Lista produktów marki Brio

Wybierając zabawki dla naszego dziecka, chcemy, by nie tylko bawiły, ale także korzystnie wpływały na rozwój i naukę. Naprzeciw oczekiwaniom rodziców postanowiła wyjść marka Brio. Znana na całym świecie szwedzka firma dotrzymuje kroku maluchom od ponad stu trzydziestu lat, wciąż produkując wysokiej jakości innowacyjne zabawki, rozwijające wyobraźnię oraz umiejętności motoryczne i logiczne najmłodszych. Zabawki Brio w dzisiejszym świecie wypełnionym elektronicznymi gadżetami, pozostają szczególnie doceniane przez rodziców, oferując dzieciom radość z tradycyjnej oraz zręcznościowej zabawy.

Rozwijające kreatywność i wyobraźnię — zabawki Brio

Niezwykle ważne jest, aby od małego pobudzać wyobraźnię swojego dziecka, a tym samym  sprawiać, że pozostanie ono otwarte na nowe wyzwania, a także na siebie i innych. Zabawki, jakie oferuje marka Brio, dzięki imponującemu zróżnicowaniu pod względem tematyki i funkcji, wpływają na całokształt rozwoju malucha. Rodzice tym samym mogą dobierać produkty indywidualnie pod potrzeby i preferencje swojej pociechy spośród różnorodnych kategorii, takich jak kolejki na baterie, pojazdy, układanki czy klocki konstrukcyjne. Szwedzka marka zadbała jednak, by wszystkie opcje łączył wspólny mianownik, którym jest rozwój — kreatywności, wyobraźni i umiejętności manualnych dzieci. Zabawki Brio są więc doskonałym narzędziem do rozkwitu ogólnej inteligencji dziecka.

Brio — wciągające gry zręcznościowe 

W trakcie rozwoju małej pociechy nie może być mowy o nudzie! Ćwiczenia na szybkość reakcji, spryt, zdolności manualne i cierpliwość to coś, o co marka Brio zadbała w swoich grach zręcznościowych, wciągających małych graczy do magicznego świata dynamicznej zabawy. Z grami, takimi jak Labirynt, Shuffleshot czy Pinball, Brio zachęcić chce dzieci do odpowiedniej koordynacji ruchów, strategicznego myślenia, precyzji oraz aktywnego skupienia.

Zestawy konstrukcyjne i komplety majsterkowicza marki Brio

Wśród rozpraszaczy dnia codziennego i wszechobecnej elektroniki, świat zabawek Brio pozostaje przyjazny tradycyjnym zabawom, motywującym dzieci do trenowania swojej koncentracji, precyzyjnego myślenia oraz planowania. Zestawy kreatywne Brio wraz z kompletami dla małych majsterkowiczów pomagają rozwijać nie tylko umiejętności manualne, ale także społeczne, dzięki stymulacji wyobraźni poprzez zachętę do odgrywania scen i odtwarzania sytuacji znanych dziecku z obserwacji.

Interaktywne propozycje od Brio — z efektami dźwiękowymi, świetlnymi i nie tylko!

Tworząc interaktywne zabawki Brio, wzbogacone o efekty dźwiękowe i świetlne, marka w szczególności dedykowała je rozwojowi intelektualnemu i motorycznemu. Grająca Gąsienica pozwalająca poznać podstawy muzyki oraz Trzmiel — zabawka do nauki programowania to doskonały prezent dla każdego małego dziecka, u którego chcemy wywołać szczery uśmiech na twarzy. Świetna zabawa połączona z nauką przyczynowo-skutkowego myślenia to przepis Brio na zadowolonego i odpowiednio rozwijającego się malucha!

Drewniane zabawki Brio dla najmłodszych 

Brio w swoim asortymencie nie zapomniało o klasyce, czyli klockach. Każdy z nas w dzieciństwie miał przyjemność rozwijać swoją koordynację wzrokowo-ruchową, jednak klocki, jakie oferuje nam Brio, wyróżniają się od tych tradycyjnych. Drewniane elementy umożliwiają budowanie wzwyż i wszerz, dzięki wbudowanym magnesom, zwiększającym stabilność konstrukcji. Ale to nie wszystko! Marka zadbała także o ruch najmłodszych z aktywizującą piłką, wewnątrz której ukryta została drewniana kulka. Akcesoria zachęcą do nauki raczkowania oraz chodzenia, a także pozwolą na poznawanie kształtów i kolorów.

Świat zabawek Brio dostępny jest dla wszystkich dzieci, niezależnie od płci czy wieku. Marka stawia na różnorodność w swoim asortymencie, oferując produkty klasyczne i nowoczesne, zróżnicowane pod względem kolorów i wzorów. 

Więcej wyjątkowych opcji z oferty Brio znajdziesz w naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek!

Mniej
SYGNALIZACJA ŚWIETLNA na baterie World SYGNALIZACJA ŚWIETLNA na baterie World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

SYGNALIZACJA ŚWIETLNA na baterie World

Brio
BRIO 33743
39,90 zł
Upewnij się kiedy maszyniści pociągów powinni się zatrzymać! Pomoże Ci w tym sygnalizacja świetlna na baterie dla kolei. Naciśnij górny przycisk, aby włączyć światła. Czerwony oznacza, że pociąg powinien się zatrzymać, żółty – to oczekiwanie na zmianę, a zielony pozwala ruszyć w kierunku nowych przygód!
NIEBIESKI ŚCIGACZ POLICYJNY z figurką My Home Town NIEBIESKI ŚCIGACZ POLICYJNY z figurką My Home Town 2
Kup do 13, wyślemy dziś
28,90 zł
Ścigacz policyjny z serii My Home Town, a na nim drewniany policjant, który uwielbia łapać złodziei.Wystarczy włożyć figurkę na pojazd i puścić wodze fantazji. 
ZIELONA LOKOMOTYWA na baterie World ZIELONA LOKOMOTYWA na baterie World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ZIELONA LOKOMOTYWA na baterie World

Brio
BRIO 33595
98,90 zł
Jeżdżąca w dwóch kierunkach lokomotywa zasilana jest na baterię. Lokomotywa podróżuje do przodu/do tyłu oświetlając drogę reflektorami. Wystarczy, że uruchomisz zabawkę za pomocą znajdującego się na dachu przełącznika.
ŻÓŁTA LOKOMOTYWA na baterie World ŻÓŁTA LOKOMOTYWA na baterie World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ŻÓŁTA LOKOMOTYWA na baterie World

Brio
BRIO 33594
88,90 zł
Jeżdżąca w dwóch kierunkach lokomotywa zasilana jest na baterię. Lokomotywa podróżuje do przodu/do tyłu oświetlając drogę reflektorami. Wystarczy, że uruchomisz zabawkę za pomocą specjalnego przełącznika.
STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World 2
  • -12%
Kup do 13, wyślemy dziś
AKCESORIA DO KOLEJKI

STACJA KOLEJOWA z tunelem Smart Tech World

Brio
BRIO 33973
148,63 zł 168,90 zł
Uwaga!Uwaga!Pociąg gotowy do odjazdu ze stacji! To doskonała, interaktywna zabawka dla ciekawego świata dziecka. Zestaw można połączyć z innymi lokomotywami, pociągami oraz wszystkimi zestawami torów z serii BRIO World.
WSPORNIKI DO MOSTU akcesoria do kolejki World WSPORNIKI DO MOSTU akcesoria do kolejki World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

WSPORNIKI DO MOSTU akcesoria do kolejki World

Brio
BRIO 33254
44,90 zł
Podpory do mostu, dzięki którym mały konstruktor stworzy, ciekawe, wielokondygnacyjne konstrukcje kolejowe. W zestawie znajduję się dwie podpory. Idealne uzupełnienie zabawy drewnianą kolejką.
BIAŁY MOTOCYKL policyjny z figurką World BIAŁY MOTOCYKL policyjny z figurką World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POLICJA ZABAWKI

BIAŁY MOTOCYKL policyjny z figurką World

Brio
BRIO 33861
28,90 zł
Policyjny motocykl patroluje ulice. Zatrzymuje się wszędzie tam, gdzie jest potrzebny np. przy szkole, by używając znaku drogowego, bezpiecznie przeprowadzić dzieci przez ulicę.
BUILDER zestaw majsterkowicza 136 el. BUILDER zestaw majsterkowicza 136 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAW MAJSTERKOWICZA DLA DZIECI

BUILDER zestaw majsterkowicza 136 el.

Brio
BRIO 34587
198,90 zł
Pasja wielkich konstruktorów zaczyna się w domu. Zestaw pomoże małemu budowniczemu poznać prawa fizyki i mechaniki. Skręcając ze sobą śrubki, listewki, kółka i nakrętki, można w prosty sposób stworzyć wszelkie konstrukcje, jakie tylko podpowie wyobraźnia. Wspaniała zabawa gwarantowana!
TYGRYS drewniana lokomotywa
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

TYGRYS drewniana lokomotywa

Brio
BRIO 33841-T
28,90 zł
Poręczna, drewniana lokomotywa zaprasza w podróż pełną przygód! Charakterystyczny pojazd zabierze Malucha do świata dzikich kotów. Pięknie wykonana, utrzymana w ciepłych kolorach.
PIRAT drewniana lokomotywa
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

PIRAT drewniana lokomotywa

Brio
BRIO 33841-P
28,90 zł
Poręczna, drewniana lokomotywa zaprasza w podróż pełną przygód! Charakterystyczna lokomotywa Pirat jest idealna dla małych pogromców mórz i oceanów.
BUILDER zestaw konstrukcyjny z rejestratorem dźwięków 68 el. BUILDER zestaw konstrukcyjny z rejestratorem dźwięków 68 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAW MAJSTERKOWICZA DLA DZIECI

BUILDER zestaw konstrukcyjny z rejestratorem dźwięków 68 el.

Brio
BRIO 34592
168,90 zł
Zestaw Builder z rejestratorem dźwięku pozwala rozszerzyć serię BRIO Builder i przenieść zabawę na kolejny poziom. Dzięki niemu dziecko ożywi swoje konstrukcje i pobudzi wyobraźnię! Rejestrator dźwięku, zasilany jest bateriami, umożliwia nagrywanie, a następnie odtwarzanie dźwięków w trakcie zabawy.
DREWNIANY SORTER nauka kształtów i kolorów DREWNIANY SORTER nauka kształtów i kolorów 2
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DREWNIANY SORTER nauka kształtów i kolorów

Brio
BRIO 30250
76,23 zł 108,90 zł
Drewniany sorter z klockami o różnych kształtach, łączy w sobie cechy zabawek manualnych oraz rozwijających zdolności rozumowania. Małe dłonie z łatwością uchwycą kształty, aby włożyć je do właściwego otworu.
DREWNIANA WIEŻA układanka nauka kolorów 12 el. DREWNIANA WIEŻA układanka nauka kolorów 12 el. 2
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

DREWNIANA WIEŻA układanka nauka kolorów 12 el.

Brio
BRIO 30185
48,23 zł 68,90 zł
Kolorowe kształty to zabawka wielofunkcyjna, która posłuży nie tylko, jako tradycyjna wieża do układania, ale także, jako klocki do budowania lub jako sorter. 
ROBOT drewniana lokomotywa
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ROBOT drewniana lokomotywa

Brio
BRIO 33841-R
28,90 zł
Drewniana kolejka Robot to poręczny pojazd, który sprawi mnóstwo radości Maluchowi. Pasuje do torów i kolejek marki Brio. Kreatywna zabawa z ciekawie wykonaną lokomotywą - gwarantowana!
CIASTECZKO drewniana lokomotywa
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

CIASTECZKO drewniana lokomotywa

Brio
BRIO 33841-C
28,90 zł
Drewniana mini lokomotywa zaprasza w podróż pełną przygód!Charakterystyczna  lokomotywa Babeczka zabierze Malucha w ekscytującą podróż do krainy przepysznych smakołyków. 
SŁOŃ I ŻYRAFA klocki magnetyczne 6 el. SŁOŃ I ŻYRAFA klocki magnetyczne 6 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

SŁOŃ I ŻYRAFA klocki magnetyczne 6 el.

Brio
BRIO 30284
104,90 zł
Zestaw sześciu magnetycznych elementów, dzięki którym Maluch złoży zwierzątka - słonika i żyrafę. Można puścić wodze fantazji i stworzyć coś zupełnie innego ;)
ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKA DO ZABAWY DLA DZIECI

ZESTAW TORÓW z akcesoriami 37 el. Smart Tech World

Brio
BRIO 33972
768,90 zł
37-elementowy, interaktywny zestaw kolejowy z serii BRIO World. Wyjątkowa technologia Smart Tech Sound umożliwia komunikację z otoczeniem, dzięki zasilanemu bateryjnie silnikowi Record & Play. Niesamowite wrażenie robią wielokolorowe światła i dźwięki.
OUTLET - WIELKA ZAJEZDNIA parowozownia World OUTLET - WIELKA ZAJEZDNIA parowozownia World 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
314,10 zł 349,00 zł
UWAGA! Delikatnie uszkodzone opakowanie!Cena regularna: 349 złParowozownia to zabawka stworzona z dbałością o każdy detal. Realistyczna grafika i dużo miejsca wewnątrz, by pomieścić 5 pociągów. Każdy z nich ma osobno otwieraną bramę wjazdową, a przed parowozownią znajduje się obracana zwrotnica kolejowa ułatwiająca wyjazd.
DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

DREWNIANA KOLEJKA 22 el. Classic

Brio
BRIO 33042
89,90 zł
Drewniana kolejka BRIO to 22-elementowy zestaw, inspirowany klasycznym, skandynawskim designem. Wybierz się na wycieczkę leśnym pociągiem BRIO, mknącym po drewnianych torach. Lokomotywę i wagon z drewnem łatwo połączyć w pociąg, dzięki magnetycznym złączom.
ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ÓSEMKA drewniana kolejka 22 el. Classic

Brio
BRIO 33028
228,90 zł
Drewniana kolejka BRIO to piękny 22-elementowy zestaw dla dzieci, inspirowany klasycznym skandynawskim designem. Wybierzcie się na wycieczkę pociągiem, z dwoma wagonami, mknącym po drewnianych torach. Lokomotywę i wagony łatwo połączysz w pociąg, dzięki magnetycznym złączom.
ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

ZWROTNICA KOLEJOWA z figurką World

Brio
BRIO 33476
98,90 zł
Zwrotnica to jeden z ważniejszych elementów systemów kolejowych. Nie może jej zabraknąć także w Twoim zestawie BRIO World! Na obrotowej zwrotnicy jest wystarczająco dużo miejsca, by zmieściła się na niej, dowolna lokomotywa ze świata zabawek BRIO.
BUILDER warsztat z narzędziami 59 el. BUILDER warsztat z narzędziami 59 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAW MAJSTERKOWICZA DLA DZIECI

BUILDER warsztat z narzędziami 59 el.

Brio
BRIO 34596
114,90 zł
Zestaw z narzędziami dla Majsterkowicza to rozwijająca wyobraźnię zabawa pozwalająca wbijać, wkręcać, skręcać i dokręcać za pomocą mini stołu roboczego z serii Builder. Zabawka konstrukcyjna jest doskonała dla dzieci, które chcą zaznajomić się z zabawą w budowanie i konstruowanie.
GARAŻ DLA LOKOMOTYWY akcesoria do kolejki World GARAŻ DLA LOKOMOTYWY akcesoria do kolejki World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

GARAŻ DLA LOKOMOTYWY akcesoria do kolejki World

Brio
BRIO 33574
98,90 zł
Pojedynczy garaż dla lokomotywy BRIO będzie odpowiednim miejscem do wytchnienia i przeprowadzenia niezbędnych konserwacji. Garaż i tunel w jednym: przekręć gałkę znajdującą się na dachu parowozowni, aby otworzyć lub zamknąć drzwi garażu. Pozostaw drzwi otwarte i wykorzystaj zajezdnię kolejową, jako tunel przez który w ciągu dnia przejeżdżać będą pociągi.
LOKOMOTYWA TOWAROWA na baterie World LOKOMOTYWA TOWAROWA na baterie World 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLEJKI I AKCESORIA

LOKOMOTYWA TOWAROWA na baterie World

Brio
BRIO 33214
104,90 zł
Zielona lokomotywa na baterie to idealny dodatek do zabawy kolejką. Wystarczy użyć znajdującego się na dachu zabawki przełącznika, by lokomotywa pojechała do przodu, do tyłu lub stanęła w miejscu. Gdy pociąg porusza się do przodu, z dużą prędkością, zapalają się reflektory oświetlając mu drogę.
Pokazano 1-24 z 62 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń