tylko w życiu codziennym, ale...
GOTOWANIE gra edukacyjna GOTOWANIE gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

GOTOWANIE gra edukacyjna

Kapitan Nauka
KN 767012
49,90 zł
Edukacyjna gra, która zapoznaje dzieci z nazwami (także z angielskimi)popularnych produktów oraz uczy, jak skomponować ulubione potrawy.Pobudza wyobraźnie kulinarną, zachęca do rozmów o zasadach zdrowego żywienia, wspólnego gotowania i nauki angielskiego.
MÓJ DZIEŃ. UKŁADAM I OPOWIADAM zestaw 24 el. MÓJ DZIEŃ. UKŁADAM I OPOWIADAM zestaw 24 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

MÓJ DZIEŃ. UKŁADAM I OPOWIADAM zestaw 24 el.

Kapitan Nauka
KN 821565
44,90 zł
Co będziesz robić jutro, w wakacje lub podczas ferii zimowych? Stwórz swój własny plan przygód! Łącz puzzle w dowolny sposób i stwórz z nich swój plan dnia. Organizuj codzienne obowiązki, posiłki i ulubione zabawy!
EMOCJE karty obrazkowe + poradnik EMOCJE karty obrazkowe + poradnik 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

EMOCJE karty obrazkowe + poradnik

Kapitan Nauka
KN 404854
19,90 zł
Emocje to zestaw (karty obrazkowe + poradnik) przeznaczony dla najmłodszych. Dzięki pakietowi, dzieci będą miały okazję poznać i nauczyć się rozpoznawać w otoczeniu wiele rodzajów emocji np. radość, smutek, gniew, zaskoczenie.A wszystko to w naturalny sposób, podczas zabaw i aktywności z rodziną.
Pokazano 1-24 z 102 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń