Lista produktów marki CzuCzu

Wśród tysięcy producentów z całego świata tworzących zabawki dla dzieci, to właśnie CzuCzu wyszło z ofertą, która znacznie wyróżniła się na tle konkurencji. Polska marka zabawek edukacyjnych istnieje na rynku od ponad dziesięć lat, ciesząc się ogromnym uznaniem wśród troskliwych rodziców i ich małych pociech. Ich produkty takie jak książeczki, gry, puzzle i zabawki edukacyjne, są oparte na prostych rozwiązaniach i tworzone we współpracy ze specjalistami, takimi jak psychologowie rozwojowi, pedagodzy i ilustratorzy dziecięcy, by móc zaoferować dzieciom tylko to, co najlepsze.

Zabawki CzuCzu wspierające malucha

Co wyróżnia CzuCzu na rynku zabawek, to fakt, że marka stawia na jakość i walory edukacyjne swoich produktów. Współpraca z ekspertami w dziedzinie rozwoju dzieci sprawia, że produkty polskiego producenta są cenione przez rodziców za ich wartość edukacyjną, a przez dzieci uwielbiane za atrakcyjny wygląd i ciekawe rozwiązania. Szczególną popularnością cieszy się Starter Malucha, wspierający rozwój dziecka, dzięki kontrastowym kartom i wspólnemu czytaniu z nim książeczki. To nie tylko cenny czas spędzony razem, ale również doskonała okazja do odkrywania świata i sprawiania radości naszej pociesze.

Puzzle od CzuCzu dla najmłodszych odkrywców

Twój trzyletni maluch uwielbia zadawać pytania i odkrywać świat wokół siebie? Puzzle CzuCzu, jakie oferuje marka, pozwalają najmłodszym na robienie tego w sposób interaktywny i pełen radości, dostarczając nie tylko frajdy, ale przede wszystkim wspierając jego rozwój. Zabawa puzzlami szczególnie doskonali motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię w przyjemny i interaktywny sposób, stymulując rozwijający się umysł dziecka. Poza klasycznymi zestawami CzuCzu oferuje dzieciom także puzzle progresywne składające się z trudniejszych układanek o zróżnicowanej liczbie elementów oraz cenionych puzzli z dziurką, z wymiennymi kawałkami, pasującymi także do innych zestawów.

Odkrywanie świata literek i cyferek z książeczkami CzuCzu

Książka to niezwykle ważny element w rozwoju dziecka, który jest nie tylko ciekawą i barwną rozrywką, ale również wszechstronnym wsparciem w rozwoju. Już od szóstego miesiąca życia CzuCzu oferuje specjalnie dostosowane do różnych grup wiekowych książeczki, które rozwijają zmysły, motorykę i umiejętności poznawcze najmłodszych dzieci. Maluchy mają możliwość odkrywać tajemniczy świat liter, cyferek, kształtów oraz kolorów w przyjemny sposób. Książeczki edukacyjne stworzone przez markę CzuCzu to przede wszystkim doskonała okazja do nauki pierwszych słów, poznawania świata i rozwijania wyobraźni w towarzystwie rodzica, z którym maluch zacieśni swoje więzi. Barwne ilustracje i ciekawe elementy zachęcą każdego urwisa do aktywnego uczestnictwa we wspólnym czytaniu.

Zagadki i zestawy edukacyjne od CzuCzu

Nauka poprzez rozrywkę? CzuCzu jest na tak! Zabawki edukacyjne to doskonałe narzędzia do rozwijania zainteresowań dzieci w wieku szkolnym, wspierające ich rozwój, dzięki zaskakującym ciekawostkom z różnych dziedzin. Kieszonkowe quizy, dzięki formatowi są idealne do zabawy w podróży, urozmaicając czas maluchowi zestawem pytań i odpowiedzi, które poszerzają wiedzę i słownictwo, a także udoskonalą umiejętność czytania ze zrozumieniem. Ciekawe zadania składają się z kartonowych plansz z ćwiczeniami i łamigłówkami, które inspirują do odkrywania świata w prawdziwie fascynujący dla malucha sposób! 

Asortyment CzuCzu skrywa w swoich szeregach wiele wyjątkowych propozycji zarówno dla najmłodszych maluchów, jak i kilkuletnich dzieci. Poznaj pełną ofertę razem z Edukatorkiem!

Mniej
CYFERKI tekturowe puzzle 20 el. CYFERKI tekturowe puzzle 20 el. 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

CYFERKI tekturowe puzzle 20 el.

CzuCzu
CZU490043
15,92 zł 19,90 zł
Ułóżcie puzzle i i dowiedzcie się, co przewozi cyferkowy pociąg. Możecie też wspólnie trenować liczenie do 10. Długa układanka składa się z dużych, łatwych do połączenia elementów. Podróżne opakowanie sprawia, że puzzle zawsze można mieć przy sobie.
LAS dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2+ LAS dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2+ 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

LAS dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501096 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygodę z kolorami! Pokaż Maluchowi, jak wiele barw jest dookoła i jak można je ze sobą łączyć. Obrazki z motywem leśnych zwierzątek i roślin z pewnością spodobają się dzieciom. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, to idealna propozycja dla młodszych dzieci.
ZWIERZĄTKA dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny ZWIERZĄTKA dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZWIERZĄTKA dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501034 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygodę z kredkami! Pokaż Maluszkowi, co to jest kredka i że zostawia kolorowy ślad. Obrazki ze zwierzątkami spodobają się Maluchom. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, to idealna propozycja dla najmłodszych.
UKŁADAM ZWIERZĄTKA tekturowe puzzle 20 el. UKŁADAM ZWIERZĄTKA tekturowe puzzle 20 el. 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

UKŁADAM ZWIERZĄTKA tekturowe puzzle 20 el.

CzuCzu
CZU336559
15,92 zł 19,90 zł
Puzzle, dzięki którym Maluch pozna mieszkańców gospodarstwa. Można razem poznawać odgłosy zwierzątek i wymyślać ciekawe historie z wiejskiej zagrody.
KOLORY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny KOLORY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOLORY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501003 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygodę z kredkami! Pokaż Maluszkowi, co to jest kredka i że zostawia kolorowy ślad. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, to idealna propozycja dla najmłodszych.
LITERY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu LITERY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

LITERY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu

CzuCzu
CZU762251ISBN
34,90 zł
W edukacyjnym zestawie Litery znajdują się 2 książeczki do kolorowania i zestaw dwuelementowych puzzli z literami. Kolorowe ilustracje zachęcą dzieci do zabawy na różne sposoby i rozwijanie małej motoryki, poznawanie liter i nowych słów.
STADNINA KONI puzzle tekturowe obserwacyjne 84 el. STADNINA KONI puzzle tekturowe obserwacyjne 84 el. 2
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

STADNINA KONI puzzle tekturowe obserwacyjne 84 el.

CzuCzu
CZU491255
34,93 zł 49,90 zł
Spędźcie z nami słoneczny dzień w stadninie! Edukacyjne 84-elementowe puzzle przedstawiają konie oraz pracowników, gości i innych mieszkańców stadniny. Na ramce układanki umieściliśmy mnóstwo szczegółów do wyszukania na ilustracji, aby rozwijająca zabawa trwała jeszcze dłużej. Do zestawu dołączono plakat pełen ciekawostek o koniach.
STADNINA puzzle panoramiczne tekturowe 60 el. STADNINA puzzle panoramiczne tekturowe 60 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

STADNINA puzzle panoramiczne tekturowe 60 el.

CzuCzu
CZU491316
19,90 zł
Ihaha!  Czas pobrykać! Długa panoramiczna układanka przedstawia to, co dzieje się w słonecznej stadninie. Zobacz jak wygląda wypoczynek w siodle. Poszukaj informacji na temat koni i zainspiruj się do stworzenia własnych portretów.
ZWIERZĄTKA układam połówki 16 el. ZWIERZĄTKA układam połówki 16 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

ZWIERZĄTKA układam połówki 16 el.

CzuCzu
CZU491194
19,90 zł
Co to za zwierzątko? Dopasujcie do siebie 2 połówki i zobaczcie! Edukacyjny zestaw sprawdzi się jako pierwsze puzzle dla Maluchów. Składa się 8 dużych dwuelementowych układanek. Możliwe są także nieoczywiste połączenia, co sprawia dodatkową radość.
KONIE dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny KONIE dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KONIE dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501997 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Konie zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijkiz 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwemkreatywnych i edukacyjnych zadań.
CYFRY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu CYFRY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

CYFRY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu

CzuCzu
CZU762282ISBN
34,90 zł
Edukacyjny zestaw Cyferki zawiera długie książeczki do kolorowania i tematyczny zestaw dwuelementowych puzzli. Urocze ilustracje zainspirują dzieci do mnóstwa różnorodnych zabaw w liczenie i ćwiczeń grafomotorycznych. To świetny sposób na rozwijanie małej motoryki, poznawanie cyfr i nowych pojęć.
KOLORY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu KOLORY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

KOLORY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu

CzuCzu
CZU762190ISBN
34,90 zł
W edukacyjnym zestawie znajdziecie książeczki do kolorowania i pierwsze dwuelementowe układanki. Ilustracje z grubymi konturami i dużymi polami powstały z myślą o Maluchach i inspirują je do podejmowania pierwszych prób trzymania kredki i tworzenia.
CYFRY zestaw edukacyjny Czuczu uczy 3-5 lat CYFRY zestaw edukacyjny Czuczu uczy 3-5 lat 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA LICZENIA

CYFRY zestaw edukacyjny Czuczu uczy 3-5 lat

CzuCzu
CZU762398ISBN
26,90 zł
Poręczny edukacyjny zestaw to doskonały pomysł na mądry prezent dla głodnych wiedzy przedszkolaków. Zabawne ilustracje inspirują do mnóstwa liczbowych i cyfrowych zabaw.
SYRENKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny SYRENKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SYRENKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501294 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Syrenki zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijkiz 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwemkreatywnych i edukacyjnych zadań.
POZNAJĘ CYFRY zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem POZNAJĘ CYFRY zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

POZNAJĘ CYFRY zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem

CzuCzu
CZU773531 ISBN
34,90 zł
Karty do wielokrotnego rysowania zapewnią rozwijającą zabawę, która m.in. przygotuje dziecko do nauki podstawowych działań. Maluchy poznają cyfry i przygotowują się do nauki liczenia. W zestawie znajduje się 56-stronnicowa książeczka z takimi zabawami, jak pisanie po śladzie, uzupełnianie obrazka czy łączenie kropek. Świetna zabawa gwarantowana.
ZWIERZĄTKA zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem ZWIERZĄTKA zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZWIERZĄTKA zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem

CzuCzu
CZU773555 ISBN
34,90 zł
Karty do wielokrotnego rysowania zapewnią rozwijającą zabawę, która m.in. przygotuje dziecko do nauki pisania. W zestawie znajduje się 56-stronnicową książeczkę z takimi zabawami, jak rysowanie po śladzie, uzupełnianie obrazka czy labirynt. Wszystkie zadania dotyczą najróżniejszych zwierzątek. Świetna zabawa gwarantowana.
ZAGADKI Z DZIURKĄ zestaw pytań i odpowiedzi 3+ ZAGADKI Z DZIURKĄ zestaw pytań i odpowiedzi 3+ 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ŁAMIGŁÓWKI

ZAGADKI Z DZIURKĄ zestaw pytań i odpowiedzi 3+

CzuCzu
CZU773203 ISBN
26,90 zł
Zagadki z dziurką dla dzieci to edukacyjna książeczka stworzona z myślą o ciekawych świata trzylatkach. Znajduje się w niej 38 zagadek przedstawionych w wyjątkowy sposób. Pytania w formie rymowanych wierszyków i fragmenty ilustrowanych odpowiedzi, widoczne przez specjalne dziurki, sprawiają, że zgadywanie jest ekscytujące jak nigdy dotąd!
DZIKIE ZWIERZĄTKA puzzle do pary DZIKIE ZWIERZĄTKA puzzle do pary 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

DZIKIE ZWIERZĄTKA puzzle do pary

CzuCzu
CZU492566
39,90 zł
Halo, najmłodsi odkrywcy, oto dwuelementowe puzzle z dzikimi zwierzętami! Edukacyjny zestaw składa się z 18 dużych układanek. Znakomicie sprawdzą się jako pierwsze puzzle z tradycyjnymi łączeniami  lub kolejny zestaw w kolekcji.
PUZZLE KONTRASTOWE do pary 9 układanek
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

PUZZLE KONTRASTOWE do pary 9 układanek

CzuCzu
CZU491996
39,90 zł
Duże, solidne dwuelementowe puzzle mają kółeczka, które można dowolnie przekładać. Proste, kontrastowe ilustracje podobają się Maluchom i inspirują ich do zabawy.
ZWIERZĄTKA NA WSI puzzle do pary ZWIERZĄTKA NA WSI puzzle do pary 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

ZWIERZĄTKA NA WSI puzzle do pary

CzuCzu
CZU491811
39,90 zł
Puzzle do pary to 15 wiejskich zwierzątek. Dzięki nim zabawa będzie jednocześnie nauką! Puzzle do pary to doskonały pretekst do rozmowy o zwierzętach, ich zwyczajach, o tym, gdzie można je spotkać albo co najbardziej lubią jeść i jakie odgłosy wydają. Zadaniem Malucha jest dopasowanie elementów tak,aby powstały zwierzątka mieszkające na wsi.
DINOZAURY dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny DINOZAURY dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

DINOZAURY dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU773999 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem.  Dinozaury zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwem kreatywnych i edukacyjnych zadań.
ZAGADKI Z DZIURKĄ zestaw pytań i odpowiedzi z zawieszką 2+ ZAGADKI Z DZIURKĄ zestaw pytań i odpowiedzi z zawieszką 2+ 2
Kup do 13, wyślemy dziś
26,90 zł
Dzieci uwielbiają zagadki, a Zagadki z dziurką są wyjątkowo ekscytujące! To edukacyjna książeczka z zagadkami przedstawionymi w wyjątkowy sposób: w każdej znajdziecie 38 rymowanych zagadek, a ilustrowane fragmenty odpowiedzi są widoczne przez specjalne dziurki.
DZIKIE ZWIERZĘTA memorki gra pamięciowa DZIKIE ZWIERZĘTA memorki gra pamięciowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY MEMO

DZIKIE ZWIERZĘTA memorki gra pamięciowa

CzuCzu
CZU491248
19,90 zł
Kolorowe obrazki zachęcą do gry! Zadaniem graczy jest skompletowanie jak największej ilości par z dzikimi zwierzątkami.
OWOCE I WARZYWA karty obrazkowe na sznureczku OWOCE I WARZYWA karty obrazkowe na sznureczku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

OWOCE I WARZYWA karty obrazkowe na sznureczku

CzuCzu
CZU762169ISBN
26,90 zł
Edukacyjne karty na sznureczku pozwalają odkrywać razem świat! Zawierają 32 piękne ilustracje, które przedstawiają to, co Maluchy znają lub co mogą znaleźć w najbliższym otoczeniu. Poręczny format i oryginalne łączenie sprawiają, że kartami można bawić się na mnóstwo kreatywnych sposobów, które znakomicie wspierają rozwój poznawczy. 
Pokazano 1-24 z 201 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń