ZAMKNIJ PUDEŁKO! gra podróżna Zobacz większe

ZAMKNIJ PUDEŁKO! gra podróżna - Toys Pure

19,90 zł

GK HS185

Dostępność: W magazynie

Mini gra podróżna kości to świetna zabawa dla małych i dużych :)

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Gra zawiera 2 kości i skrzyneczkę.
W skrzyneczce znajduje się 9 cyferek.

Każdy gracz wyrzuca kostki i zlicza liczbę oczek odkrywając cyferki w skrzyneczce.

Przykład: gracz wyrzuca 3 i 6.

Istnieje 5 możliwości odkrycia cyfr:
1) 9
2) 8 i 1
3) 7 i 2
4) 6 i 3
5) 5 i 4

Gracz musi wybrać jedną z możliwości, odwracając 2 tabliczki z cyferką.
Gra kończy sie w momencie kiedy odkryte są wszystkie cyfry lub jeśli nie ma możliwości odkrycia.
Nieodkryte cyfry nalezy zliczyć.
Wygrywa gracz z najmniejszą ilościa punktów.

ZESTAW ZAWIERA:
- 2 kostki do gry,
- 1 skrzyneczkę z zamykanym wieczkiem.
 
WYMIARY KOSTKI: 1 x 1 cm

WYMIARY SKRZYNECZKI: 12,5 x 8,3 x 2,7  cm

Zestaw przyda się nie tylko do gry w kości!
 
Kostki można wykorzystać do innych tradycyjnych gier, np. do chińczyka.

Zabawki Toys Pure

Bez zabawek świat dziecka byłby pusty i nieciekawy. Zabawki uczą, wychowują, wspierają rozwój psychoruchowy i są pierwszymi przyjaciółmi malucha. Z czym nam dorosłym kojarzy się dzieciństwo? Z pluszowym misiem, ulubioną lalką, układaniem klocków. Szczęśliwe dzieciństwo i zabawki - te dwa elementy mają ogromny wpływ na umiejętności i charakter w dorosłym życiu. Jednak zabawka zabawce nierówna. Wybór odpowiednich do łatwych nie należy. Na co zwrócić uwagę kupując dziecku zabawki? Na to, czy są one bezpieczne i odpowiednie do wieku i umiejętności dziecka. Jedną z naszym propozycji są zabawki Toys Pure.

Toys pure zabawki - wysokie standardy, niemiecka solidność.

Duża konkurencyjność na rynku sprawia, że w branży liczą się najlepsi. Sprawdzona jakość, przystępne ceny, wartości edukacyjne, ekologiczne metody produkcji i zachowane wszelkie normy bezpieczeństwa decydują o popularności marki. Do naszego sklepu staramy się pozyskiwać tylko zabawki sprawdzonych producentów, skupiamy się na certyfikatach, opiniach kupujących i własnym doświadczeniu. Niemiecka spółka Toys pure jest jednym z liderów zabawkarskiej branży, której produkty posiadamy w sprzedaży. Niezależna spółka firmy Goki należącej do koncernu Gollnest & Kiesel (największego producenta zabawek w Europie), specjalizuje się w produkcji zabawek i artykułów szkolnych wspierających rozwój psychoruchowy dziecka, kształtujących wyobraźnię, kreatywność, wrażliwość - zabawek, które zasługują na miano edukacyjnych, a do tego spełniających wszystkie warunki produktu przyjaznego dziecku.

Zabawki Toys pure - nazwa mówi sama za siebie

W tłumaczeniu Toys pure oznacza “czyste zabawki”, czyli takie, do których produkcji używa się ekologicznych surowców, nietoksycznych farb, które przeszły rygorystyczne testy i uzyskały wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.

Zabawki Toys pure – nasze propozycje

W sprzedaży naszego sklepu posiadamy zabawki Toys usprawniające motorykę : skakanki, szarfy i chusty do ćwiczeń, drewniane klocki do kształtowania wyobraźni przestrzennej i koordynacji wzrokowo - ruchowej, artykuły do zajęć artystycznych, gliniane ptaszki logopedyczne, gry logiczne i zręcznościowe i wiele innych ciekawych zabawek Toys pure.

Zabawki Toys pure nie tylko do domowego użytku

Niezwykle trwałe i estetyczne zabawki doskonale sprawdzają się nie tylko w domowych warunkach, ale również w przedszkolach, świetlicach i punktach terapeutycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Toys pure.

GRY

Ostatnio przeglądane

Producenci