Palcem po mapie

Planując wakacyjne wyjazdy często spoglądamy na mapy i plany miast, by wybrać wymarzony kierunek podróży.
Warto zaangażować dziecko w planowanie trasy i wyszukiwanie atrakcji.
Przy okazji nauki podstaw geografii, Maluch może dowiedzieć się więcej o charakterystyce danego państwa, czy miasta.
Przed podróżą można opowiedzieć mu o zwyczajach i zasadach, jakie obowiązują w miejscu, do którego się wybieramy.
Interesujące będą również opowieści o niezwykłych zwierzętach i roślinach, które można tam spotkać.
By ułatwić dziecku przyswajanie wiedzy, pomocne mogą okazać się układanki i puzzle w postaci map.
Tego typu zabawki będą bardzo ciekawym rozwiązaniem również dla tych, którzy wakacje spędzają w domu.
Organizując wieczory podróżnicze w domowym zaciszu, można poczuć się jak na najlepszych zagranicznych wakacjach.

Produkty powiązane

ATLAS plakat z naklejkami wyklejanka ATLAS plakat z naklejkami wyklejanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ATLAS plakat z naklejkami wyklejanka

OMY POSTIK02
69,00 zł
Czas na wyjątkową podróż dookoła świata! Przygotuj dużo miejsca i czasu, bo ten plakat jest ogromny! To ponad 100 naklejek do znalezienia, wyklejenia i przyklejenia. Od dziś nauka stanie się dobrą zabawą. 
BŁĘKITNA PLANETA puzzle tekturowe w walizce dwustronne okrągłe 208 el. BŁĘKITNA PLANETA puzzle tekturowe w walizce dwustronne okrągłe 208 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw dwustronnych puzzli w walizce Błękitna planeta składa się z 208 elementów, po ułożeniu tworzących okrągłą mapę świata z fauną, florą i innymi motywami, charakterystycznymi dla poszczególnych kontynentów. Po jednej stronie obrazka znajduje się Afryka, Ameryki i Europa, po drugiej – Azja, Australia i Oceania.
CUDA ŚWIATA puzzle tekturowe z figurkami 3D 350 el. CUDA ŚWIATA puzzle tekturowe z figurkami 3D 350 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
139,00 zł
Puzzle edukacyjne Zabytki i cuda świata składają się z 350 elementów, które po ułożeniu tworzą wielką mapę, prezentującą najbardziej niezwykłe rzeczy, jakie można zobaczyć na świecie, zarówno te, stworzone przez naturę, jak i człowieka.
MAPA EUROPY drewniana układanka 25 el. MAPA EUROPY drewniana układanka 25 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

MAPA EUROPY drewniana układanka 25 el.

BJ048
49,90 zł
Układanka ta będzie wspaniałą pomocą w czasie pierwszych domowych lekcji geografii. Poprzez dopasowanie barwnych elementów do planszy dziecko pozna kształt, wielkość i położenie danego państwa Europy.
MAPA EUROPY puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. MAPA EUROPY puzzle z elementami w kształcie państw 70 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Europy to 70 elementów, z których część ma kształt państwa, które przedstawia. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać kraje Europy nie tylko z nazwy, ale też m.in. lokalizacji i kształtu granic. Wspaniała zabawa i nauka w jednym!
MAPA POLSKI puzzle tekturowe obserwacyjne 117 el. MAPA POLSKI puzzle tekturowe obserwacyjne 117 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
59,90 zł
W każdym zakątku Polski czeka fascynująca przygoda! Ułóżcie obrazek i wyszukajcie na ilustracji elementy z ramki. Na edukacyjnym plakacie znajduje się wiele ciekawostek, związanych z naszym krajem.
MAPA ŚWIATA mini puzzle tekturowe 150 el. MAPA ŚWIATA mini puzzle tekturowe 150 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
PUZZLE DLA DZIECI

MAPA ŚWIATA mini puzzle tekturowe 150 el.

RX 28955
19,90 zł
Wyjątkowe puzzle tekturowe Mapa świata zachwycą Małego Podróżnika. W zakręcanej tubie znajduje się 150 szt. małych elementów, które po ułożeniu tworzą mapę świata. Ze względu na niewielkie opakowanie, puzzle zmieszczą się w plecaku czy torebce mamy - można je zabrać praktycznie wszędzie.
MAPA ŚWIATA obrus do malowania z flamastrami MAPA ŚWIATA obrus do malowania z flamastrami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MAPA ŚWIATA obrus do malowania z flamastrami

ESD MAPTS
129,00 zł
Obrus do malowania dla dzieci, przedstawiający mapę świata to bawełniana kolorowanka zawierająca najważniejsze fakty z historii, dzikie zwierzęta i egzotyczne morskie stworzenia. To nauka i rozrywka w jednym, a przy okazji oryginalny pomysł na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi czy tematyczną zabawę z dziećmi.
MAPA ŚWIATA okrągłe puzzle tekturowe w tubie 48 el. MAPA ŚWIATA okrągłe puzzle tekturowe w tubie 48 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
78,90 zł
Puzzle w tubie spodobają się każdemu Małemu Odkrywcy. Układanka składa się z 48 elementów, które po ułożeniu przedstawiają okrągłą mapę świata. Dzieci podczas zabawy odkryją kontynenty, oceany oraz zwierzęta występujące na naszej planecie.
MAPA ŚWIATA plecak worek do malowania MAPA ŚWIATA plecak worek do malowania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MAPA ŚWIATA plecak worek do malowania

ESD MAPBAG
79,00 zł
Odkrywaj świat dzięki zabawnemu plecakowi z kolorową mapą! Do plecaka dołączony jest zestaw dziesięciu kolorowych zmywalnych markerów, dzięki którym wielokrotnie można zmieniać wygląd worka. 
MAPA ŚWIATA puzzle do kąpieli 28 el. MAPA ŚWIATA puzzle do kąpieli 28 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI DO KĄPIELI

MAPA ŚWIATA puzzle do kąpieli 28 el.

J04719
73,00 zł
Puzzle do kąpieli Mapa świata to 28 puzzli z wodoodpornego tworzywa. Po ułożeniu przedstawiają kolorową mapę wszystkich kontynentów z mieszkańcami i charakterystycznymi dla danego regionu zwierzętami. W zestawie znajdują się też 4 dodatkowe elementy – rakieta, samolot, statek i łódź podwodna, którymi można się bawić oddzielnie lub po tej mapie przemieszczać.
MAPA ŚWIATA puzzle magnetyczne
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

MAPA ŚWIATA puzzle magnetyczne

J05504
206,10 zł 229,00 zł
Puzzle magnetyczne Mapa świata to idealna zabawka dla ciekawych świata młodych odkrywców! Pięknie ilustrowane, puzzle magnetyczne przedstawiają mapę świata z nazwami w języku angielskim. Świetny rekwizyt do nauki geografii i angielskiego.
MAPA ŚWIATA puzzle podłogowe jumbo 25 el. MAPA ŚWIATA puzzle podłogowe jumbo 25 el. 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
57,60 zł 72,00 zł
Zestaw puzzli podłogowych Mapa Świata składa się z 25 bardzo dużych, łatwych do układania elementów. Ułożony z nich sporych rozmiarów obrazek przedstawia mapę świata wraz z nazwami kontynentów i oceanów, wizerunkami zwierząt i charakterystycznymi obiektami.  Wyjątkowy design i barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy.
MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe 150 el. MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe 150 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
PUZZLE DLA DZIECI

MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe 150 el.

SC 6181076
74,90 zł
Puzzle Mapa Świata to zestaw zawierający 150 elementów. Dziecko układając puzzle pozna cały świat :) Wspaniała rozwijająca zabawa dla każdego, która łączy naukę z zabawą. Poszczególne elementy należy dopasować i połączyć ze sobą tak, aby ułożyć mapę świata.
MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe 168 el. MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe 168 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
PUZZLE DLA DZIECI

MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe 168 el.

CZU336269
79,90 zł
Żagle na wiatr, kurs na przygodę! Jesteście gotowi na spotkanie z dzikimi zwierzętami, obserwowanie zachwycających roślin i zwiedzanie wyjątkowych miejsc? W każdym zakątku świata czekają na Was tajemnicze odkrycia i niezliczona ilość ciekawostek. Edukacyjne puzzle Mapa Świata to najlepszy sposób na pokazaniu dziecku, jak piękny jest nasz glob.
MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe z elementami w kształcie budynków i zwierząt78 el. MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe z elementami w kształcie budynków i zwierząt78 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw puzzli edukacyjnych Mapa Świata to 78 elementów, z których 17 ma kształt zwierząt, roślin, budynków czy innych, charakterystycznych dla danego kraju lub regionu, motywów. Ułożenie całej mapy pomaga dziecku poznać wszystkie części świata - nie tylko z nazwy, ale też m.in. specyficznej dla danego regionu fauny lub flory, zwyczajów oraz zabytków.
MAPA ŚWIATA tekturowe puzzle w walizce 100 el. MAPA ŚWIATA tekturowe puzzle w walizce 100 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
79,00 zł
Tekturowe puzzle składają się ze 100 elementów. Po ułożeniu tworzą piękny, bogaty w szczegóły obrazek, przedstawiający mapę świata. Układając go, dzieci poznają nie tylko kontynenty i oceany między nimi, ale też zamieszkujące je gatunki zwierząt, charakterystyczną roślinność i budowle, panujący klimat oraz wiele innych ciekawych detali.
MAPA ŚWIATA torba na ramię do malowania MAPA ŚWIATA torba na ramię do malowania 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MAPA ŚWIATA torba na ramię do malowania

ESD MAPTOTE
69,00 zł
Zabawna, praktyczna torba do przenoszenia książek, zabawek czy zakupów, zawierająca 10 zmywalnych pisaków do tkanin. To płócienne akcesorium dla dzieci i dorosłych z nadrukiem ręcznie rysowanej mapy świata, gotowe do wypełnienia flamastrami. To niekończąca się zabawa w malowanie, a przy okazji edukacyjna podróż w głąb historii i geografii.
MAPA ŚWIATA układanka magnetyczna MAPA ŚWIATA układanka magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

MAPA ŚWIATA układanka magnetyczna

APLI 16494
78,90 zł
Magnetyczna układanka zapewni dziecku mnóstwo radości. Zabawa polega na ułożeniu elementów ze zwierzętami, budynkami oraz charakterystycznymi dobrami danego regionu na mapie świata.Plansza do układania magnesów mieści się w podstawie pudełka. Zestaw doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.
MAPA ŚWIATA z naklejkami wielokrotnego użytku MAPA ŚWIATA z naklejkami wielokrotnego użytku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy i nauki. Naklejki można naklejać w danym miejscu na ziemi według tego, jacy mieszkańcy żyją w danym kraju, jakie ryby żyją w morzu lub oceanie itd.
MIASTA ŚWIATA tekturowe puzzle w tubie 200 el. MIASTA ŚWIATA tekturowe puzzle w tubie 200 el. 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
55,12 zł 68,90 zł
Takie puzzle to nie lada wyzwanie dla starszych dzieci. Duża ilość elementów i mnóstwo szczegółów sprawi, że satysfakcja z ułożenia całości będzie ogromna. Po ułożeniu powstanie obrazek mapy świata z miastami.
ODKRYJ EUROPĘ mapa Europy puzzle tekturowe obserwacyjne 200 el.
Oczekiwanie na dostawę
Takie puzzle to świetna edukacja i rozwój poprzez zabawę. Podczas układania dziecko pozna tajemnice Europy: charakterystyczne dla danego regionu budowle, rośliny i zwierzęta.  Po skończonej zabawie trzeba dopasować 34 elementy do poszczególnych miejsc na obrazku. Układanka pełna jest szczegółów, co sprawi, że satysfakcja z ułożenia będzie ogromna!
ODKRYJ ŚWIAT mapa świata puzzle tekturowe obserwacyjne 200 el. ODKRYJ ŚWIAT mapa świata puzzle tekturowe obserwacyjne 200 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
Takie puzzle to świetna edukacja i rozwój poprzez zabawę. Podczas układania dziecko nauczy się nazw kontynentów i pozna charakterystyczne dla danego regionu budowle, rośliny i zwierzęta. Po skończonej zabawie należy dopasować 34 elementy do poszczególnych miejsc na obrazku. Na obrazku jest mnóstwo szczegółów, co sprawi, że satysfakcja z ułożenia będzie...
ODKRYWAJ ŚWIAT puzzle tekturowe mikro 600 el. ODKRYWAJ ŚWIAT puzzle tekturowe mikro 600 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
68,90 zł
Niezwykłe puzzle tekturowe Mapa świata zachwycą Małego Podróżnika. Powstały obrazek będzie stanowił wyjątkową ozdobę dziecięcego pokoju. 600 elementów nieprawdopodobnie pasjonującej i wciągającej układanki. Ułożenie obrazka wymaga wiele odwagi:) Puzzle mikro to wyzwanie dla wytrwałych.
ODKRYWAJ ŚWIAT tekturowe puzzle 100 el. wersja kieszonkowa
Oczekiwanie na dostawę
68,90 zł
Takie puzzle to świetna edukacja i rozwój poprzez zabawę. Podczas układania dziecko nauczy się nazw kontynentów i pozna charakterystyczne dla danego regionu budowle, rośliny i zwierzęta. Na obrazku jest mnóstwo szczegółów, co sprawi, że satysfakcja z ułożenia będzie ogromna!
OGROMNA MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe w walizce 300 el. OGROMNA MAPA ŚWIATA puzzle tekturowe w walizce 300 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
99,00 zł
Puzzle Ogromna mapa świata to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy naukę z zabawą, ale wymaga też precyzji i skupienia. Puzzle składają się aż z 300 elementów, po ułożeniu których powstaje naprawdę duży obrazek. Układając go, dzieci poznają kontynenty i ich mieszkańców, zwierzęta, roślinność oraz aktywności ludzi z całego świata.
ZWIERZĘTA ŚWIATA duża tablica magnetyczna + magnesy ZWIERZĘTA ŚWIATA duża tablica magnetyczna + magnesy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

ZWIERZĘTA ŚWIATA duża tablica magnetyczna + magnesy

EG 630671
129,00 zł
Komplet magnetyczny do zabawy w formie dużej teczki z wygodnym uchwytem to świetna zabawka edukacyjna. Gdzie mieszka żyrafa, kangur i niedźwiedź polarny? Duża plansza z bajecznie kolorową grafiką i magnetycznymi elementami zapewni dziecku zabawę podczas podróży.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń