Lista produktów marki CzuCzu

Wśród tysięcy producentów z całego świata tworzących zabawki dla dzieci, to właśnie CzuCzu wyszło z ofertą, która znacznie wyróżniła się na tle konkurencji. Polska marka zabawek edukacyjnych istnieje na rynku od ponad dziesięć lat, ciesząc się ogromnym uznaniem wśród troskliwych rodziców i ich małych pociech. Ich produkty takie jak książeczki, gry, puzzle i zabawki edukacyjne, są oparte na prostych rozwiązaniach i tworzone we współpracy ze specjalistami, takimi jak psychologowie rozwojowi, pedagodzy i ilustratorzy dziecięcy, by móc zaoferować dzieciom tylko to, co najlepsze.

Zabawki CzuCzu wspierające malucha

Co wyróżnia CzuCzu na rynku zabawek, to fakt, że marka stawia na jakość i walory edukacyjne swoich produktów. Współpraca z ekspertami w dziedzinie rozwoju dzieci sprawia, że produkty polskiego producenta są cenione przez rodziców za ich wartość edukacyjną, a przez dzieci uwielbiane za atrakcyjny wygląd i ciekawe rozwiązania. Szczególną popularnością cieszy się Starter Malucha, wspierający rozwój dziecka, dzięki kontrastowym kartom i wspólnemu czytaniu z nim książeczki. To nie tylko cenny czas spędzony razem, ale również doskonała okazja do odkrywania świata i sprawiania radości naszej pociesze.

Puzzle od CzuCzu dla najmłodszych odkrywców

Twój trzyletni maluch uwielbia zadawać pytania i odkrywać świat wokół siebie? Puzzle CzuCzu, jakie oferuje marka, pozwalają najmłodszym na robienie tego w sposób interaktywny i pełen radości, dostarczając nie tylko frajdy, ale przede wszystkim wspierając jego rozwój. Zabawa puzzlami szczególnie doskonali motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię w przyjemny i interaktywny sposób, stymulując rozwijający się umysł dziecka. Poza klasycznymi zestawami CzuCzu oferuje dzieciom także puzzle progresywne składające się z trudniejszych układanek o zróżnicowanej liczbie elementów oraz cenionych puzzli z dziurką, z wymiennymi kawałkami, pasującymi także do innych zestawów.

Odkrywanie świata literek i cyferek z książeczkami CzuCzu

Książka to niezwykle ważny element w rozwoju dziecka, który jest nie tylko ciekawą i barwną rozrywką, ale również wszechstronnym wsparciem w rozwoju. Już od szóstego miesiąca życia CzuCzu oferuje specjalnie dostosowane do różnych grup wiekowych książeczki, które rozwijają zmysły, motorykę i umiejętności poznawcze najmłodszych dzieci. Maluchy mają możliwość odkrywać tajemniczy świat liter, cyferek, kształtów oraz kolorów w przyjemny sposób. Książeczki edukacyjne stworzone przez markę CzuCzu to przede wszystkim doskonała okazja do nauki pierwszych słów, poznawania świata i rozwijania wyobraźni w towarzystwie rodzica, z którym maluch zacieśni swoje więzi. Barwne ilustracje i ciekawe elementy zachęcą każdego urwisa do aktywnego uczestnictwa we wspólnym czytaniu.

Zagadki i zestawy edukacyjne od CzuCzu

Nauka poprzez rozrywkę? CzuCzu jest na tak! Zabawki edukacyjne to doskonałe narzędzia do rozwijania zainteresowań dzieci w wieku szkolnym, wspierające ich rozwój, dzięki zaskakującym ciekawostkom z różnych dziedzin. Kieszonkowe quizy, dzięki formatowi są idealne do zabawy w podróży, urozmaicając czas maluchowi zestawem pytań i odpowiedzi, które poszerzają wiedzę i słownictwo, a także udoskonalą umiejętność czytania ze zrozumieniem. Ciekawe zadania składają się z kartonowych plansz z ćwiczeniami i łamigłówkami, które inspirują do odkrywania świata w prawdziwie fascynujący dla malucha sposób! 

Asortyment CzuCzu skrywa w swoich szeregach wiele wyjątkowych propozycji zarówno dla najmłodszych maluchów, jak i kilkuletnich dzieci. Poznaj pełną ofertę razem z Edukatorkiem!

Mniej
CYFERKI tekturowe puzzle 20 el. CYFERKI tekturowe puzzle 20 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

CYFERKI tekturowe puzzle 20 el.

CzuCzu
CZU490043
19,90 zł
Ułóżcie puzzle i i dowiedzcie się, co przewozi cyferkowy pociąg. Możecie też wspólnie trenować liczenie do 10. Długa układanka składa się z dużych, łatwych do połączenia elementów. Podróżne opakowanie sprawia, że puzzle zawsze można mieć przy sobie.
LAS dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2+ LAS dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2+ 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

LAS dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501096 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygodę z kolorami! Pokaż Maluchowi, jak wiele barw jest dookoła i jak można je ze sobą łączyć. Obrazki z motywem leśnych zwierzątek i roślin z pewnością spodobają się dzieciom. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, to idealna propozycja dla młodszych dzieci.
KOLORY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny KOLORY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOLORY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501003 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygodę z kredkami! Pokaż Maluszkowi, co to jest kredka i że zostawia kolorowy ślad. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, to idealna propozycja dla najmłodszych.
ZWIERZĄTKA dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny ZWIERZĄTKA dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZWIERZĄTKA dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501034 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygodę z kredkami! Pokaż Maluszkowi, co to jest kredka i że zostawia kolorowy ślad. Obrazki ze zwierzątkami spodobają się Maluchom. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, to idealna propozycja dla najmłodszych.
UKŁADAM ZWIERZĄTKA tekturowe puzzle 20 el. UKŁADAM ZWIERZĄTKA tekturowe puzzle 20 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

UKŁADAM ZWIERZĄTKA tekturowe puzzle 20 el.

CzuCzu
CZU336559
19,90 zł
Puzzle, dzięki którym Maluch pozna mieszkańców gospodarstwa. Można razem poznawać odgłosy zwierzątek i wymyślać ciekawe historie z wiejskiej zagrody.
STARTER MALUCHA zestaw edukacyjny książeczki karty kontrastowe STARTER MALUCHA zestaw edukacyjny książeczki karty kontrastowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
44,90 zł
Starter Malucha to zestaw kontrastowych kart i książeczek do pokazywania,  dzięki którym już od pierwszych tygodni życia można wspierać rozwój dziecka, pomagać mu w odkrywaniu świata oraz sprawiać wiele radości. Poznając świat, spędzajcie razem wyjątkowy czas!
LITERY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu LITERY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

LITERY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu

CzuCzu
CZU762251ISBN
34,90 zł
W edukacyjnym zestawie Litery znajdują się 2 książeczki do kolorowania i zestaw dwuelementowych puzzli z literami. Kolorowe ilustracje zachęcą dzieci do zabawy na różne sposoby i rozwijanie małej motoryki, poznawanie liter i nowych słów.
KONIE dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny KONIE dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KONIE dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501997 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Konie zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijkiz 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwemkreatywnych i edukacyjnych zadań.
PISZĘ LITERY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny PISZĘ LITERY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PISZĘ LITERY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501324 ISBN
6,90 zł
Ołówki i kredki w dłoń, czas na konkretne twórcze zadania i przygodę z pisaniem liter! Zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z kreatywnymi zadaniami. Wesołe zabawy zainspirują dzieci do ćwiczenia precyzyjnych ruchów dłoni i przygotowują do nauki pisania i liczenia.
DINOZAURY dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny DINOZAURY dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

DINOZAURY dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU773999 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem.  Dinozaury zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwem kreatywnych i edukacyjnych zadań.
ZWIERZĄTKA układam połówki 16 el. ZWIERZĄTKA układam połówki 16 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

ZWIERZĄTKA układam połówki 16 el.

CzuCzu
CZU491194
19,90 zł
Co to za zwierzątko? Dopasujcie do siebie 2 połówki i zobaczcie! Edukacyjny zestaw sprawdzi się jako pierwsze puzzle dla Maluchów. Składa się 8 dużych dwuelementowych układanek. Możliwe są także nieoczywiste połączenia, co sprawia dodatkową radość.
ŁATWE SZLACZKI dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny ŁATWE SZLACZKI dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ŁATWE SZLACZKI dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501188 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygotowania do pisania! Szlaczki to doskonały wstęp do nauki pisania oraz trening koncentracji i cierpliwości. Zestaw dwóch książeczek w formie harmonijki, zachęci dzieci do rysowania szlaczków i kolorowania.
STADNINA puzzle panoramiczne tekturowe 60 el. STADNINA puzzle panoramiczne tekturowe 60 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

STADNINA puzzle panoramiczne tekturowe 60 el.

CzuCzu
CZU491316
19,90 zł
Ihaha!  Czas pobrykać! Długa panoramiczna układanka przedstawia to, co dzieje się w słonecznej stadninie. Zobacz jak wygląda wypoczynek w siodle. Poszukaj informacji na temat koni i zainspiruj się do stworzenia własnych portretów.
WRÓŻKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny WRÓŻKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

WRÓŻKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501263 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Wróżki zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijkiz 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwemkreatywnych i edukacyjnych zadań.
STADNINA KONI puzzle tekturowe obserwacyjne 84 el. STADNINA KONI puzzle tekturowe obserwacyjne 84 el. 2
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

STADNINA KONI puzzle tekturowe obserwacyjne 84 el.

CzuCzu
CZU491255
34,93 zł 49,90 zł
Spędźcie z nami słoneczny dzień w stadninie! Edukacyjne 84-elementowe puzzle przedstawiają konie oraz pracowników, gości i innych mieszkańców stadniny. Na ramce układanki umieściliśmy mnóstwo szczegółów do wyszukania na ilustracji, aby rozwijająca zabawa trwała jeszcze dłużej. Do zestawu dołączono plakat pełen ciekawostek o koniach.
KOSMOS puzzle panoramiczne tekturowe 60 el. KOSMOS puzzle panoramiczne tekturowe 60 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

KOSMOS puzzle panoramiczne tekturowe 60 el.

CzuCzu
CZU491552
19,90 zł
Lecimy razem w kosmiczną podróż! Poznajcie planety Układu Słonecznego i zobaczcie, co jeszcze można w nim spotkać. A to co, UFO? W poręcznym pudełku znajdziecie długą kosmiczną układankę o poziomie trudności dla bardziej zaawansowanych miłośników puzzli.
SYRENKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny SYRENKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SYRENKI dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501294 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Syrenki zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijkiz 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwemkreatywnych i edukacyjnych zadań.
KOSMOS dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny KOSMOS dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOSMOS dłuuugie kolorowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU773968 ISBN
6,90 zł
Kredki w dłoń, czas kontynuować przygodę z kolorowaniem. Astronauci zapraszają do twórczej zabawy! Kreatywny zestaw zawiera 2 długie książeczki harmonijki z 2 panoramicznymi kolorowankami oraz mnóstwem kreatywnych i edukacyjnych zadań.
POJAZDY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny POJAZDY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

POJAZDY dłuuugie rysowanki zestaw kreatywny

CzuCzu
CZU501065 ISBN
6,90 zł
Czas rozpocząć przygodę z kolorami! Pokaż Maluchowi, jak wiele barw jest dookoła i jak można je ze sobą łączyć. Obrazki z motywem środków transportu z pewnością spodobają się Miłośnikom Pojazdów. Zestaw dwóch kolorowanek w formie harmonijki, to idealna propozycja dla młodszych dzieci.
CYFRY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu CYFRY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

CYFRY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu

CzuCzu
CZU762282ISBN
34,90 zł
Edukacyjny zestaw Cyferki zawiera długie książeczki do kolorowania i tematyczny zestaw dwuelementowych puzzli. Urocze ilustracje zainspirują dzieci do mnóstwa różnorodnych zabaw w liczenie i ćwiczeń grafomotorycznych. To świetny sposób na rozwijanie małej motoryki, poznawanie cyfr i nowych pojęć.
KOLORY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu KOLORY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

KOLORY zestaw edukacyjny Akademia CzuCzu

CzuCzu
CZU762190ISBN
34,90 zł
W edukacyjnym zestawie znajdziecie książeczki do kolorowania i pierwsze dwuelementowe układanki. Ilustracje z grubymi konturami i dużymi polami powstały z myślą o Maluchach i inspirują je do podejmowania pierwszych prób trzymania kredki i tworzenia.
CYFRY zestaw edukacyjny Czuczu uczy 3-5 lat CYFRY zestaw edukacyjny Czuczu uczy 3-5 lat 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA LICZENIA

CYFRY zestaw edukacyjny Czuczu uczy 3-5 lat

CzuCzu
CZU762398ISBN
26,90 zł
Poręczny edukacyjny zestaw to doskonały pomysł na mądry prezent dla głodnych wiedzy przedszkolaków. Zabawne ilustracje inspirują do mnóstwa liczbowych i cyfrowych zabaw.
POZNAJĘ CYFRY zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem POZNAJĘ CYFRY zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

POZNAJĘ CYFRY zabawy edukacyjne z pisakiem zmazywakiem

CzuCzu
CZU773531 ISBN
34,90 zł
Karty do wielokrotnego rysowania zapewnią rozwijającą zabawę, która m.in. przygotuje dziecko do nauki podstawowych działań. Maluchy poznają cyfry i przygotowują się do nauki liczenia. W zestawie znajduje się 56-stronnicowa książeczka z takimi zabawami, jak pisanie po śladzie, uzupełnianie obrazka czy łączenie kropek. Świetna zabawa gwarantowana.
ZWIERZĄTKA zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem ZWIERZĄTKA zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZWIERZĄTKA zabawy kreatywne z pisakiem zmazywakiem

CzuCzu
CZU773555 ISBN
34,90 zł
Karty do wielokrotnego rysowania zapewnią rozwijającą zabawę, która m.in. przygotuje dziecko do nauki pisania. W zestawie znajduje się 56-stronnicową książeczkę z takimi zabawami, jak rysowanie po śladzie, uzupełnianie obrazka czy labirynt. Wszystkie zadania dotyczą najróżniejszych zwierzątek. Świetna zabawa gwarantowana.
Pokazano 1-24 z 201 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń