Gry zręcznościowe dla całej rodziny!

Zbliża się wiosna, a wraz z nią coraz więcej okazji do aktywnego spędzania wolnego czasu - na świeżym powietrzu i w domu!
Od jakiegoś czasu, nasza codzienność wygląda nieco inaczej. Może w Waszym otoczeniu pojawili się nowi znajomi zza wschodniej granicy?
A może Wasze rodziny potrzebują teraz dużo bliskości i wspólnej rozrywki? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie gier zręcznościowych.
Pomogą przełamać nieśmiałość, rozruszać ciało i wywołać uśmiech na twarzach. 
Staną się doskonałą odskocznią, ale i okazją do znalezienia wspólnego języka. 
W zabawie znikają różnice kulturowe i bariery językowe - zaproście więc do zabawy kogo tylko chcecie! 
Wybraliśmy gry dla młodszych i starszych, takie którymi można się bawić w pojedynkę lub w grupie, na zewnątrz i w domu - każdy znajdzie coś dla siebie! :)

Produkty powiązane

AKROBACI drewniana gra zręcznościowa AKROBACI drewniana gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

AKROBACI drewniana gra zręcznościowa

J02757
129,00 zł
Gra zręcznościowa Akrobaci zapewni wspaniałą rozrywkę  całej rodzinie, nie tylko dzieciom! Zadaniem graczy jest stworzenie stabilnej wieży za pomocą wesołych figurek i kolorowych plansz. To wyzwanie tylko dla zaawansowanych! 
BALANSUJĄCA ARKA mini gra zręcznościowa w puszce BALANSUJĄCA ARKA mini gra zręcznościowa w puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

BALANSUJĄCA ARKA mini gra zręcznościowa w puszce

GK 56709arka
29,90 zł
Balansująca arka to gra, która wymaga cierpliwości i precyzji. Zabawka, która nie tylko bawi, ale także rozwija. Za jej pomocą dziecko ćwiczy sprawność manualną. Świetny pomysł na miły upominek dla Malucha!
BALANSUJĄCE DINOZAURY drewniana gra zręcznościowa BALANSUJĄCE DINOZAURY drewniana gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
94,90 zł
Balansujące dinozaury to świetna, zręcznościowa gra dla całej rodziny. Zabawa polega na ustawieniu dinozaurów na balansującej podstawie tak, aby żaden nie spadł. Dla utrudnienia rzucamy kolorową kostką, która decyduje jakiego koloru dinozaura musimy położyć. Ułożenie wszystkich klocków na balansującej podstawie to nie lada wyzwanie!
BALANSUJĄCE GĄSKI drewniana gra zręcznościowa z kostką Little Goose BALANSUJĄCE GĄSKI drewniana gra zręcznościowa z kostką Little Goose 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Balansujące gąski to idealna gra zręcznościowa dla całej rodziny. Gracz musi tak ułożyć element, aby nie spadł on z balansującej podstawy. Dla utrudnienia rzucamy kolorową kostką, która decyduje jaki element należy położyć.
BALASUJĄCE DRABINKI drewniana gra zręcznościowa
Kup do 13, wyślemy dziś
58,90 zł
Zabawa z kolorowymi drabinkami to świetnie spędzony czas dla całej rodziny. Jak wysoki jest do ułożenia stos z kolorowych drabinek? W jaki sposób ułożyć następną, aby poprzednie nawet nie drgnęły? :)
BIERKI drewniana gra zręcznościowa BIERKI drewniana gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

BIERKI drewniana gra zręcznościowa

KC 1000615
44,90 zł
Klasyczna gra w bierki w delikatnych kolorach.Najpierw należy chwycić wszystkie patyczki razem i puścić, aby rozsypały się po podłożu. Gracze starają się wybierać patyczki jeden po drugim, nie poruszając innych, jeśli tak się stanie wtedy kolejka się kończy.
BRUUM gra zręcznościowa wyścigi BRUUM gra zręcznościowa wyścigi 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

BRUUM gra zręcznościowa wyścigi

DJ02093
42,90 zł
Idealna zabawa dla fanów aut i wyścigów.8 samochodów sportowych zawieszonych na sznurku, ściga się po zwycięstwo!Kto pierwszy przekroczy linię mety?
BULE gra zręcznościowa kauczukowa BULE gra zręcznościowa kauczukowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

BULE gra zręcznościowa kauczukowa

RB 20213
128,90 zł
Zestaw do gry w bule to doskonała, rozwojowa zabawka, składająca się z 6 dużych kul i jednej małej, tzw. świnki, w kierunku której należy w trakcie rozgrywki toczyć pozostałe. Wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku elementy mają jaskrawe kolory (czerwony, zielony, niebieski i żółty), a wielkością naśladują rzeczywiste bule.
BŁĘKITNY silikonowy zwijany dysk BŁĘKITNY silikonowy zwijany dysk 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY I ZABAWY OGRODOWE

BŁĘKITNY silikonowy zwijany dysk

FW49051
28,90 zł
Błękitny, latający dysk to świetny pomysł na zabawę na świeżym powietrzu. Slikonowy dysk można zwinąć i bez problemu schować do torby, czy kieszeni. Gwarantuje dobrą zabawę!
CALINECZKA latający dysk 20 cm CALINECZKA latający dysk 20 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY I ZABAWY OGRODOWE

CALINECZKA latający dysk 20 cm

DJ02035
32,90 zł
Lekki dysk to propozycja zabawy dla aktywnych dzieci. Wykonany jest z trwałego materiału.Wygodny kształt i niewielki rozmiar zapewnia przyjemną i łatwą zabawę najmłodszym dzieciom.
 CIUCHCIA magnetyczny labirynt drewniana gra
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

CIUCHCIA magnetyczny labirynt drewniana gra

BJ911ciuchcia
31,90 zł
Magnetyczna ciuchcia to gra zręcznościowa dla dużych i małych. Zakręcony labirynt z 8 magnetycznymi kuleczkami, zaprojektowano tak, by za każdym razem Maluch odkrywał nowe możliwości zabawy. Do zabawki dołączono magnetyczny pisak, który umożliwia przesuwanie znajdujących się w labiryncie kulek.
CYRK drewniany labirynt magnetyczny
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

CYRK drewniany labirynt magnetyczny

VIL-08522
97,00 zł
Magnetyczny labirynt Cyrk to zabawka zręcznościowa składająca się z drewnianej planszy z labiryntem, która pokryta jest plastikową szybką. W labiryncie znajdują się kolorowe metalowe kulki,które należy doprowadzić do odpowiedniego miejsca korzystając z drewnianego magnetycznego patyczka. Środkowy element jest ruchomy, należy go odpowiednio obracać.
DZIKIE ZWIERZĄTKA kuleczka do dołeczka DZIKIE ZWIERZĄTKA kuleczka do dołeczka 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

DZIKIE ZWIERZĄTKA kuleczka do dołeczka

RX 26288
8,90 zł
Zabawka, którą niektórzy z nas pamiętają z dzieciństwa. Zadaniem gracza jest takie manewrowanie tarczą, by wszystkie kuleczki znalazły się w otworkach podstawki. Świetny pomysł na miły upominek dla Malucha!
GRA ZRĘCZNOŚCIOWA woreczki z grochem Toss ‘n’ Score GRA ZRĘCZNOŚCIOWA woreczki z grochem Toss ‘n’ Score 2
Kup do 13, wyślemy dziś
138,00 zł
Gra zręcznościowa, rzucanie do celu woreczkami to świetna zabawa. Idealny pomysł na prezent dla mniejszych i większych. Zadanie polega na trafieniu w otwory za pomocą woreczków. Każdy z otworów jest inaczej punktowany. Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów - wygrywa.
KENDAMA drewniana gra zręcznościowa KENDAMA drewniana gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KENDAMA drewniana gra zręcznościowa

GK 63891
31,90 zł
Celem gry jest umieszczenie piłeczki z dziurką  na wystający szpikulec. Aby to się udało, trzeba odpowiednio ją zarzucić.
KICIA KOCIA gra Dobble KICIA KOCIA gra Dobble 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KICIA KOCIA gra Dobble

REB DOBKK01PL
59,90 zł
Rezolutna kotka teraz również na kartach Dobble! Kicia Kocia, bohaterka popularnych książek dla przedszkolaków, wraz z przyjaciółmi zawitała do świata gier! Na co dzień uczą Maluchy, jak zachowywać się w codziennych sytuacjach, a teraz będą wspierać je w ćwiczeniu spostrzegawczości i refleksu podczas szukania par identycznych symboli.
KOLOROWA JENGA gra zręcznościowa
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KOLOROWA JENGA gra zręcznościowa

GK HS973
24,90 zł
Grę rozpoczyna jeden z graczy – z klocków układa wieżę (3 klocki na piętro). Następnie gracze kolejno wyciągają z wieży jeden klocek z dowolnego piętra i kładą go na szczycie, tak aby wieża się nie przewróciła. Spróbujcie razem ułożyć wieżę  dwa razy wyższą od tej na starcie! Przegrywa ten, kto zburzy wieżę. 
KOLOROWE KRĘGLE z kulą Let's Go Bowling KOLOROWE KRĘGLE z kulą Let's Go Bowling 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KOLOROWE KRĘGLE z kulą Let's Go Bowling

BX4511
159,00 zł
Kręgle z kolorowymi kulkami i kulą do zbijania w stojaku pozwala na udaną zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. Żywe kolory zachęcają do zabawy!  UWAGA! Kula do zbijania – wersja bez światła.
KOSMOS magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa KOSMOS magnetyczne rzutki z dyskami gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
132,90 zł
Magnetyczne rzutki z motywem kosmicznych robotów to zabawa, zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli rzutek. Gra polega na jak najbardziej precyzyjnym trafieniu silikonowymi dyskami w tarczę, gdzie rozmieszczono punkty za każdy oddany rzut.
KRÓLICZEK drewniana gra zręcznościowa z kuleczkami Pocket KRÓLICZEK drewniana gra zręcznościowa z kuleczkami Pocket 2
Oczekiwanie na dostawę
14,00 zł
Gra zręcznościowa z kuleczkami z serii zabawek do kieszonki Pocket to niebanalna zabawka, stymulująca zmysł wzroku, koncentrację i małą motorykę. Zadaniem dziecka jest umieszczenie wszystkich 5 kuleczek w odpowiednich miejscach (zagłębieniach) na obrazku za bezpieczną, plastikową szybką w drewnianej ramce, co wymaga wytrwałości i skupienia.
KULECZKA DO DOŁECZKA gra zręcznościowa
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KULECZKA DO DOŁECZKA gra zręcznościowa

GK 56773
11,90 zł
Znana i lubiana zabawka, którą każdy pamięta z dzieciństwa. Zabawa polega na manewrowaniu zabawką, w taki sposób, żeby trafić kuleczkami we wgłębienia znajdujące się w podstawce. Świetny pomysł na miły upominek dla Malucha!
KWIATEK drewniana gra balansująca Swingo Basic KWIATEK drewniana gra balansująca Swingo Basic 2
Kup do 13, wyślemy dziś
67,90 zł
Niesamowita gra zręcznościowa dla całej rodziny polegająca na układaniu kolorowych klocków na balansującym kwiatku. Rzut kostką decyduje, który kształt należy położyć na podstawce. Czy uda się ułożyć wszystkie kształty? Podstawa jest zaokrąglona, więc nie będzie to takie proste.
LABIRYNT DLA KULEK drewniana gra zręcznościowa LABIRYNT DLA KULEK drewniana gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
32,90 zł
Niezwykła zabawka, idealna na ćwiczenie koncentracji i koordynacji. Zadaniem gracza jest balansowanie dwoma metalowymi kulkami, tak aby toczyły się po korytarzach, do celu i nie wypadły poza tor.
LABIRYNT DLA KULKI drewniana gra zręcznościowa LABIRYNT DLA KULKI drewniana gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
109,90 zł
Labirynt znajduje się w drewnianej formie, poruszanej za pomocą sznurków przez dwóch lub czterech graczy. Poprzez odpowiednie naciąganie sznurków przechyla się powierzchnię toru, by ostrożnie dotrzeć do jego końca. Zabawa może trwać jeszcze dłużej, bo tor jest dwustronny i przedstawia dwa różne rodzaje labiryntów.
LETNI TENIS gra zręcznościowa LETNI TENIS gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
154,90 zł
Znana i lubiana gra w tenisa z wyjątkową piłką. Dwie elastyczne rakiety oraz zabawna trzęsąca kulka to świetny zestaw do zabawy na plaży bądź w ogrodzie.
LOTTO JUNIOR gra zręcznościowa losowa LOTTO JUNIOR gra zręcznościowa losowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
135,90 zł
Rewelacyjna gra losowa zainteresuje całą rodzinę :) Zabawa polega na jak najszybszym zebraniu elementów, pasujących do planszy gracza. Gracz który, jako pierwszy uzupełni swoją planszę - wygrywa.
MAŁE ZWIERZĄTKA kuleczka do dołeczka MAŁE ZWIERZĄTKA kuleczka do dołeczka 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

MAŁE ZWIERZĄTKA kuleczka do dołeczka

RX 28266
8,90 zł
Zabawka, którą niektórzy z nas pamiętają z dzieciństwa. Zadaniem gracza jest takie manewrowanie tarczą, by wszystkie kuleczki znalazły się w otworkach podstawki. Świetny pomysł na miły upominek dla Malucha!
MAŁPIA PIRAMIDA drewniana gra zręcznościowa MAŁPIA PIRAMIDA drewniana gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
95,00 zł
Gra zręcznościowa Małpia piramida to zabawa dla całej rodziny. W zestawie znajduje się 20 drewnianych małpek w 6 kolorach (naturalnego drewna, białym, żółtym, pomarańczowym, czerwonym i jasnoniebieskim) oraz 1 drewniana kostka z ilustracjami, które obrazują  sposób, w jaki należy ustawiać kolejne figury na konstrukcji. Celem gry jest ułożenie jak...
MAŁPKA drewniana gra zręcznościowa z kuleczkami Pocket MAŁPKA drewniana gra zręcznościowa z kuleczkami Pocket 2
Oczekiwanie na dostawę
14,00 zł
Gra zręcznościowa z kuleczkami z serii zabawek do kieszonki Pocket to niebanalna zabawka, stymulująca zmysł wzroku, koncentrację i małą motorykę. Zadaniem dziecka jest umieszczenie wszystkich 5 kuleczek w odpowiednich miejscach (zagłębieniach) na obrazku za bezpieczną, plastikową szybką w drewnianej ramce, co wymaga wytrwałości i skupienia.
MINI BALANSUJĄCY KAKTUS gra zręcznościowa
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

MINI BALANSUJĄCY KAKTUS gra zręcznościowa

PT 4130
44,90 zł
Gra zręcznościowa polegająca na sprytnym ułożeniu kaktusa tak aby się nie przewrócił - nie lada wyzwanie!Świetna zabawa dla całej rodziny :)
MINI GOLF gra zręcznościowa Hole in Fun MINI GOLF gra zręcznościowa Hole in Fun 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

MINI GOLF gra zręcznościowa Hole in Fun

BX2074
149,00 zł
Super zabawa dla małych i dużych wielbicieli gry w golfa.  Zestaw do zabawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na otwartym powietrzu, w pojedynkę lub w duecie.
MINI HOKEJ drewniana gra zręcznościowa MINI HOKEJ drewniana gra zręcznościowa 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

MINI HOKEJ drewniana gra zręcznościowa

J02079
175,20 zł 219,00 zł
Gra zręcznościowa Mini hokej to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Celem gry jest zdobycie większej ilości bramek, niż przeciwnik. Gracz, który trafi swoim zawodnikiem do bramki po przeciwnej stronie boiska mniejszą ilość razy – przegrywa.
NIMBLE FINGERS gra zręcznościowa NIMBLE FINGERS gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
51,00 zł
Gra polegająca na obserwacji, logice i zręczności, w której należy odtworzyć wzór z karty tak szybko, jak to możliwe!
PAN ŁOŚ zabawka magnetyczna VertiPlay PAN ŁOŚ zabawka magnetyczna VertiPlay 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI BALANSUJĄCE

PAN ŁOŚ zabawka magnetyczna VertiPlay

OR805-90001
118,40 zł 148,00 zł
Pan Łoś to wyjątkowa magnetyczna układanka balansująca, którą można przyczepić na ścianie! Kolorowe magnesy odpychają się lub przyciągają. Ułóż magnesy na rogach łosia tak, by były w równowadze!
PINBALL drewniana gra zręcznościowa PINBALL drewniana gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

PINBALL drewniana gra zręcznościowa

J02088
219,00 zł
Pinball to wspaniała zabawa, zarówno dla jednego,  jak i dwójki dzieci czy dziecka i rodzica. Drewniana plansza pochylona w stronę gracza ma wyższe brzegi, sprężynę do wybijania kulek, ruchome łapki do ich odbijania, tunele i przeszkody, m.in. z drewnianych elementów czy gumek, rozpiętych między kołeczkami i kilka punktowanych pól, a u góry – dzwoneczek. 
PING PONG gra zręcznościowa PING PONG gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

PING PONG gra zręcznościowa

FA195-1
138,90 zł
Ekscytująca gra w ping ponga w przenośnej, kompaktowej formie. Celem gry jest odbicie piłeczki przyczepionej do sznureczka, do przeciwnika. Fantastyczna zabawa, bez uciekającej piłeczki i dużego stołu, wystarczy framuga drzwi! Super zabawa dla wszystkich w każdym wieku.
POJAZDY kuleczka do dołeczka gra zręcznościowa
Kup do 13, wyślemy dziś
7,90 zł
Zabawka, którą niektórzy z nas pamiętają z dzieciństwa. Pomaga ćwiczyć zręczność i cierpliwość. Świetny pomysł na miły upominek dla Malucha!
RAKIETA gra zręcznościowa RAKIETA gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

RAKIETA gra zręcznościowa

J02635
49,00 zł
Gra zręcznościowa Rakieta to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Celem gry jest zaopatrzenie planet, wysyłając ładunek na rakietach poprzez pstrykanie w nie palcami z miejsca przy wyrzutni w stronę odpowiedniej planety. Gracz, który jako pierwszy dostarczy swoje żetony z ekwipunkiem – wygrywa.
REKIN gra zręcznościowa z piłeczką REKIN gra zręcznościowa z piłeczką 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

REKINY gra zręcznościowa z piłeczką

BX1553Z
89,00 zł
Gra zręcznościowa Rekiny to świetny pomysł na aktywną zabawę. Zestaw jest lekki, wygodny do zabrania wszędzie, od podwórka po plażę. Paletki posiadają regulowany pasek, dzięki czemu są łatwe do dopasowania do dłoni różnej wielkości. Gracze zakładają na rękę specjalną tarczę w kształcie rekina. Jeden z graczy rzuca piłeczkę w kierunku przeciwnika, który...
RZUCANIE DO CELU gra ogrodowa z puszkami RZUCANIE DO CELU gra ogrodowa z puszkami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY I ZABAWY OGRODOWE

RZUCANIE DO CELU gra ogrodowa z puszkami

BS GA093
114,90 zł
Gra puszki to super zabawa już dla najmłodszych graczy. Zadanie polega na ułożeniu wieży z puszek. Następnie należy rzucać woreczkiem w wieżę. Wygrywa ten gracz, który trafi do celu i strąci puszkę. Świetna zabawa gwarantowana!
RZUCANIE KRĘGÓW gra zręcznościowa RZUCANIE KRĘGÓW gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY I ZABAWY OGRODOWE

RZUCANIE KRĘGÓW gra zręcznościowa

BS GA145
99,90 zł
Gra Rzut obręczą do celu to wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli zabaw ruchowych. Zabawa polega na rzucaniu sznurkowego pierścienia tak, aby zaczepił się na drewnianych bolcach. To nie lada wyzwanie dla dużych i małych. Świetna zabawa gwarantowana!
RZUCANIE OBRĘCZAMI DO CELU gra zręcznościowa Sling-a-Ring Toss RZUCANIE OBRĘCZAMI DO CELU gra zręcznościowa Sling-a-Ring Toss 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Gra zręcznościowa Rzucanie obręczami to wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli zabaw ruchowych. Należy rzucić pierścień tak, aby zaczepił się na plastikowych bolcach. To wspaniały zestaw do zabawy w domu oraz na zewnątrz.
RZUCANIE OBRĘCZY gra zręcznościowa kauczukowa RZUCANIE OBRĘCZY gra zręcznościowa kauczukowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
108,90 zł
Zestaw do gry w obręcze to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Składa się z 5 różnokolorowych obręczy i palika, w kierunku którego celuje się, rzucając obręczami. Wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku obręcze mają intensywne kolory (różowy, pomarańczowy, czerwony, zielony i niebieski).
SARDYNKA magnetyczna gra zręcznościowa SARDYNKA magnetyczna gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

SARDYNKA magnetyczna gra zręcznościowa

J08209
75,00 zł
Gra zręcznościowa, która polega na tym, aby złowić jak najwięcej kolorowych rybek. Wygrywa gracz, który złowi największą ilość. Doskonała zabawa gwarantowana.
SMOKI magnetyczna gra rzutki SMOKI magnetyczna gra rzutki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

SMOKI magnetyczna gra rzutki

J02084
119,00 zł
Magnetyczna gra w rzutki Smoki to wspaniała zabawa dla dwojga – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zestaw składa się ze zwijanej na rolkę tarczy ze sznurkiem do jej zawieszenia, np. na ścianie, oraz z 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach (3 czerwone i 3 żółte).
SPORTOWE OBRĘCZE  5w1 gra zręcznościowa SPORTOWE OBRĘCZE  5w1 gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

SPORTOWE OBRĘCZE gra zręcznościowa 5w1

BS GA395
184,90 zł
Zestaw kolorowych obręczy w różnych kolorach i kształtach, które zapewnią sportową rozgrywkę na podwórku i w domu.  W instrukcji znajdują się inspiracje 5 różnych gier z użyciem zestawu. Super zabawa do samodzielnej gry oraz dla grupki przyjaciół.
 STATEK magnetyczny labirynt drewniana gra
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

STATEK magnetyczny labirynt drewniana gra

BJ911statek
31,90 zł
Magnetyczny statek to gra zręcznościowa dla dużych i małych. Zakręcony labirynt z 8 magnetycznymi kuleczkami, zaprojektowano tak, by za każdym razem Maluch odkrywał nowe możliwości zabawy. Do zabawki dołączono magnetyczny pisak, który umożliwia przesuwanie znajdujących się w labiryncie kulek.
TĘCZOWE MISECZKI drewniana gra zręcznościowa TĘCZOWE MISECZKI drewniana gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
404,90 zł
Drewniana gra, która jest idealna do nauki kształtów i kolorów. Zadaniem dziecka jest dopasowanie kolorowych kształtów do odpowiednich kubeczków za pomocą pałeczek. Zabawka przyda się również do nauki liczenia.
TENIS NA GUMCE gra zręcznościowa TENIS NA GUMCE gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
121,90 zł
Gra sportowa tenis na gumce składa się z elastycznej gumki, do której z jednej strony przyczepiona jest gumowa piłka, a z drugiej strony drewniana podstawka. Dzięki temu odbijana piłka wraca, co umożliwia samodzielny trening poszczególnych uderzeń. Tutaj piłka nigdy się nie zgubi!
TRÓJKĄTNE WORECZKI rzucanie do celu gra zręcznościowa TRÓJKĄTNE WORECZKI rzucanie do celu gra zręcznościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
274,90 zł
Gracze zdobywają punkty, rzucając materiałowe woreczki do kolorowych celów. Kolory na drewnianych elementach, reprezentują różną liczbę punktów. Moduły można dowolnie ustawiać, aby zmieniać warianty oraz poziom trudności gry. W rzucanie do celu można grać w pojedynkę, w parach lub kilkuosobowych drużynach.
TRZY ŚWINKI gra zręcznościowa karciana TRZY ŚWINKI gra zręcznościowa karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
59,00 zł
Gra zręcznościowa Trzy świnki to wspaniała zabawa dla dwóch do sześciu osób – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zestaw zawiera 54 karty, wykonane z solidnego kartonu, z których buduje się ściany (36 kart) i dachy (18 kart)  domków dla świnek - zgodnie z rysunkami na kartach  - ze słomy, drewna lub cegły. 
WESOŁE MIASTECZKO magnetyczna gra rzutki WESOŁE MIASTECZKO magnetyczna gra rzutki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

WESOŁE MIASTECZKO magnetyczna gra rzutki

J02083
119,00 zł
Magnetyczna gra w rzutki Wesołe miasteczko to wspaniała zabawa dla dwojga – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zestaw składa się ze zwijanej na rolkę tarczy ze sznurkiem do jej zawieszenia, np. na ścianie, oraz z 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach (3 czerwone i 3 żółte).
ŻABKA gra zręcznościowa z piłeczką ŻABKA gra zręcznościowa z piłeczką 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

ŻABKA gra zręcznościowa z piłeczką

BX1554
89,00 zł
Gra zręcznościowa Żabki to świetny pomysł na aktywną zabawę. Zestaw jest lekki, wygodny do zabrania wszędzie, od podwórka po plażę. Paletki posiadają regulowany pasek, dzięki czemu są łatwe do dopasowania do dłoni różnej wielkości. Gracze zakładają na rękę specjalną tarczę w kształcie żabki. Jeden z graczy rzuca piłeczkę w kierunku przeciwnika, który...
ZWARIOWANE PATYCZKI drewniana gra zręcznościowa ZWARIOWANE PATYCZKI drewniana gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
79,00 zł
Gra Zwariowane patyczki to wspaniała zabawa dla całej rodziny. W otworze umieszcza się patyki i wyciąga je kolejno zgodnie z kolorami, wyrzuconymi na kostce, uważając jednak, aby dysk nie dotknął stołu. Celem gry jest wyciągnięcie jak największej liczby patyczków, zanim dysk opadnie. Gracz, który doprowadzi do jego upadku – przegrywa.
ZŁAP ŻABKĘ gra sprawnościowa ZŁAP ŻABKĘ gra sprawnościowa 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

ZŁAP ŻABKĘ gra sprawnościowa

GK 15025
43,90 zł
Gracze zakładają na rękę specjalną tarczę z obrazkiem lilii wodnej. Tarcza jest pokryta rzepem. Jeden z graczy rzuca żabkę w kierunku przeciwnika, który powinien ją złapać za pomocą tarczy. Wygrywa ten, kto najwięcej razy złapie żabkę.
ZŁAP ŻABKĘ mini gra zręcznościowa w puszce ZŁAP ŻABKĘ mini gra zręcznościowa w puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

ZŁAP ŻABKĘ mini gra zręcznościowa w puszce

GK 56709zaba
29,90 zł
Złap żabkę to gra na spostrzegawczość i zręczność. Zabawka, która nie tylko bawi, ale także rozwija. Za jej pomocą dziecko ćwiczy sprawność manualną. Świetny pomysł na miły upominek dla Malucha!
ŁUBUDU travel gra zręcznościowa
Oczekiwanie na dostawę
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

ŁUBUDU travel gra zręcznościowa

AR 2100
53,90 zł
Łubudu travel to gra zręcznościowa w 3 wariantach. Zadaniem jej uczestników jest zbudowanie wieży z plastikowych elementów o różnym kształcie i wielkości. W zależności od wariantu gry wygra ten, kto najszybciej ułoży określony wzór wieży lub kto zbuduje najwyższą wieżę.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń