Zabawki dla niemowlaka na każdą kieszeń razem z  Mumandthecity.pl

Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny wszyscy wiedzą, że trzeba zadbać o to, by Maluszek miał wszystko czego potrzebuje od pampersów, przez ciuszki po czystą pościel. Jednak ciężko nam czasem określić, kiedy nadchodzi odpowiedni czas na pierwsze zabawki dla naszego dziecka. A jeśli już się na jakieś zdecydujemy, to zaczynamy się zastanawiać co by to miało być. Zabawki dla niemowlaków wcale nie muszą być drogie i pokaźnych rozmiarów. Przekonuje o tym Ilona, która wybrała trzy niedrogie, ale naprawdę ciekawe zabawki dla swojej córeczki.
Zaopatrując się w pierwsze drobiazgi dla naszej pociechy, warto się zastanowić jaki wpływ będą miały one na rozwój Malucha. Czy mają to być tylko ładnie wyglądające, grające rzeczy do postawienia, które tylko na chwilę zwrócą uwagę dziecka? Lepiej sięgnąć po takie, które zajmą Malucha na dłużej, będą ciekawe, przyciągające uwagę, rozwijające czy przynoszące ulgę.
Takim pożytecznym drobiazgiem mogą być karty kontrastowe, dzięki którym dziecko rozwija zmysł wzroku - rozpoznawanie kształtów i granic przedmiotów.
Wiele korzyści przynosi samo wpatrywanie się w czarno-białe karty przez niemowlaka, jednak rodzice mogą wzbogacić oglądanie opowiadaniem historii czy opisami poszczególnych obrazków. Bardzo ciekawe mogą okazać się także kolorowe, drewniane grzechotki. Najlepiej jeśli mogą one spełniać zarówno funkcję grzechotki jak i gryzaka, czy elastycznej wyginanki.

Dzieci najlepiej będą wiedziały jak wykorzystać daną zabawkę, chwytając ją w rączki i oglądając ze wszystkich stron. Później przyjdzie czas na poszukiwanie kolejnych zastosowań :)

Produkty powiązane

ELASTYCZNA KOSTKA drewniana grzechotka
Kup do 13, wyślemy dziś
GRZECHOTKI I GRYZACZKI

ELASTYCZNA KOSTKA drewniana grzechotka

GKH 734910
44,90 zł
Drewniana grzechotka w kształcie kostki pobudzi zmysły Twojego Maluszka. Kuleczki umieszczone są na elastycznej lince, więc każdy bok można wyginać w dowolną stronę. Dodatkową atrakcję stanowią dwa kółeczka. Małe paluszki będą zachwycone! Żywe kolory i przyjemne w dotyku drewno zainteresują i zachęcą do zabawy.
ELASTYCZNA KULA drewniana grzechotka
Kup do 13, wyślemy dziś
GRZECHOTKI I GRYZACZKI

ELASTYCZNA KULA drewniana grzechotka

GKH 735670
41,90 zł
Drewniana grzechotka w kształcie kuli pobudzi zmysły Twojego Maluszka. Kuleczki umieszczone są na elastycznej lince, więc każdy bok można wyginać w dowolną stronę. Dodatkową atrakcję stanowi dzwoneczek. Małe paluszki będą zachwycone! Żywe kolory i przyjemne w dotyku drewno zainteresują i zachęcą do zabawy.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń