Pierwsza kąpiel Malucha to niezwykłe przeżycie dla młodych rodziców. Po powrocie ze szpitala rozpoczyna się prawdziwe życie z noworodkiem.
Świeżo upieczeni rodzice muszą zmierzyć się z pielęgnacją dziecka i kąpielą, która wymaga ostrożności oraz odpowiedniego przygotowania.
Wie coś o tym Kasia, która na długo przed narodzinami synka rozpoczęła kompletowanie kąpielowej wyprawki.
Stopniowo gromadziła różnego rodzaju akcesoria, by po porodzie móc w pełni cieszyć się bliskością Maleństwa podczas kąpieli.
Noworodek w pierwszych tygodniach życia potrzebuje dużo delikatności, ciepła, poczucia bezpieczeństwa i warunków podobnych do tych, w brzuchu mamy.
Warto pamiętać więc o przyjemnym w dotyku otulaczu czy ręczniku, który przyda się tuż po kąpieli.
Akcesoria do pielęgnacji Beaba to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy stawiają na dobrą jakość oraz spójność poszczególnych elementów wyprawki.
Można ze sobą połączyć w serię termometr, szczotkę, grzebyk, nożyczki, czy nawet wanienkę.

Autorka bloga Kiedy mama nie śpi, zdecydowała się też na kauczukową kaczuszkę do kąpieli i drewniany gryzak, które przydadzą się jej synkowi
na różnych etapach życia. Mimo tego, że noworodek nie będzie się jeszcze bawił w trakcie kąpieli, jednak niektóre zabawki posłużą tuż przed kąpielą lub po.

Więcej o wyjątkowych chwilach podczas pierwszych kąpieli przeczytacie na: https://www.kiedymamaniespi.pl/2017/07/pierwsza-kapiel-noworodka-w-domu.html