PIÓRNIKI 

Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
PIÓRNIKI

Tornister i piórniki do szkoły te dwa przedmioty od pokoleń są symbolem nauki szkolnej i o ile tornistry bardziej kojarzą się z obowiązkiem szkolnym, o tyle piórniki szkolne dla dzieci budzą pozytywne skojarzenia. Wracając do lat własnego dzieciństwa z pewnością wielu z nas ową rzecz wspomina z sentymentem. Piórnik bowiem oprócz przyborów szkolnych skrywał w swym wnętrzu dziecięce skarby - pachnącą gumkę, ludzika z plasteliny, niezwykły kamyk...Rola piórników szkolnych nie zmieniła się do dziś. Teraz służą one naszym dzieciom jak służyły nam za schowek na przybory szkolne i skrytkę na niezwykłe znaleziska i dziecięce talizmany.

Szkolny piórnik: praktyczne zastosowanie

W “czeluściach" szkolnego plecaka trudno byłoby dziecku odnaleźć potrzebny na lekcji długopis czy kredki, dlatego ktoś kiedyś wymyślił piórniki szkolne dla dzieci, czyli praktyczne szkolne akcesoria, w którym znalazło się miejsce na przybory do pisania i inne artykuły przydatne w nauce szkolnej (klej, nożyczki, linijka). Wygląd piórników szkolnych jest tak atrakcyjny, a ich kształty i wzory tak zróżnicowane, że trudno przy wyborze nie dostać “zawrotów głowy". Kolorowe piórniki saszetki, tuby, piórniki rozkładane, do wypełnienia przyborami szkolnymi lub już w nie wyposażone - wybór jest ogromny, dlatego każde dziecko znajdzie u nas bez problemu wymarzony piórnik szkolny dla siebie. Zdobione w ciekawe motywy, w wersji do samodzielnego ozdobienia lub niezwykle zabawne w kształcie z pewnością będą chlubą każdego rozpoczynającego naukę malucha.

Piórnik dla przedszkolaka – przybory pod kontrolą

Piórniki szkolne dla chłopców i dziewczynek to tylko nazwa, bo z powodzeniem służą również przedszkolakom. Łatwiej zapanować nad kredkami i innymi przyborami mając do dyspozycji własny, praktyczny schowek - piórnik.

Piórniki szkolne - miejsce na dziecięce skarby

Pozwólmy dzieciom na wykorzystanie piórnika jako miejsca na dziecięce talizmany. Nic tak nie rozproszy szkolnych lęków jak niewielki ukryty w piórniku magiczny przedmiot.

Odwiedzając nasz sklep internetowy masz możliwość zakupienia piórnika - niezbędnego przedmiotu w wyprawce szkolnej, ale także przyborów szkolnych i artystycznych, szczególnie potrzebnych do realizacji zagadnień programowych w młodszych klasach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aby skompletować dla dziecka pełną wyprawkę, przyjrzyj się też naszym produktom z kategorii plecaki szkolne.

PIÓRNIKI