LILLIPUTIENS

Pokazuje 1 - 60 z 204 elementów
 • 147,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Przytulanka aktywizująca Krówka Rosalie z kolekcji Farma to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Ma postać pełnej niespodzianek uroczej Krówki Rosalie, uszytej z materiałów o różnych wzorach i fakturach. Przytulankę można rozłożyć jak książkę.

  147,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 169,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana tablica manipulacyjna z kolekcji Nosorożec Marius to niebanalne wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla Maluszków. Tablica w kształcie wozu strażackiego posiada 3 zapięcia na rzepy (po bokach i u góry), umożliwiające zamocowanie jej np. do ramy łóżeczka.

  169,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 75,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Komplet fartuch i czapka kucharska, z kolekcji Lisiczka Aliceto idealne, pierwsze kuchenne ubranie Małego Miłośnika gotowania. Fartuszek można dopasować do rozmiarów dziecka za pomocą troczków wiązanych z tyłu na wysokości pasa i na szyi. Dzięki stylowej czapce Maluch poczuje się jak prawdziwy szef kuchni.

  75,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 147,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Przytulanka aktywizująca Tukan Pablo to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Ma postać pełnego niespodzianek uroczego Tukana Pablo, uszytego z materiałów o różnych wzorach i fakturach. Przytulankę można rozłożyć jak książkę.

  147,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw czterech stempli do ciasteczek z kolekcji Las to idealne, pierwsze narzędzie kuchenne, małego miłośnika gotowania. Mają intensywne kolory: turkusowy, jasnoniebieski, czerwony i seledynowy i pozwalają odcisnąć na ciastkach, piernikach lub innej masie pyszczki Niedźwiadka Cesara, Lisiczki Alice, Jednorożca Louise oraz ich przyjaciela z dżungli –...

  69,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 199,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana kostka aktywizująca Farma to niebanalne wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Kostka ma otwarty dół, a na każdej z pozostałych 5 ścian znajdują się różne rodzaje zabaw i funkcji.

  199,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 159,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś
  Nowość

  Drewniana pozytywka w kształcie telewizora to wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla Maluszków. Zabawka posiada wiele funkcji: ekran z ruchomymi postaciami muzykujących zwierząt, m.in. osiołka Ignace'a czy krówki Rosalie, panel z pokrętłem do nakręcania pozytywki i guziczkami, elastyczną antenkę, uchwyt do wygodnego przenoszenia oraz odtwarza...

  159,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 99,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 4 mini pacynek na paluszki, przedstawiających leśne zwierzątka: jednorożca Louise'a, lisicę Alice, króliczka Celestine oraz niedźwiadka Cesara. Miny zwierzątek wyrażają różne emocje: złość, smutek, radość i zaskoczenie. To idealna zabawka do snucia opowieści, nauki empatii i oswajania z niełatwymi emocjami.

  99,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 199,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniany domek manipulacyjny to wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla Maluszków. Na każdej ścianie i dachu domku znajdują się drzwi, zamykane na 6 różnych rodzajów zapięć i metalowych zamków: suwak i zapięcie na rzep w dach oraz kluczyk, zasuwka, zapadka i haczyk w drzwiczkach na kolejnych ścianach domku.

  199,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 57,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Foremka do lodu i czekoladek ma czerwony kolor i pozwala przygotować 10 kostek lodu w kształcie rybek (to przysmak Niedźwiadka Cesara). Można ją także wykorzystać do zrobienia domowych czekoladek lub żelków.

  57,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 3 różnej wielkości miękkich piłeczek do kąpieli z bohaterami kolekcji Farma, pokrytych miękkim, łatwym do czyszczenia i szybkoschnącym neoprenem. Zdejmowane pokrycia piłeczek zdobią postaci charakterystycznych dla marki zwierzątek, m.in. osiołka Ignace'a, krówki Rosalie czy owieczki Ivonne.

  69,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 105,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 4 mini-pacynek na palce Czerwony Kapturek to idealna zabawka do snucia opowieści, nauki empatii i oswajania z emocjami. W skład zestawu wchodzą: Czerwony Kapturek, babcia, wilk i gajowy. Po wsunięciu w nie placów (od dołu) można nimi poruszać i je „ożywiać”, odgrywając scenki zgodnie z treścią popularnej bajki lub według własnych pomysłów.

  105,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 75,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Laleczka z kołem pływackim Lena to idealna zabawka do kąpieli. Wykonana z łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego materiału. Ma postać małej dziewczynki z zabawną ciemną fryzurką, w jednoczęściowym stroju z motywem tęczy oraz kołem do pływania, zdobionym główką Jednorożca Leny.

  75,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 112,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Bajkowy Las to zestaw 4 klocków sensorycznych w kształcie walca, kuli, piramidy i sześcianu. Materiałowe klocki przedstawiają mieszkańców Bajkowego Lasu. Ciekawe wzory i kolorystyka zachęcą do zabawy. 

  112,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 47,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Jednorożec Louise to grzechotka z dzwoneczkiem i gryzakiem, który pomoże w okresie ząbkowania, dzięki wypustkom masującym dziąsełka Maluszka. Szeleszczący materiał w łapkach Louise i doszyte kolorowe metkizwrócą uwagę Malucha.

  47,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 182,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Przytulanka aktywizująca z kolekcji tukan Pablo to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Ma postać tukana o imieniu Pablo. W jego imponującym dziobie ukryty jest dzwoneczek, a skrzydła i kuperek – szeleszczą.

  182,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 135,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Brelok ze zwierzątkami Farma to niebanalna zabawka dla niemowląt. Na silikonowej turkusowej obręczy przymocowanych jest 5 elementów: osiołek Ignace z grzechotką, szeleszczącą szyją, bujną grzywą i w kapeluszu, świnka Simon z gładkiego tworzywa, krówka Rosalie z różkami i uszkami, wykonana z pętelkowego materiału, fakturowany silikonowy gryzak w kształcie...

  135,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 163,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Mini - przytulanki rodzina lisków z kolekcji Lisiczka Alice to niebanalna, miękka, wieloelementowa zabawka, angażująca dziecko na wiele godzin. W skład zestawu wchodzą trzy małe przytulanki - liski: tata, mama i mała lisiczka Alice oraz zwijana mata z grafiką trawy i pikniku po jednej stronie, oraz wnętrzem lisiego domku z łóżkami po drugiej.

  163,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 169,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniana tablica manipulacyjna z kolekcji Farma to niebanalne wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Tablica w kształcie domku - farmy posiada 3 zapięcia na rzepy  (po bokach i u góry), umożliwiające zamocowanie jej np. do ramy łóżeczka.

  169,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 112,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 4 miękkich wielofunkcyjnych klocków - zwierzątek z kolekcji Farma to niebanalna zabawka dla niemowląt. Ciekawe wzory i kolorystyka zachęcą do zabawy. 

  112,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 199,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Zestaw do zabawy w doktora przyda się Maluchowi do badania domowników, przytulanek i lalek. Pomoże oswoić lęki związane z wizytą u lekarza.

  199,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 33,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Łyżeczka z miarką 2w1, z kolekcji Lemur George, to idealne, pierwsze narzędzie kuchenne, małego miłośnika gotowania. Łyżeczka ma kolor czerwony, a jej miseczki po zewnętrznej stronie mają kształt zwierzęcych pyszczków – większa o pojemności 15 ml to Lemur Geogre, mniejsza o pojemności 5 ml to Lisiczka Alice.

  33,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 39,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Pędzelek z kolekcji Nosorożec Marius to idealne,pierwsze narzędzie kuchenne, przyszłego kucharza.  Ma gęste, giętkie włosie z silikonu i uchwyt w kolorze jasnoniebieskim, zakończony główką Nosorożca Mariusa. Służy do smarowania naczyń lub ciasta.

  39,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 73,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 6 foremek do pieczenia z kolekcji Las to idealne, pierwsze narzędzie kuchenne, miłośnika gotowania. Mają intensywne kolory: turkusowy, czerwony i seledynowy i pozwalają upiec małe babeczki z pyszczkami Niedźwiadka Cesara, Lisiczki Alice oraz ich przyjaciela z dżungli – Lemura Georga (po 2 foremki z każdą postacią). 

  73,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 129,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Drewniany labirynt sensoryczny z kolekcji Farma to wyjątkowe źródło rozrywki i nauki dla Maluszków. Zabawka składa się z panelu na niskich nóżkach, dzięki czemu można ją wygodnie i stabilnie ustawić np. na stole czy podłodze.

  129,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 55,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Rózga do ubijania z kolekcji Niedźwiadek Cesar to idealne pierwsze narzędzie kuchenne małego miłośnika gotowania. Ma metalowe wrzeciona i uchwyt w kolorze seledynowym, zakończony główką Niedźwiadka Cesara. Nadaje się do mieszania, ucierania, ubijania itp. czynności.

  55,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 172,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Lalka dzidziuś Billie jest idealna do tulenia, usypiania, uspokajania, zabierania na spacer czy zabawy w dom. Lalka jest duża – ma aż 36 cm wzrostu, a do tego perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i bezpieczna dla dziecka: oczy i buzia lalki są wyszywane, u rąk i nóg ma paluszki, na brzuszku pępuszek, a na głowie blond welurowe włoski z...

  172,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 65,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Multisensoryczna grzechotka Krówka Rosalie to niebanalna aktywizująca zabawka dla niemowląt. Ma postać uroczej bordowej krówki Rosalie. Wykonana jest z naturalnego kauczuku, o niezwykle miękkiej, przyjemnej w dotyku fakturze. Grzechocze przy potrząsaniu. Rączki krówki wyprofilowane są w sposób trenujący chwyt Maluszka.

  65,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 65,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Multisensoryczna grzechotka Nosorożec Marius to niebanalna aktywizująca zabawka dla niemowląt. Ma postać radosnego niebieskiego nosorożca. Wykonana jest z naturalnego kauczuku, o niezwykle miękkiej, przyjemnej w dotyku fakturze. Grzechocze przy potrząsaniu. 

  65,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 125,00 zł W magazynie

  Tablica manipulacyjna – gra kompozycjna Lodziarnia to nietuzinkowe wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawych świata Maluszków. Zabawkę zdobią charakterystyczne postaci marki: lodziarzem jest Osiołek Ignace, a gośćmi Sarenka Stella, Smok Joe, mały czerwony ptaszek, Kaczorek Gaspard i Jednorożec Louise.

  125,00 zł
  W magazynie
 • 67,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Grzechotka z drewnianym gryzakiem Krówka Rosalie to niebanalna aktywizująca zabawka dla niemowląt. Na drewnianym poręcznym uchwycie przymocowana jest grzechotka – główka bordowej Krówki Rosalie (z uszkami, rogami i przepaską na czole) oraz jej stymulujący sensorycznie ogon z różnego rodzaju tkanin (z bawełny organicznej).

  67,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 75,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Laleczka z kołem pływackim Gaspard to idealna zabawka do kąpieli. Wykonana z łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego materiału. Ma postać małego chłopca z blond fryzurką z zabawną grzywką, w jednoczęściowym stroju z podobizną Kaczorka Gasparda oraz kołem do pływania, zdobionym główką tego kaczorka.

  75,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 109,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wykonana z miękkiego, miłego w dotyku materiału książeczka z zainteresuje każdego Malucha. Książeczka w ciekawy i łatwy sposób oswaja dziecko z lekarzem i chorobą. Lisica Alice jako doktor podróżuje karetką po krainie Lilliputiens i odwiedza swoich pacjentów :)

  109,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 55,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Niezwykła książeczka do kąpieli z kolekcji Lisiczka Alice,wykonana z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego materiału – pianki EVA.Nie tylko opowiada o wodnych przygodach różnych zwierzątek, ale ma także „magiczne” właściwości.

  55,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 47,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią Lisiczka Alice to aktywizująca zabawka dla niemowląt. Ma postać uroczej Lisiczki Alice, która potrząsana wydaje przyjemne dla ucha dźwięki, a jej łapka szeleści przy pocieraniu. Dół zabawki stanowi z kolei ciemnoróżowy, fakturowany gryzaczek, łatwy do utrzymania w małych rączkach.

  47,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 179,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Każda dziewczynka marzy o tym, by przygotować dla swoich lalek spotkanie przy herbatce. Dzięki temu zestawowi będzie miała taką możliwość.

  179,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 49,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Żyrafa Zia to grzechotka z dzwoneczkiem i gryzakiem, która pomoże w okresie ząbkowania, dzięki wypustkom masującym dziąsełka Maluszka. Szeleszczący materiał w łapkach Zii oraz metki zwrócą uwagę dziecka.

  49,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 109,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Książeczka Króliczek dentysta z kolekcji Farma to idealna pierwsza lektura dla Maluszka. Książeczka ma przyjemną w dotyku okładkę z piszczałką i futerkiem. Dołączona jest do niej mini-pacynka Królik ze szczoteczką w łapce, którego można „ożywiać” po wsunięciu go na palec.

  109,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 69,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zawieszka wibrująca to niebanalna aktywizująca zabawka dla niemowląt. Miękka przytulanka ma postać przyjaznego leżącego lemura, którego tułów po naciągnięciu, wibruje. Przy pomocy długich tylnych łapek, zabawkę można zawiesić na pałąku wózka lub fotelika samochodowego.

  69,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 67,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Piłeczka z dzwoneczkiem i szeleszczącą folią z kolekcji Lew Jack to miękka aktywizująca zabawka dla niemowląt. Piłka ma kolor pomarańczowy i głowę Lwa Jacka na jednej ze stron, z odstającymi, stymulującymi sensorycznie elementami, jak uszka i gęsta grzywa z długich, kolorowych tasiemek. Zabawka szeleści przy pocieraniu, a potrząsana lub toczona - dzwoni.

  67,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 89,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 3 piłeczek do kąpieli, wykonanych z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu. Piłeczki zdobią postaci charakterystycznych dla marki zwierzątek - niedźwiadka Cesara, lemura Georga i lisiczki Alice. Są lekkie, miękkie i unoszą się na wodzie. Każda z nich ma opaskę, którą można założyć na rękę dziecka, dzięki czemu piłeczka nie...

  89,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 199,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Lalka Alex z walizeczką i akcesoriami jest idealna do zabierania na spacer czy zabawy w dom. W skład zestawu wchodzi miękka jasno turkusowa walizeczka na suwak z wygodnymi uchwytami do przenoszenia, która może także pełnić rolę łóżeczka dla laleczki. Lalkę można przebierać, karmić, tulić i układać do snu. Jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy...

  199,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 109,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Książeczka "Jack ryczy" z kolekcji Lew Jack to idealna pierwsza lektura dla Maluszka. Książeczka ma przyjemną w dotyku welurową okładkę. Dołączona jest do niej mini-pacynka Lew Jack, którego można „ożywiać” po wsunięciu go na palec.

  109,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 173,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Dźwiękowa kostka aktywizująca Farma to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Na każdym z jej boków znajduje się inna scenka z gospodarstwa i charakterystyczni dla marki bohaterowie.

  173,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 147,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Lalka dzidziuś Aghate jest idealna do tulenia, usypiania, uspokajania, zabierania na spacer czy zabawy w dom. Laleczkę można przebierać i układać do snu. Jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. Ma zdejmowany czerwony rampers z nadrukiem ptaszka oraz zdejmowaną pieluszkę-majteczki.

  147,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 147,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Lalka dzidziuś Ari jest idealna do tulenia, usypiania, uspokajania, zabierania na spacer czy zabawy w dom. Laleczkę można przebierać i układać do snu. Jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. Ma zdejmowany rampers w tropikalne liście z nadrukiem tukana Pablo oraz zdejmowaną pieluszkę-majteczki.

  147,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 135,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wielofunkcyjny brelok z mini-zwierzątkami Dżungla to niebanalna zabawka dla niemowląt. Na silikonowej turkusowej obręczy przymocowanych jest 5 elementów: tukan Pablo z grzechotką i szeleszczącą folią, nosorożec Marius z rogiem i uszkami, wykonany z pętelkowego materiału, fakturowany silikonowy gryzak w kształcie krokodyla, lew Jack z gładkiego tworzywa...

  135,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 52,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Niezwykła książeczka do kąpieli z kolekcji Krokodyl Anatol, wykonana z miękkiego, łatwego do czyszczenia materiału. Nie tylko opowiada o wodnych przygodach różnych zwierzątek, ale ma także „magiczne” właściwości.

  52,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 52,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Książeczka do kąpieli ma magiczne właściwości! Opowiada o niezwykłej podróży George'a, którą odbywa on rurami wodociągów po wskoczeniu do odpływu swojej wanny. Lemur obserwuje jak każde zwierzątko robi coś związanego z wodą: lisiczka Alice bierze prysznic, lew Jack myje zęby, krokodyl robi pranie, nosorożec Marius zmywa naczynia, żyrafa Zia myje samochód,...

  52,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 199,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Książeczka "Paulette szuka swoich kurczaczków" to idealna pierwsza lektura dla Maluszka. Na okładce znajduje się kurnik z kieszonką z siatki, w której można umieścić dołączone do książeczki mini-przytulanki. W przedstawionej w książeczce historii można rozpoznać charakterystyczne dla marki postacie z kolekcji Farma.

  199,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 73,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zawieszka wibrująca to niebanalna aktywizująca zabawka dla niemowląt. Miękka przytulanka ma postać przyjaznego leżącego osiołka, którego tułów po naciągnięciu, wibruje, jakby Ignace tańczył. Przy pomocy długich tylnych łapek, zabawkę można zawiesić na pałąku wózka lub fotelika samochodowego.

  73,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 73,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zawieszka wibrująca to aktywizująca zabawka dla niemowląt. Miękka przytulanka ma postać przyjaznej, leżącej lisiczki,  której tułów po naciągnięciu, wibruje, jakby Alice tańczyła. Przy pomocy długich tylnych łapek, zabawkę można zawiesić na pałąku wózka lub fotelika samochodowego.

  73,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 179,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Parostatek z akcesoriami to idealna zabawka do kąpieli. Wykonana została z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu. Ma kształt wysokiego statku z dwoma sporymi kominami, intensywnie czerwony kolor z chabrowymi elementami, okienko z przodu i nosorożca Mariusa za kapitana.

  179,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 175,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wałek dźwiękowy z kolekcji Tukan Pablo to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Wałek składa się z 4 poręcznych dla Maluszka elementów, z których każdy uszyty jest z materiałów o różnych wzorach i fakturach oraz posiada ukryte funkcje.

  175,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 169,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Wałek dźwiękowy z kolekcji Flaming Anais to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich Maluszków. Wałek składa się z 4 poręcznych dla Maluszka elementów, z których każdy uszyty jest z materiałów o różnych wzorach i fakturach oraz posiada ukryte funkcje.

  169,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 45,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Niezwykła książeczka do kąpieli Osiołek Ignace z kolekcji Farma,wykonana z łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu. Opowiada o wodnych przygodach różnych zwierzątek z farmy: świnka Simon pływa na materacu, owieczka Yvon ostrożnie wchodzi do kałuży, osiołek Ignace łowi ryby, a pływający po jeziorze kaczor Gaston spotyka krówkę Rosalie, która...

  45,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 45,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Książeczka do kąpieli Lew Jack, wykonana z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu. Opowiada o przygodach nad wodą różnych zwierzątek z dżungli: żyrafka Zia złapała rybę w siatkę, lemur George puszcza na plaży latawiec, nosorożec Marius i flaming Anais bawią się z krabem w morzu, krokodyl Anatol idzie pływać w dmuchanym kole, a Jack...

  45,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 172,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Rose jest idealna do tulenia, usypiania, uspokajania, zabierania na spacer czy zabawy w dom. Lalka jest duża – ma aż 36 cm wzrostu, perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i bezpieczna dla dziecka: oczy i buzia lalki są wyszywane, u rąk i nóg ma paluszki, na brzuszku pępuszek, a rude welurowe włoski zdobią dwie zabawne sterczące sznurkowe...

  172,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 112,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw 4 miękkich wielofunkcyjnych klocków - zwierzątek z kolekcji Dżungla to niebanalna zabawka dla niemowląt. Ciekawe wzory i kolorystyka zachęcą do zabawy. 

  112,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 239,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Rozkładany domek z 6 zwierzątkami, rolnikiem i traktorem z kolekcji Farma to niebanalna, miękka, wieloelementowa zabawka, angażująca dziecko na wiele godzin. W skład zestawu wchodzi turkusowo-czerwony domek-farma, wąsaty rolnik Jeff, jego czerwony traktor oraz zwierzęta: krówka Rosalie, świnka Simon, owieczka Yvon, kaczor Gaston, kokoszka Paulette i...

  239,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
Pokazuje 1 - 60 z 204 elementów