Pierwsza kąpiel noworodka według autorki bloga Kiedy mama nie śpi

Pierwsza kąpiel Malucha to niezwykłe przeżycie dla młodych rodziców. Po powrocie ze szpitala rozpoczyna się prawdziwe życie z noworodkiem.
Świeżo upieczeni rodzice muszą zmierzyć się z pielęgnacją dziecka i kąpielą, która wymaga ostrożności oraz odpowiedniego przygotowania.
Wie coś o tym Kasia, która na długo przed narodzinami synka rozpoczęła kompletowanie kąpielowej wyprawki.
Stopniowo gromadziła różnego rodzaju akcesoria, by po porodzie móc w pełni cieszyć się bliskością Maleństwa podczas kąpieli.
Noworodek w pierwszych tygodniach życia potrzebuje dużo delikatności, ciepła, poczucia bezpieczeństwa i warunków podobnych do tych, w brzuchu mamy.
Warto pamiętać więc o przyjemnym w dotyku otulaczu czy ręczniku, który przyda się tuż po kąpieli.
Akcesoria do pielęgnacji Beaba to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy stawiają na dobrą jakość oraz spójność poszczególnych elementów wyprawki.
Można ze sobą połączyć w serię termometr, szczotkę, grzebyk, nożyczki, czy nawet wanienkę.

Autorka bloga Kiedy mama nie śpi, zdecydowała się też na kauczukową kaczuszkę do kąpieli i drewniany gryzak, które przydadzą się jej synkowi
na różnych etapach życia. Mimo tego, że noworodek nie będzie się jeszcze bawił w trakcie kąpieli, jednak niektóre zabawki posłużą tuż przed kąpielą lub po.

Więcej o wyjątkowych chwilach podczas pierwszych kąpieli przeczytacie na: https://www.kiedymamaniespi.pl/2017/07/pierwsza-kapiel-noworodka-w-domu.html

Produkty powiązane

MINERAL szczoteczka do włosów + grzebień MINERAL szczoteczka do włosów + grzebień 2
Kup do 13, wyślemy dziś
WYPRAWKA DLA NOWORODKA

MINERAL szczoteczka do włosów + grzebień

BE 920299
32,90 zł
Wspaniały zestaw do pielęgnacji włosków 2w1. Miękka, delikatna szczoteczka oraz grzebień idealnie sprawdzą się podczas pierwszych dni życia Twojego Maluszka. Komplet utrzymany jest w łagodnych odcieniach niebieskiego. 
MINERAL zestaw kąpielowy z ręcznikiem MINERAL zestaw kąpielowy z ręcznikiem 2
  • -10%
Kup do 13, wyślemy dziś
AKCESORIA DO KĄPIELI

MINERAL zestaw kąpielowy z ręcznikiem

BE 920303
137,61 zł 152,90 zł
Wyjątkowy zestaw do pierwszych kąpieli. Zapakowany w stylowy pleciony koszyk i utrzymany w łagodnych odcieniach niebieskiego. Zawiera aż 5 elementów, niezbędnych do pielęgnacji małego dziecka.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń