Nauka języka angielskiego poprzez zabawę! :)

Posługiwanie się językami obcymi daje wiele możliwości. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Naukę najlepiej zacząć już od najmłodszych lat. Tym bardziej, że istnieje sporo tematycznych zabawek.
Kolorowanki, puzzle, gry czy fiszki to tylko część propozycji. Połączenie zabawy i nauki to doskonałe rozwiązanie
dla dzieci w różnym wieku - nawet nie zauważą, kiedy zaczną używać słówek w języku angielskim :)

Produkty powiązane

ALFABET karty do nauki pisania ALFABET karty do nauki pisania 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAWY KREATYWNE

ALFABET karty do nauki pisania

RX 28959
59,90 zł
Zestaw 26 zmywalnych kart zapewni rozwijającą zabawę, która m.in. przygotuje dziecko do nauki pisania. Na każdej karcie znajdują się wzory liter do pisania po śladzie oraz obrazki z elementami, które zaczynają się na daną literę. Maluchy poznają alfabet i wzbogacają słownictwo w języku angielskim.
ALFABET magnetyczna układanka MAGNETIBOOK ALFABET magnetyczna układanka MAGNETIBOOK 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI MAGNETYCZNE

ALFABET magnetyczna układanka MAGNETIBOOK

J02712
89,00 zł
Magnetyczna układanka to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię. Zabawa polega na układaniu na planszy wyrazów. Zestaw zawiera 104 magnesy z literami alfabetu w angielskiej wersji i 26 magnesów z kolorowymi obrazkami i słowami, które je opisują.
ALFABET układanka magnetyczna ALFABET układanka magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ALFABET układanka magnetyczna do nauki języków

PETIT PTC504
68,90 zł
Magnetyczna układanka zapewni dziecku mnóstwo zabawy i nauki. Zestaw zawiera ponad 60 magnetycznych elementów, dzięki którym można układać słowa w różnych językach.
GAME ON! książeczka z zadaniami GAME ON! książeczka z zadaniami 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAWY KREATYWNE

GAME ON! książeczka z zadaniami

MD 15056
27,90 zł
Wyjątkowy zestaw pełen zagadek i zadań do wykonania. W zestawie znajdują się dwa markery z gąbeczką. Zestaw idealnie sprawdzi się w podróży i zajmie dziecko na długie chwile.
I MIGHT BE LITTLE książeczka Eve Bishop, Penny Johnson
Oczekiwanie na dostawę
51,90 zł
Książeczka dla najmłodszych przedstawiająca uroczego misia,odkrywającego małych przyjaciół. Na stronach książeczki ukryte są zwierzątka, wystarczy unieść klapkę,by spotkać pięknego motyla, krętego ślimaka czy brzęczącą pszczołę.
IF I WERE YOU & YOU WERE ME książeczka Rose Williams, Kristin Makarius IF I WERE YOU & YOU WERE ME książeczka Rose Williams, Kristin Makarius 2
Oczekiwanie na dostawę
Pięknie ilustrowana książeczka opowiadająca historię dwóch przyjaciół: króliczka i niedźwiadka. Pewnego dnia para postanawia, że królik będzie żył, jak niedźwiadek, a niedźwiadek będzie robił to, co królik. Opowieść obfituje w mnóstwo zabawnych scen.
JEDZENIE książeczka magnetyczna układanka JEDZENIE książeczka magnetyczna układanka 2
Oczekiwanie na dostawę
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

JEDZENIE książeczka magnetyczna układanka

ZCG ZCC7020
36,90 zł
Rozkładana książeczka magnetyczna podzielona na trzy części wprowadzi dzieci w świat pokarmów i zdrowego żywienia. Pierwsza z części to miejsce na grupowanie składników odżywczych, środkowa część to talerzyk, do skomponowania zbilansowanego posiłku. Ostatnia część to tabelka, dzięki której można podzielić składniki na te wskazane w diecie, oraz te,...
KITTY KOTTY CANNOT SLEEP książeczka dla najmłodszych wersja angielska Anita Głowińska
Kup do 13, wyślemy dziś
Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim! Po mile spędzonym dniu przychodzi czas spania. Mama Kici Koci czyta jej książeczkę do snu i gasi światło. Ale gdy leży już w łóżeczku sama, nie może zasnąć. Boi się ciemnego pokoju. Razem z mamą sprawdzą, czy w domu nie czai się jakiś potwór.
KITTY KOTTY HELPS TO CLEAN książeczka dla najmłodszych wersja angielska Anita Głowińska
Kup do 13, wyślemy dziś
Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim! Kicia Kocia bawi się lalkami, potem klockami i wyciąga dużo rzeczy. Może pobawi się w sklep? Tata proponuje wyjście na spacer. Przedtem jednak Kicia Kocia musi posprzątać. Nie wie, od czego zacząć. Kicia Kocia musi nauczyć się sprzątać.
KITTY KOTTY IT'S MINE! książeczka dla najmłodszych wersja angielska Anita Głowińska
Kup do 13, wyślemy dziś
Bestsellerowa seria o Kici Koci teraz w języku angielskim! Kicia Kocia bawi się ze swoim przyjacielem Packiem w sklep. Jednak zabawa się nie udaje, bo Kicia Kocia nie chce się dzielić swoimi zabawkami. To samo dzieje się następnego dnia w piaskownicy. Czy przyjaciele nadal będą chcieli się z nią bawić?
LITERKI książeczka do kolorowania z naklejkami LITERKI książeczka do kolorowania z naklejkami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA CZYTANIA I PISANIA

LITERKI książeczka do kolorowania z naklejkami

OT CB02
25,90 zł
Książeczka  przyda się z pewnością do nauki pisania literek oraz poznawania pierwszych angielskich słówek. Do zestawu załączone są naklejki.
OCEAN tekturowa gra memory OCEAN tekturowa gra memory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
49,00 zł
Pięknie ilustrowana gra pamięciowa, w której łączy się w pary 40 kart z różnymi stworzeniami żyjącymi w oceanie, takimi jak ryby, rekiny itp. Gracz z największą ilością par - wygrywa.
PIERWSZE SŁOWA książeczka z naklejkami PIERWSZE SŁOWA książeczka z naklejkami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA CZYTANIA I PISANIA

PIERWSZE SŁOWA książeczka z naklejkami

OT CB04
25,90 zł
Książeczka przyda się do nauki angielskich słówek. Świetny rekwizyt do nauki i zabawy jednocześnie.
PIRAMIDA ZABAW dwujęzyczna piramidka edukacyjna PIRAMIDA ZABAW dwujęzyczna piramidka edukacyjna 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DO SORTOWANIA

PIRAMIDA ZABAW dwujęzyczna piramidka edukacyjna

INM 582014
67,92 zł 84,90 zł
Piramida zabaw to wyjątkowa zabawka dla Malucha. Na ściankach znajdują się dwujęzyczne nazwy, w połączeniu z pięknymi, kolorowymi zdjęciami zwierząt, a cyfry i ich graficzna ilustracja wspomagają naukę liczenia. Z 10 tekturowych klocków można zbudować wieżę o wysokości 80 cm!
PIRAMIDA ZABAW owoce warzywa dwujęzyczna piramidka edukacyjna PIRAMIDA ZABAW owoce warzywa dwujęzyczna piramidka edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
84,90 zł
Piramida Zabaw to wyjątkowe kartonowe klocki. Dwujęzyczne nazwy, w połączeniu z pięknymi kolorowymi zdjęciami owoców i warzyw, wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka. Sposób zabawy klockami zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Wieża „rośnie” razem z dzieckiem. Z 10 tekturowych klocków można zbudować wieżę o wysokości 80 cm!
PLAC ZABAW. AKADEMIA KICI KOCI książeczka dla dzieci Anita Głowińska
Oczekiwanie na dostawę
28,90 zł
Trzeci tytuł w najnowszej serii Akademia Kici Koci z rezolutną kotką w roli głównej. Po "Kolorach" i "Pojazdach", w których Kicia Kocia i Nunuś uczą maluchy nazw szczegółów z bliskiego otoczenia, przyszedł czas na nowość! Tym razem bohaterowie uczą języka angielskiego.
SAVOIR VIVRE dla najmłodszych SAVOIR VIVRE dla najmłodszych 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

SAVOIR VIVRE dla najmłodszych

EOFLCIT 55556
64,90 zł
Zestaw kart Savoir Vivre dla najmłodszych, w zrozumiały sposób uczy dzieci, jak mają zachować się w danej sytuacji. Karty z dużymi obrazkami i zabawnymi zwierzakami z pewnością przypadną do gustu Maluchom.
ŚCIEŻKA PRZYRODNICZA tekturowa gra memory ŚCIEŻKA PRZYRODNICZA tekturowa gra memory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
To znakomita gra pamięciowa, w której łączy się w pary 40 kart z różnymi stworzeniami żyjącymi w świecie przyrody, takimi jak ptaki, owady, pająki itp. Gracz, który zdobędzie najwięcej par-wygrywa! Memory należy do klasycznych zabaw, w których liczy się spostrzegawczość i pamięć.
TEATRZYK zabawa w przedstawienie TEATRZYK zabawa w przedstawienie 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOROSŁYCH

TEATRZYK zabawa w przedstawienie

EOIMPPS 06079
69,90 zł
Przedstawienie czas zacząć! Zestaw zawiera m.in. bilety, popcorn, mikrofon, plakaty oraz program, które można wykorzystać do organizacji niepowtarzalnego wydarzenia! Pokaz tańca, teatrzyk kukiełkowy, koncert, a może cyrk? To dziecko zdecyduje, w jaki świat chce się przenieść! :)
UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO zestaw edukacyjny UCZĘ SIĘ BAWIĄC UCZĘ SIĘ ANGIELSKIEGO zestaw edukacyjny UCZĘ SIĘ BAWIĄC 2
Oczekiwanie na dostawę
23,90 zł
Zestaw, który uczy dzieci pierwszych słów w języku angielskim. Dzięki kolorowym ilustracjom, trzem poziomom trudności i możliwości samokontroli, dziecko zbliży się stopniowo do nowego języka i odkryje tłumaczenie wielu słówek.
UKŁADANKI MALUCHA: ANGIELSKI. KOLORY 21 el. UKŁADANKI MALUCHA: ANGIELSKI. KOLORY 21 el. 2
Oczekiwanie na dostawę
UKŁADANKI DLA DZIECI

UKŁADANKI MALUCHA: ANGIELSKI. KOLORY 21 el.

KN 646249
19,99 zł
Co łączy truskawki i wóz strażacki? Jaki kolor mają jeansy i jak to powiedzieć po angielsku? Czy znajdziesz wszystkie pomarańczowe obiekty? Układanki Malucha Angielski. Kolory to doskonała pomoc w nauce angielskich słówek dla dzieci w wieku 1-3 lata.
ZESTAW KART Z POMYSŁAMI ZABAW dla dzieci na zewnątrz
Kup do 13, wyślemy dziś
44,90 zł
Nie masz pomysłów, jak zachęcić znudzone dzieci do zabawy? Pakiet kart w poręcznej puszce zawiera 50 zabawnych pomysłów, na spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Wybierz karty z odpowiednią ikoną i podaruj dziecku super pomysł na zabawę!
ZESTAW KART Z POMYSŁAMI ZABAW w deszczowy dzień
Kup do 13, wyślemy dziś
AKCESORIA DLA ANIMATORÓW

ZESTAW KART Z POMYSŁAMI ZABAW w deszczowy dzień

PETIT PTC608
44,90 zł
Nie masz pomysłów, jak zachęcić znudzone dzieci do zabawy? Pakiet kart w poręcznej puszce zawiera 50 zabawnych pomysłów, na spędzenie czasu wolnego w deszczowy dzień. Wybierz karty z odpowiednią ikoną i podaruj dziecku super pomysł na zabawę!
ZWIERZĄTKA książeczka z zadaniami ZWIERZĄTKA książeczka z zadaniami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZWIERZĄTKA książeczka z zadaniami

MD 40171
27,90 zł
Wyjątkowy zestaw pełen zagadek i zadań do wykonania. W zestawie znajdują się dwa markery z gąbeczką. Zestaw idealnie sprawdzi się w podróży i zajmie dziecko na długie chwile.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń