ORIGAMI

SMOKI i POTWORKI zestaw kreatywny EASY ORIGAMI SMOKI i POTWORKI zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
48,00 zł
Zestaw kreatywny do origami - poznaj radość tworzenia!Zestaw kreatywny oparty na sztuce origami to doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i motoryki dziecka. Pozwala na stworzenie 12 unikalnych figurek potworków z papieru, a następnie ozdobienie ich według własnego pomysłu.
DZIECI ZWIERZĄT zestaw kreatywny EASY ORIGAMI DZIECI ZWIERZĄT zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
48,00 zł
Zestaw Kreatywny Easy Origami to wyjątkowa propozycja dla dzieci od 5 roku życia, która łączy w sobie dwa poziomy wciągającej zabawy manualnej rozwijającej kreatywność i motorykę dziecka. Za jego pomocą stworzycie 12 zabawnych figurek małych zwierzątek.
SKACZĄCE ZWIERZAKI zestaw kreatywny JUMPING ORIGAMI Surprise SKACZĄCE ZWIERZAKI zestaw kreatywny JUMPING ORIGAMI Surprise 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
48,00 zł
Poznaj świat origami i stwórz skaczące figurki zwierząt!Ten wyjątkowy zestaw kreatywny łączy w sobie tradycyjną sztukę składania papieru origami z elementami zabawy i niespodzianki. To dwa poziomy wciągającej twórczej zabawy manualnej, która rozwija i daje wiele frajdy! Zestaw zawiera:•    12 kolorowych arkuszy papieru do składania•    4 arkusze z...
Jump! Jump! zestaw kreatywny SKACZĄCE ZWIERZAKI Jumping Origami Jump! Jump! zestaw kreatywny SKACZĄCE ZWIERZAKI Jumping Origami 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
Poznaj świat origami z zestawem, który łączy tradycyjną sztukę składania papieru z kreatywną zabawą i efektem specjalnym!Zestaw zawiera:•    12 kolorowych arkuszy papieru do składania•    4 arkusze z elementami do wycięcia i doklejenia•    Szczegółową instrukcję krok po kroku•    Praktyczną filcową kopertę wielokrotnego użytkuUwaga: Nożyczki i klej nie są...
RAKIETY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI RAKIETY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ORIGAMI

RAKIETY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI

Ludattica
LUD 20460
48,00 zł
Zestaw kreatywny Easy Origami Rakiety to idealna propozycja dla dzieci od 6. roku życia, zapewniająca kreatywną zabawę, rozwijająca umiejętności twórcze i manualne. Za pomocą zestawu zbudujecie własną flotę 18 rakiet z papieru.
SAMOLOTY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI SAMOLOTY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ORIGAMI

SAMOLOTY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI

Ludattica
LUD 20804
48,00 zł
Zestaw kreatywny do origami - poznaj radość tworzenia!Zestaw kreatywny oparty na sztuce origami to doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i motoryki dziecka. Pozwala na stworzenie 12 unikalnych samolotów z papieru, a następnie ozdobienie ich według własnego pomysłu.
JEDNOROŻCE zestaw kreatywny EASY ORIGAMI JEDNOROŻCE zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ORIGAMI

JEDNOROŻCE zestaw kreatywny EASY ORIGAMI

Ludattica
LUD 21757
48,00 zł
Zestaw Kreatywny Easy Origami to wyjątkowa propozycja dla dzieci od 5 roku życia, która łączy w sobie dwa poziomy wciągającej zabawy manualnej rozwijającej kreatywność i motorykę dziecka. Za jego pomocą stworzycie 12 przepięknych figurek jednorożców, które ozdobicie według własnego pomysłu.
DINOZAURY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI DINOZAURY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ORIGAMI

DINOZAURY zestaw kreatywny EASY ORIGAMI

Ludattica
LUD 21764
48,00 zł
Zestaw Kreatywny Easy Origami to wyjątkowa propozycja dla dzieci od 5 roku życia, która łączy w sobie dwa poziomy wciągającej zabawy manualnej rozwijającej kreatywność i motorykę dziecka. Za jego pomocą stworzycie 12 figurek dinozaurów, które ozdobicie według własnego pomysłu.
STATKI zestaw kreatywny EASY ORIGAMI STATKI zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ORIGAMI

STATKI zestaw kreatywny EASY ORIGAMI

Ludattica
LUD 20835
48,00 zł
Zestaw Kreatywny Easy Origami to wyjątkowa propozycja dla dzieci od 5 roku życia, która łączy w sobie dwa poziomy wciągającej zabawy manualnej rozwijającej kreatywność i motorykę dziecka. Za jego pomocą stworzycie 12 różnego rodzaju statków.
MOTYLE zestaw kreatywny EASY ORIGAMI MOTYLE zestaw kreatywny EASY ORIGAMI 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
ORIGAMI

MOTYLE zestaw kreatywny EASY ORIGAMI

Ludattica
LUD 20828
48,00 zł
Zestaw Kreatywny Easy Origami to wyjątkowa propozycja dla dzieci od 5 roku życia, która łączy w sobie dwa poziomy wciągającej zabawy manualnej rozwijającej kreatywność i motorykę dziecka. Za jego pomocą stworzycie 12 przepięknych motyli, które ozdobicie według własnego pomysłu. .
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Origami - zabawa dla każdego!

Origami to starożytna sztuka składania papieru, która narodziła się w Japonii. Polega na tworzeniu imponujących figur z arkuszy papieru bez użycia nożyczek ani kleju. Ta prosta, ale wymagająca precyzji technika, pobudza kreatywność, cierpliwość i koncentrację.

Dla kogo jest origami?

Origami to idealna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Maluchy mogą zacząć od prostych form, takich jak zwierzątka czy kwiatki, a starsze dzieci mogą spróbować swoich sił w bardziej skomplikowanych projektach. Origami to również świetny sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny - wspólnie tworząc i dzieląc się radością z tworzenia.

Produkt dodany do listy życzeń