Lista produktów marki SCRATCH

DINO latarka projektor XL z pojemnikiem na tarcze 24 obrazki DINO latarka projektor XL z pojemnikiem na tarcze 24 obrazki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DINO latarka projektor XL z pojemnikiem na tarcze 24 obrazki

SCRATCH
SC 6182327
68,90 zł
Zestaw Latarka/Projektor XL do pokazów świetlnych 2 w 1. Przy zgaszonym świetle dziecko ogląda i uczy się rozpoznawać prezentowane dinozaury. Podczas wyświetlania obrazów można opowiadać własne historie o dinozaurach, ciekawostkach o prezentowanym gatunku np: ile ma zębów, czy jest mięsożerny? Mnóstwo zabawy, nauki we wspaniałej formie.
ROBOTY magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic ROBOTY magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

ROBOTY magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic

SCRATCH
SC 6182292
59,90 zł
Magnetyczna teczka Edulogic to zabawka, która zapewnimnóstwo frajdy i zabawy w układanie kosmicznych pojazdów. Zadanie polega na odwzorowaniu obrazka za pomocą magnesów Zestaw ma bardzo poręczny format, dzięki czemu sprawdzi się podczas podróży.
KOSMOS magnetyczna gra podróżna Drabina KOSMOS magnetyczna gra podróżna Drabina 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PLANSZOWE

KOSMOS magnetyczna gra podróżna Drabina

SCRATCH
SC 6182210
59,90 zł
Gra magnetyczna w formie rozkładanej książeczki to świetna zabawa dla dziecka. Poręczna forma rozkładanej książeczki sprawdza się nie tylko w domu, ale również w podróży. Drabina w wersji magnetycznej polubi cała rodzina. Dużym atutem gry jest spinner, który pełni rolę kostki do rzucania. Gracze kręcą strzałką w kole i zgodnie z wylosowaną liczbą...
DINOZAURY magnetyczna gra podróżna Gęś DINOZAURY magnetyczna gra podróżna Gęś 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PLANSZOWE

DINOZAURY magnetyczna gra podróżna Gęś

SCRATCH
SC 6182211
59,90 zł
Gra magnetyczna w formie rozkładanej książeczki to świetna zabawa dla każdego dziecka. Poręczna forma rozkładanej książeczki sprawdza się nie tylko w domu, ale również w podróży. Gęś w wersji magnetycznej polubi cała rodzina. Dużym atutem gry jest spinner, który pełni rolę kostki do rzucania. Gracze kręcą strzałką w kole i zgodnie z wylosowaną liczbą...
JEDNOROŻCE magnetyczna gra podróżna Chińczyk JEDNOROŻCE magnetyczna gra podróżna Chińczyk 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PLANSZOWE

JEDNOROŻCE magnetyczna gra podróżna Chińczyk

SCRATCH
SC 6182212
59,90 zł
Gra magnetyczna w formie rozkładanej książeczki to świetna zabawa dla dziecka.  Poręczna forma rozkładanej książeczki sprawdza się nie tylko w domu, ale również w podróży. Chińczyk w wersji magnetycznej polubi cała rodzina. Dużym atutem gry jest spinner, który pełni rolę kostki do rzucania. Gracze kręcą strzałką w kole i zgodnie z wylosowaną liczbą...
KOSMOS latarka projektor XL z pojemnikiem na tarcze 24 obrazki KOSMOS latarka projektor XL z pojemnikiem na tarcze 24 obrazki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
68,90 zł
Zestaw Latarka/Projektor XL do pokazów świetlnych. Przy zgaszonym można oglądać obrazki o tematyce kosmosu. Podczas wyświetlania obrazów można wymyślać swoje własne historyjki o kosmosie, ciekawostkach o prezentowanej gwieździe lub planecie, np: co to jest satelita, czy jest życie w kosmosie?  Mnóstwo frajdy i nauki we wspaniałej formie.
ZEGAR I POGODA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic ZEGAR I POGODA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

ZEGAR I POGODA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic

SCRATCH
SC 6182298
59,90 zł
Magnetyczna teczka Edulogic to zabawka pełna wspaniałych wyzwań do odwzorowania. Zadaniem dziecka jest ułożenie planu dnia. Uczy się określać godziny na zegarze, oznaczać pogodę, przyrodę, pory roku oraz dopasowywać odpowiedni do temperatury strój na dwór.
UBIERZ MISIA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic UBIERZ MISIA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

UBIERZ MISIA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic

SCRATCH
SC 6182297
59,90 zł
Magnetyczna teczka Edulogic to zabawka pełna wspaniałych wyzwań do odwzorowania. Zadanie polega na wybraniu stylizacji misia znajdujących się po lewej stronie planszy i odwzorować ją z prawej strony planszy za pomocą magnesów.
RYBKI magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic RYBKI magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

RYBKI magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic

SCRATCH
SC 6182296
59,90 zł
Magnetyczna teczka Edulogic to zabawka pełna wspaniałych wyzwań do odwzorowania. Zadanie polega na wybraniu jednej z 15 rybek znajdujących się po lewej stronie planszy i odwzorować ją z prawej strony planszy za pomocą magnesów.
ZWIERZĄTKA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic ZWIERZĄTKA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

ZWIERZĄTKA magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic

SCRATCH
SC 6182293
59,90 zł
Magnetyczna teczka Edulogic to zabawka, która zachwyci miłośnika przyrody. Zadanie polega na odwzorowaniu za pomocą magnesów zwierzątek znajdujących się po lewej stronie planszy. Zestaw ma bardzo poręczny format, dzięki czemu sprawdzi się podczas podróży.
PIŻAMA PARTY gra logiczna PIŻAMA PARTY gra logiczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY LOGICZNE

PIŻAMA PARTY gra logiczna

SCRATCH
SC 6182254
87,90 zł
Gra Piżama Party polega na dobieraniu i układaniu odpowiednich kart w taki sposób, aby powstał dokładnie taki sam obrazek zwierzątka, który wcześniej wybraliśmy. Kolorowe karty możemy nakładać na siebie, obracać wokół własnej osi, zmieniać ich kolejności. Bardzo ciekawa łamigłówka dla dzieci od 4 roku życia. Karty z obrazkami do ułożenia są podzielone na...
DREWNIANA LAWETA z autami DREWNIANA LAWETA z autami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJAZDY I AKCESORIA

DREWNIANA LAWETA z autami

SCRATCH
SC 6181098
149,90 zł
Auto z lawetą to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Miłośnicy samochodów odkryją nieskończone możliwości zabawydzięki tej fantastycznej, potężnej lawecie przewożącej auta.
RZUTKI MAGNETYCZNE silikonowe zestaw 3 szt. RZUTKI MAGNETYCZNE silikonowe zestaw 3 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

RZUTKI MAGNETYCZNE silikonowe zestaw 3 szt.

SCRATCH
SC 6182117
39,90 zł
Silikonowe dyski są giętkie z magnesami w środku. Po dotknięciu z tarczą słychać charakterystyczny klik. Komplet jest łatwy do utrzymania w czystości - wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Jest też łatwy do przechowywania.
ROBOT magnetyczne puzzle tor kulkowy 2w1 ROBOT magnetyczne puzzle tor kulkowy 2w1 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

ROBOT magnetyczne puzzle tor kulkowy 2w1

SCRATCH
SC 6181172
59,90 zł
Puzzle magnetyczne i tor kulkowy to nowa propozycja dla fanów magnetycznych przygód. Gra 2w1 ma formę rozkładanego pudełka z podstawką (rozłożone pudełko jest zbliżone ułożeniem to tabletu). Jest to wygodna i świetna zabawa dla każdego Malucha. Poręczna forma rozkładanego pudełka doskonale sprawdza się nie tylko w domu, ale również w podróży.
RYCERZ tekturowe puzzle 60 el. RYCERZ tekturowe puzzle 60 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

RYCERZ tekturowe puzzle 60 el.

SCRATCH
SC 6181089
69,90 zł
Puzzle Rycerz to zestaw składający się z 60 elementów. Wspaniała rozwijająca zabawa dla każdego Malucha, który lubi zabawę z puzzlami. Poszczególne elementy należy dopasować i połączyć ze sobą tak, aby stworzyć obrazek przedstawiający dzielnych rycerzy.
ŻYCIE NA FARMIE tekturowa układanka 3D 14 el. Mix&Play ŻYCIE NA FARMIE tekturowa układanka 3D 14 el. Mix&Play 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

ŻYCIE NA FARMIE tekturowa układanka 3D 14 el. Mix&Play

SCRATCH
SC 6181115
38,90 zł
Życie na farmie to zestaw do samodzielnego budowania makiety farmy. Poszczególne elementy należy połączyć ze sobą na wcisk i powstanie farma ze zwierzątkami oraz maszynami rolniczymi. Układanka składa się z 14 elementów. 
CZERWONO ZIELONE rzutki magnetyczne 6 szt.
Kup do 13, wyślemy dziś
TRADYCYJNE ZABAWKI

CZERWONO ZIELONE rzutki magnetyczne 6 szt.

SCRATCH
SC 6182102cz
35,90 zł
Lotki do rzutek magnetycznych - 3 w kolorze czerwonym i 3 w kolorze zielonym.Rzutki wykonano z tworzywa sztucznego z metalową końcówką, która ma specjalnie zaoblone wykończenie dla bezpieczeństwa dzieci.
KOSMOS magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic KOSMOS magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

KOSMOS magnetyczna układanka kształty i kolory Edulogic

SCRATCH
SC 6182294
59,90 zł
Magnetyczna teczka Edulogic to zabawka, która zapewnimnóstwo frajdy i zabawy w układanie kosmicznych pojazdów. Zadanie polega na odwzorowaniu za pomocą magnesów pojazdów znajdujących się po lewej stronie planszy. Zestaw ma bardzo poręczny format, dzięki czemu sprawdzi się podczas podróży.
KOSMOS magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa KOSMOS magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KOSMOS magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa

SCRATCH
SC 6182115
132,90 zł
Magnetyczne rzutki z motywem kosmicznych robotów to zabawa, zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli rzutek. Gra polega na jak najbardziej precyzyjnym trafieniu silikonowymi dyskami w tarczę, gdzie rozmieszczono punkty za każdy oddany rzut.
JEDNOROŻCE start to dart gra zręcznościowa JEDNOROŻCE start to dart gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

JEDNOROŻCE start to dart gra zręcznościowa

SCRATCH
SC 6182059
92,90 zł
Start to dart to bezpieczna zabawa dla młodszych wielbicieli rzutek. Gra polega na jak najbardziej precyzyjnym trafieniu rzutkami w tarczę, gdzie rozmieszczono punkty za każdy oddany rzut. Tarcza jest dwustronna, co pozwala na zabawę na dwa różne sposoby.
DŻUNGLA magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa DŻUNGLA magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

DŻUNGLA magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa

SCRATCH
SC 6182116
132,90 zł
Magnetyczne rzutki z motywem zwierzęcych mieszkańców dżungli to zabawa, zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli rzutek. Gra polega na jak najbardziej precyzyjnym trafieniu silikonowymi dyskami w tarczę, gdzie rozmieszczono punkty za każdy oddany rzut.
DŻUNGLA projektor ze slajdami DŻUNGLA projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DŻUNGLA projektor ze slajdami

SCRATCH
SC 6182325
68,90 zł
Projektor dżungla do pokazów świetlnych na ścianie, dzięki któremu przy zgaszonym świetle dziecko zobaczy i nauczy się rozpoznawać zwierzątka i rośliny występujące w dżungli.
NIETOPERZ latawiec 55x132 cm NIETOPERZ latawiec 55x132 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OUTDOOROWO

NIETOPERZ latawiec 55 x 132 cm

SCRATCH
SC 6182522
89,90 zł
Latawiec z motywem nietoperza łatwo wznosi się w powietrze, przy lekkim i średnim wietrze, dzięki prostej i stabilnej konstrukcji. Dwa długie "ogony" stabilizują lot latawca podczas wiatru.
ZIELONO NIEBIESKIE rzutki magnetyczne 6 szt. ZIELONO NIEBIESKIE rzutki magnetyczne 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

ZIELONO NIEBIESKIE rzutki magnetyczne 6 szt.

SCRATCH
SC 6182101
35,90 zł
Lotki do rzutek magnetycznych, w zestawie znajduje się 6 lotek - 3 w kolorze niebieskim i 3 w kolorze zielonym. Rzutki wykonano z tworzywa sztucznego z metalową końcówką, która ma specjalnie zaoblone wykończenie dla bezpieczeństwa dzieci. Lotki pasują do wszystkich rzutek magnetycznych z kolekcji marki Scratch.
Pokazano 1-24 z 40 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń