Lista produktów marki Mudpuppy

Mudpuppy to producent edukacyjnych gier i zabawek, które inspirują młode umysły do nieustannego odkrywania. Dlaczego warto dać szansę zabawkom tej firmy? Odkryjmy to razem! Poznaj bliżej ofertę tego producenta na stronie naszego sklepu i już dziś zainspiruj swoją pociechę do odkrywania świata przez zabawę. 

Pasja w puzzlach – DNA Mudpuppy

Kiedy w 1992 roku Mudpuppy rozpoczęło swoją działalność, zdecydowało się na specjalizację w puzzlach. Układanki te pełne wyzwań i kreatywności, do dziś stanowią serce oferty marki. Nic w tym zaskakującego – mają one bowiem moc pobudzania intelektu i są doskonałym narzędziem do ćwiczenia zdolności rozwiązywania problemów. Z czasem asortyment rozszerzył się, a Mudpuppy zaczęło oferować różnorodne gry i zabawki dostosowane do różnych grup wiekowych. 

Misja wciągającej zabawy – więcej niż tylko zabawki

W świecie, gdzie technologia dominuje niemal każdy aspekt naszego życia, Mudpuppy pragnie przypomnieć o korzyściach płynących z tradycyjnej zabawy. Ich zabawki nie są po prostu zabawkami – to narzędzia inspirujące do odkrywania, uczące kreatywności i rozwijające umiejętności. Pomagają w budowaniu zdolności społecznych, kształtują wyobraźnię i uczą cierpliwości.

Nowoczesna sztuka w sercu projektów

Zabawki Mudpuppy stanowią idealne połączenie tradycji z nowoczesnym designem. Korzystając z inspiracji płynących z prac renomowanych artystów, marka wprowadza młode umysły w świat sztuki i kultury. Dzięki temu dzieci nie tylko uczą się poprzez zabawę, ale także zdobywają wiedzę na temat wielkich twórców i ich nieśmiertelnych dzieł. Współpraca Mudpuppy z artystami sprawia, że każda zabawka jest nie tylko funkcjonalna, ale również estetycznie dopracowana, stanowiąc małe dzieło sztuki. Takie podejście pozwala dzieciom rozwijać wrażliwość estetyczną od najmłodszych lat, ucząc ich doceniania piękna i wartości w sztuce.

Nagrody i wyróżnienia – potwierdzenie jakości

Nie jest niespodzianką, że Mudpuppy zdobywa serca nie tylko dzieci, ale także rodziców i ekspertów z branży. Ich niepowtarzalne podejście do projektowania edukacyjnych zabawek zostało docenione przez liczne nagrody oraz wyróżnienia w prestiżowych magazynach. Te laury stanowią dowód na niezrównaną jakość i innowacyjność produktów marki. Dodatkowo takie wyróżnienia motywują Mudpuppy do dalszego doskonalenia swoich produktów, aby kontynuować misję dostarczania najlepszych edukacyjnych zabawek na rynku.

Kosmiczne odkrycia z Mudpuppy

Nie można pominąć jednego z najbardziej fascynujących tematów w ofercie tego producenta – kosmosu. Puzzle Mudpuppy z ukrytymi obrazkami wprowadzą dzieci w niesamowity świat wszechświata, pozwalając na rozwijanie wyobraźni i ciekawości świata.

Podróżując przez kreacyjny wszechświat Mudpuppy, odkrywamy, że jest to marka z misją. Misją, która koncentruje się na rozwijaniu kreatywności, wyobraźni i wiedzy młodych odkrywców. Gdy zastanawiasz się nad wyborem edukacyjnej zabawki dla swojego dziecka, pomyśl o Mudpuppy.

W naszym sklepie internetowym Edukatorek oferujemy pełną gamę zabawek producenta. Od kreatywnych puzzli, przez edukacyjne gry, po inspirowane sztuką zestawy. Odkryj z nami magię Mudpuppy i pozwól swojemu dziecku rozwijać się poprzez zabawę. Zapraszamy!

Mniej
UKŁAD SŁONECZNY puzzle podłogowe jumbo 25 el. UKŁAD SŁONECZNY puzzle podłogowe jumbo 25 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

UKŁAD SŁONECZNY puzzle podłogowe jumbo 25 el.

Mudpuppy
MP67975
72,00 zł
Zestaw puzzli podłogowych Układ Słoneczny składa się z 25 bardzo dużych, łatwych do układania elementów. Ułożony z nich sporych rozmiarów obrazek przedstawia Układ Słoneczny z uśmiechniętymi planetami, orbitami, pojazdami kosmicznymi i bajecznie kolorowymi ciałami niebieskimi. Wyjątkowy design i barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy.
RAKIETY KOSMICZNE magnetyczne konstrukcje RAKIETY KOSMICZNE magnetyczne konstrukcje 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

RAKIETY KOSMICZNE magnetyczne konstrukcje

Mudpuppy
MP63823
85,00 zł
Zestaw magnesów do konstruowania to wyjątkowo kreatywna zabawa. Na 2 tłach, namalowanych na wewnętrznych stronach pudełka, przedstawiony jest wszechświat z planetami i mgławicami. Można na nich umieszczać wymyślne statki i inne pojazdy kosmiczne oraz wybrane elementy przestrzeni, jak komety czy satelity.
FARMA puzzle podłogowe z elementami specjalnymi 25 el. FARMA puzzle podłogowe z elementami specjalnymi 25 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

FARMA puzzle podłogowe z elementami specjalnymi 25 el.

Mudpuppy
MP78636
89,00 zł
Zestaw puzzli podłogowych Farma składa się z 25 bardzo dużych, łatwych do układania elementów, w tym 6 elementów specjalnych w unikatowych kształtach, m.in. ubłoconą świnkę, konika, kurkę, kogucika czy motylka.
DINOZAURY magnetyczne konstrukcje DINOZAURY magnetyczne konstrukcje 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

DINOZAURY magnetyczne konstrukcje

Mudpuppy
MP76809
85,00 zł
Zestaw magnesów do konstruowania Dinozaury to wyjątkowo kreatywna zabawka dla czterolatków.  Na dwóch magnetycznych planszach znajdują się prehistoryczne tła, na których można umieszczać dinozaury, stworzone z wybranych części ciał (łapy, tułowia, głowy, ogony itp.).
TĘCZOWY ŚWIAT kolorowanka z naklejkami zestaw kreatywny TĘCZOWY ŚWIAT kolorowanka z naklejkami zestaw kreatywny 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
56,00 zł
Zestaw kreatywny Tęczowy świat to świetna angażująca, rozwijająca i uspokajająca zabawka dla dzieci. W zestawie znajduje się blok kreatywny w kształcie tęczy z czterema rodzajami stron: białymi, w linię, z kropkami oraz z ilustracjami do kolorowania. W zestawie znajdują się też dwa arkusze z łącznie ponad 70 naklejkami, a także wielobarwna kredka ze...
BALET W BLASKU KSIĘŻYCA puzzle świecące w ciemności 100 el. BALET W BLASKU KSIĘŻYCA puzzle świecące w ciemności 100 el. 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
62,00 zł
Puzzle świecące w ciemności Balet nadaje układaniu puzzli nowy wymiar - na samym złożeniu obrazka zabawa się nie kończy. Układanka składa się ze 100 elementów, po ułożeniu przedstawiających urocze baletnice, tańczące w blasku księżyca. To jednak nie wszystko. Kiedy robi się ciemno zarówno tancerki,  jak i otaczający je krajobraz... świecą!
KSIĘŻNICZKI magnetyczna układanka ubieranka KSIĘŻNICZKI magnetyczna układanka ubieranka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

KSIĘŻNICZKI magnetyczne postacie układanka ubieranka

Mudpuppy
MP57679
85,00 zł
Magnetyczna układanka to zabawka rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy magnetycznychpostaci księżniczek, z różymi fryzurami i sukniami. Świetna zabawa gwarantowana!
MAGICZNE JEDNOROŻCE tekturowa gra mini memory MAGICZNE JEDNOROŻCE tekturowa gra mini memory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
25,00 zł
Gra mini memory Magiczne jednorożce składa się 12 par okrągłych kart, które należy skompletować. Parę tworzą dwie identyczne ilustracje. Karty mają przyjemne dla oka kolory i przedstawiają magiczny świat jednorożców.
KOTKI tekturowa gra mini memory KOTKI tekturowa gra mini memory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY MEMO

KOTKI tekturowa gra mini memory

Mudpuppy
MP55750
25,00 zł
Gra mini memory Kotki składa się 12 par okrągłych kart, które należy skompletować. Parę tworzą dwie identyczne ilustracje.  Karty mają przyjemne dla oka kolory i przedstawiają urocze koty.
ŚRODKI TRANSPORTU gra memory pamięciowa ŚRODKI TRANSPORTU gra memory pamięciowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY MEMO

ŚRODKI TRANSPORTU gra memory pamięciowa

Mudpuppy
MP47526
27,90 zł
Gra Mini Memory Środki transportu składa się z 12 par okrągłych kart, które należy skompletować. Parę tworzą dwie identyczne ilustracje. Mają one przyjemne dla oka kolory i przedstawiająm. in. : rakietę kosmiczną, wywrotkę, rower czy helikopter.
DINOZAURY puzzle świecące w ciemności 100 el. DINOZAURY puzzle świecące w ciemności 100 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

DINOZAURY puzzle świecące w ciemności 100 el.

Mudpuppy
MP45720
67,00 zł
Puzzle świecące w ciemności to idealna zabawka dla każdego dziecka! Niezwykle kolorowy obrazek zachęci do układania. Do ułożenia jest 100 elementów. Po skończonej pracy powstanie prehistoryczny obrazek.
KOSMOS tekturowe puzzle z okienkami 12 el. KOSMOS tekturowe puzzle z okienkami 12 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

KOSMOS tekturowe puzzle z okienkami 12 el.

Mudpuppy
MP65759
69,00 zł
Układanka składa się z 12 elementów, które po ułożeniu przedstawiają przestrzeń kosmiczną ze zwierzątkami w rakietach i skafandrach.  To jednak nie wszystko! Na ilustracji znajduje się 6 okienek, pod którymi kryją się niespodzianki, m.in. nowi bohaterowie układanki.
DINOZAURY puzzle magnetyczne 2x20 el. DINOZAURY puzzle magnetyczne 2x20 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

DINOZAURY puzzle magnetyczne 2x20 el.

Mudpuppy
MP55675
62,00 zł
Puzzle magnetyczne Dinozaury nadają układaniu puzzli nowy wymiar, na samym złożeniu obrazka zabawa się nie kończy. W skład zestawu wchodzą 2 układanki po 20 elementów każda. Na obrazkach przedstawione są różne gatunki dinozaurów.
STRAŻ POŻARNA NA RATUNEK! gra planszowa STRAŻ POŻARNA NA RATUNEK! gra planszowa 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PLANSZOWE

STRAŻ POŻARNA NA RATUNEK! gra planszowa

Mudpuppy
MP80394
109,00 zł
Gra planszowa Straż pożarna na ratunek to świetna gra rodzinna. Zadaniem graczy jest uratowanie kotków, które utknęły na drzewach oraz pomoc wozom strażackim wrócić do remizy, zanim dotrze tam komendant. Sygnalizacja świetlna może w tym pomóc lub przeszkodzić. Zabawa polega na wspólnym działaniu dla osiągnięcia celu.
UKŁAD SŁONECZNY puzzle z elementami w kształcie planet 70 el. UKŁAD SŁONECZNY puzzle z elementami w kształcie planet 70 el. 2
 • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
68,00 zł 85,00 zł
Zestaw puzzli edukacyjnych Układ Słoneczny to 70 elementów, z których część ma kształt planety, którą przedstawia. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać wszystkie najważniejsze elementy układu słonecznego nie tylko z nazwy, ale też m.in. wielkości i kształtu. Wspaniała zabawa i nauka w jednym!
WILD UNICORN! gra karciana WILD UNICORN! gra karciana 2
 • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

WILD UNICORN! gra karciana

Mudpuppy
MP79831
45,00 zł
Gra karciana Wild Unicorn! to wyjątkowa odmiana klasycznej gry karcianej w Makao. Składa się z talii kart z jednorożcami z różnymi motywami/wzorami na ciele na różnokolorowych tłach. Gra polega na porównaniu swoich kart (kolory, obrazki) z kartą leżącą na środku. Jeżeli gracz posiada pasującą kartę - oddaje ją, natomiast jeżeli jej nie ma to pobiera...
MOJE WŁOSY, MOJA KORONA magnetyczne postaci układanka ubieranka MOJE WŁOSY, MOJA KORONA magnetyczne postaci układanka ubieranka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
85,00 zł
Zestaw magnesów do tworzenia postaci dzieci to wyjątkowo kreatywna zabawka dla dzieci od 4 roku życia. Na 2 dwustronnych magnetycznych tłach znajdują się 4 postacie, którym można dobierać kolorowe stroje i niebanalne fryzury, np. afro, dredy czy warkoczyki.
PARK DOINOZAURÓW tekturowe puzzle podróżne w woreczku 36 el. PARK DOINOZAURÓW tekturowe puzzle podróżne w woreczku 36 el. 2
 • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
39,20 zł 49,00 zł
Zestaw puzzli podróżnych Park dinozaurów składa się z 36 poręcznych dla dziecka elementów. Ułożony obrazek przedstawia różne gatunki dinozaurów. Rozmiarami dostosowany jest do wymiarów stolika w samolocie, pociągu lub samochodzie.
MAPA EUROPY puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. MAPA EUROPY puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
85,00 zł
Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Europy to 70 elementów, z których część ma kształt państwa, które przedstawia. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać kraje Europy nie tylko z nazwy, ale też m.in. lokalizacji i kształtu granic. Wspaniała zabawa i nauka w jednym!
DINOZAURY gra mini memory DINOZAURY gra mini memory 2
 • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY MEMO

DINOZAURY gra mini memory

Mudpuppy
MP47847
19,53 zł 27,90 zł
Gra Dinozaury składa się z 12 par kart, które należy skompletować. Parę tworzą dwie identyczne ilustracje. Karty mają przyjemne kolory i przedstawiają różne gatunki dinozaurów.
MOGĘ ZOSTAĆ...PANIĄ WETERYNARZ! magnetyczne postaci MOGĘ ZOSTAĆ...PANIĄ WETERYNARZ! magnetyczne postaci 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

MOGĘ ZOSTAĆ...PANIĄ WETERYNARZ! magnetyczne postaci

Mudpuppy
MP74607
85,00 zł
Zestaw magnesów do tworzenia postaci Mogę zostać panią weterynarz! Na 2 tłach, na wewnętrznych stronach metalowego pudełka, znajduje się wnętrze gabinetu i plac zabaw dla zwierząt, które to miejsca można urządzać według własnych potrzeb. Dwie postaci – dziewczynki – można ubierać w wybrane stroje i wyposażać – w przyrządy lekarskie, zabawki i przekąski...
SAFARI I DŻUNGLA puzzle magnetyczne 2x20 el. SAFARI I DŻUNGLA puzzle magnetyczne 2x20 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

SAFARI I DŻUNGLA puzzle magnetyczne 2x20 el.

Mudpuppy
MP78971
67,00 zł
Puzzle magnetyczne Safari i dżungla nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się nie kończy. W skład zestawu wchodzą 2 układanki po 20 elementów każda. przedstawiające różne egzotyczne stworzenia, zamieszkujące dżunglę (jeden obrazek) i afrykański pustynny step (drugi obrazek).
ŚRODKI TRANSPORTU tekturowe puzzle dwustronne 100 el. ŚRODKI TRANSPORTU tekturowe puzzle dwustronne 100 el. 2
 • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

ŚRODKI TRANSPORTU tekturowe puzzle dwustronne 100 el.

Mudpuppy
MP69948
63,20 zł 79,00 zł
Puzzle dwustronne Środki transportu nadają układaniu nowy wymiar – na samym złożeniu sporego obrazka zabawa się nie kończy. Po obróceniu go okazuje się bowiem, że na drugiej stronie powstała kolejna, zupełnie nowa ilustracja! Następnym razem dziecko może zacząć układanie właśnie od niej.
DŻUNGLA wszyscy razem układanka 10 el. DŻUNGLA wszyscy razem układanka 10 el. 2
 • -40%
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

DŻUNGLA wszyscy razem układanka 10 el.

Mudpuppy
MP65728
37,20 zł 62,00 zł
Puzzle na podkładce Dżungla to oryginalna układanka, składająca się z 10 elementów o kształtach dzikich zwierząt, m.in. lemura, krokodyla, słonia, tukana czy ocelota. Zwierzęta mają intensywne barwy i niebanalny design. Aby stworzyć z nich jeden obrazek, należy je umieścić w odpowiedniej konfiguracji na dołączonej podkładce, na której dla ułatwienia...
Pokazano 1-24 z 161 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń