POJAZDY I AKCESORIA 

Jest 280 produktów.

Podkategorie

 • SAMOCHODY ZABAWKI

  Samochody drewniane dla dziecka - przeurocza zabawa na długie godziny!

  Samochodziki zabawkowe dla każdego małego miłośnika motoryzacji. Samochodziki dla dziecka to doskonała zabawka zarówno dla chłopców jak i dla dziewcząt. Wszak każdy może być amatorem motoryzacji! W ofercie sklepu Edukatorek znajdują się głównie samochody drewniane. Zachęcamy również do zainteresowania się kategorią: kolejki i akcesoria! W ofercie można również znaleźć zabawki do piasku

 • GARAŻE, PARKINGI I...

  Drewniane garaże dla zabawkowych samochodów - wspaniała zabawa dla fanów motoryzacji

  W ofercie Edukatorka można znaleźć garaż jak również parking dla zabawkowych samochodów dla dzieci. Oprócz tego dostępne są rozmaite akcesoria do samochodzików dla małych kierowców! Dzięki temu dzieci mogą nauczyć się podstawowych zasad ruchu drogowego, tak by w przyszłości byli bezpiecznymi kierowcami. Zachęcamy do odwiedzenia również innych kategorii. W ofercie są samochodziki dla dzieci. Asortyment przewiduje również b toys auto sterowane

 • KOLEJKI I AKCESORIA

  Naturalną aktywnością dziecka jest zabawa. Poprzez zabawę maluch poznaje otoczenie i kształtuje swoje umiejętności, ale by zabawa była źródłem radości i jednocześnie pełniła rolę edukacyjną potrzebuje stymulujących bodźców jakimi są zabawki. Chociaż sklepowe półki uginają się pod ogromem pluszaków, lalek i samochodzików, to trudno w tym gąszczu wybrać te nie tylko wartościowe, ale i bezpieczne dla dziecka. Okazuje się, że właściwym wyborem są zabawki, które pamiętamy z własnego dzieciństwa. Kolejka – taka zwykła, drewniana, to przy niej najchętniej spędzaliśmy długie godziny na zabawie.

  Kolejki drewniane - w czym tkwi sekret ponadczasowości tej zabawki?

  W jej prostocie i w tym, że pojazdy od zawsze fascynują dzieci, a pociągi jak żadne inne, budzą dziecięcy zachwyt. Najmłodszym wystarczy niewielka drewniana kolejka, którą można ciągnąć na sznureczku np. firmy Goki czy Janod. trochę starszych maluchów zainteresuje kolejka od Bigjigs, którą można nabyć z większym lub mniejszym zestawem i uzupełnić o dodatkowe akcesoria, a małych miłośników efektów dźwiękowych zainteresuje muzyczny pociąg od B. Toys.

  Kolejka dla dzieci i akcesoria do kolejki - zabawki wspierające rozwój

  Zacznijmy od tych najprostszych. Kolejka z wagonikami wypełnionymi klockami ćwiczy koordynację wzrokowo - ruchową, usprawnia manualnie (załadunek, rozładunek wagoników), może wspierać rozpoznawanie kształtów i kolorów. Zabawa wieloelementową kolejką i akcesoria do kolejki dla dzieci uczą planowania przestrzennego, logicznego myślenia, cierpliwości, wspierają rozwój manualny, a także kształtują wyobraźnię. Akcesoria to nie tylko dodatkowe tory, ale parowozownia, wiadukty, tunele, zwrotnice, ludziki, zwierzęta, drzewa. Dzięki nim maluch stworzy kompletną linię kolejową i wyruszy w swoją wymarzoną podróż. Kolejka dla dzieci to ciekawa zabawka, która wciąga do zabawy wszystkich domowników. To sposób na nudę, długie zimowe wieczory i deszczową pogodę, a także na zainteresowanie dziecka czymś bardziej rozwijającym niż gra komputerowa czy bajka w telewizji. Oferowane w naszym sklepie kolejki dla dzieci i akcesoria spełniają wymagane warunki produktów bezpiecznych dla dzieci. Cechuje je estetyka, wysoka jakość i trwałość. Nasze kolejki dla dzieci sprawiają radość maluchom i ich rodzicom.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 280 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 280 elementów
POJAZDY I AKCESORIA

Pojazdy, kolejki, garaże i akcesoria dla małych miłośników motoryzacji

POJAZDY I AKCESORIA

Filtry

Włączone filtry:
  Kategorie
  Producent