Lista produktów marki EUGY

Jeśli szukasz sposobu na pobudzenie wyobraźni i rozwinięcie umiejętności swojego dziecka, to koniecznie musisz poznać markę, która oferuje niezwykłe układanki dające efekt 3D! Eugy to seria puzzli przestrzennych, będących połączeniem piękna, wytrzymałości oraz edukacji w jednym. Z ich pomocą Twoja pociecha będzie mogła wspaniale spędzać czas, jednocześnie rozwijając swoje zdolności manualne oraz kreatywność. Nie pozwól, aby nudne chwile przejmowały kontrolę nad twoim domem — pozwól swojemu dziecku na fascynującą przygodę zabawkami Eugy!

Poznaj świat zabawek 3D od Eugy!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co łączy układanki 3D, piękny design, przyjazność dla środowiska i niekończącą się frajdę dla dzieci? Odpowiedź jest prosta — producent Eugy z Nowej Zelandii, który zrewolucjonizował rynek zabawek dla najmłodszych! Marka, zrodziła się z pasji do zwierząt i świata przyrody, a jej misją od samego początku było stworzenie czegoś pięknego, co jednocześnie będzie przyjazne dla środowiska. Ciężka praca i zaangażowanie sprawiły, że Eugy szybko zdobyło popularność na całym świecie, a układanki stały się bardzo popularne wśród miłośników zwierząt i ekologów, którzy docenili estetykę, jakość wykonania oraz fakt, że każdy produkt nadaje się do recyklingu.

Eugy — seria układanek odpowiedzialnych ekologicznie

Jako rodzice, mamy nie tylko obowiązek, ale i przywilej, aby wspólnie z naszymi pociechami praktykować wartości związane z ochroną środowiska — a zabawki od Eugy nam w tym pomagają! Dlaczego? Podejście do produkcji jest nie tylko innowacyjne, ale i ekologiczne, co wyróżnia nowozelandzkiego producenta na tle wielu innych marek. Materiały tworzące serię 3D to głównie pochodzący z recyklingu karton oraz farby na bazie ryżu. Zabawa jest zatem nie tylko bezpieczna, ale też pomaga zrozumieć istotę troski o naszą planetę. W końcu ekologia i innowacyjność to duet, który działa wspaniale! 

Puzzle przestrzenne — buduj, ucz się i baw z Eugy!

Twój maluch zawsze chciał zbudować swój własny model dinozaura, a Ty nie chcesz, aby Wasz salon zamienił się w strefę budowy lub muzeum genealogiczne? Układanki 3D Eugy są zatem dla Was! Te wyjątkowe puzzle przestrzenne zachwycą każde dziecko oraz jego rodzica. Marka tym samym gwarantuje nie tylko świetnie spędzony czas, ale również rozwijanie zdolności manualnych i logicznych u najmłodszych, a dzięki nietoksycznemu klejowi i ponumerowanym elementom układanek proces ich składania staje się łatwy i przyjemny. Każdy zestaw to kolekcjonerski model zwierzaka lub bajkowej postaci, których złożenie daje poczucie satysfakcji i dumy z własnoręcznie wykonanej zabawki! 

Zabawki dla małych pasjonatów zwierząt oraz przyrody

Marka oferuje wiele różnych modeli, od prehistorycznych dinozaurów po dzikie zwierzęta afrykańskie. Wszystkie figurki 3D są piękne, ekologiczne i zachwycająco wykonane, a co najważniejsze — pozwalają ludziom z całego świata cieszyć się swoją pasją oraz miłością do przyrody. A to nie wszystko! Producent przekazuje część dochodów z wybranych zestawów na instytucje zajmujące się ochroną zwierząt jak Orca Research Trust czy Arid Recovery — organizację non-profit, działającą na rzecz ochrony dzikiej przyrody w Australii Południowej Arid North.

Eugy udowadnia, że puzzle przyjazne dla natury mogą być piękne, funkcjonalne i przede wszystkim — przyjemne w użytkowaniu. Poznaj pełną ofertę produktów naszego sklepu z zabawkami edukacyjnymi i wspólnie z Edukatorkiem rozwijaj wszechstronnie umiejętności swojego malucha!

Mniej
BAŁWANEK układanka przestrzenna 3D BAŁWANEK układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
BOŻE NARODZENIE

BAŁWANEK układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_056
41,90 zł
Zimowa układanka 3D zachwyci małych i dużych.  Do samodzielnego złożenia jest bałwanek - to zimowa klasyka.Złożona figurka będzie przypominała nam o zimie i świętach. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
ŚWIĘTY MIKOŁAJ układanka przestrzenna 3D ŚWIĘTY MIKOŁAJ układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
BOŻE NARODZENIE

ŚWIĘTY MIKOŁAJ układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_055
41,90 zł
Świąteczna układanka 3D zachwyci małych i dużych. Święty Mikołaj Eugy ma dużą torbę z gwiazdkami, aby bardziej przybliżał świąteczny nastrój. Mikołaj ma klasyczną, dużą białą brodę. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
KRÓWKA układanka przestrzenna 3D KRÓWKA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

KRÓWKA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_079
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest krówka. Krowa Eugy ma mapę świata zrobioną z czarnych plam i niesie na plecach swoją przyjaciółkę kurkę!Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej.
KANGUR układanka przestrzenna 3D KANGUR układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

KANGUR układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_015
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest kangur ze swoim maleństwem. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
LIROGON układanka przestrzenna 3D LIROGON układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

LIROGON układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_059
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt.Do złożenia jest lirogon, ptak o pięknym upierzeniu.Ma realistyczne szczegół, takie jak imponujący ogon,kształt skrzydeł czy kolorystyka.Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej.Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska,kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie...
SYRENKA układanka przestrzenna 3D SYRENKA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

SYRENKA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_050
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników syrenek. Zestaw pozwala na złożenie tego uroczego stworzenia, zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
SZKOCKA KROWA układanka przestrzenna 3D SZKOCKA KROWA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

SZKOCKA KROWA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_106
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt.  Dzięki zestawowi dziecko złoży sympatyczną Szkocką Krowę. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
WIELORYB HUMBAK układanka przestrzenna 3D WIELORYB HUMBAK układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

WIELORYB HUMBAK układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_051
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt.Do złożenia jest największe zwierzę na Ziemi - wieloryb humbak. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
PACHYCEFALOZAUR układanka przestrzenna 3D PACHYCEFALOZAUR układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

PACHYCEFALOZAUR układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_063
41,90 zł
Układanka 3D zachwyci miłośników dinozaurów.Odzwierciedla charakterystyczne cechy pachycefalozaura, - okrągła głowa jak kask rowerowy.  Kolce na jego głowie są zaokrąglone dla bezpieczeństwa dzieci!Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej.Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiskakartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
JEDNOROŻEC RÓŻOWY układanka przestrzenna 3D JEDNOROŻEC RÓŻOWY układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

JEDNOROŻEC RÓŻOWY układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_014
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D, dzięki której złożymy wesołego i pełnego energii różowego jednorożca. Jednorożec ma sterczącą grzywę, okrągłe kopytka i "spiralny" róg. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
ZEBRA układanka przestrzenna 3D ZEBRA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

ZEBRA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_011
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników dzikich zwierząt.  Tym razem złożycie zwierzątko w pasy, czyli zebrę :) Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
DINOZAUR ANKYLO układanka przestrzenna 3D DINOZAUR ANKYLO układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

DINOZAUR ANKYLO układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_061
41,90 zł
Ta układanka 3D zachwyci miłośników dinozaurów. Ten zestaw pozwala na złożenie tajemniczego Ankylozaura. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
TYGRYS układanka przestrzenna 3D TYGRYS układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

TYGRYS układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_012
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest uroczy tygrys.  Zwierzątko ma realistyczne szczegóły, ogon w paski i okrągłe uszka. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
NIEDŹWIADEK układanka przestrzenna 3D NIEDŹWIADEK układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

NIEDŹWIADEK układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_039
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do złożenia jest uroczy brązowy niedźwiadek. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
OWIECZKA układanka przestrzenna 3D OWIECZKA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

OWIECZKA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_018
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest urocza owca. Zwierzątko Eugy ma realistyczne detale, takie jak mały ogonek, kolor wełny, uszy pochylone do przodu jak u prawdziwej owcy. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu...
LAMA układanka przestrzenna 3D LAMA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

LAMA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_034
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest urocza lama. Zwierzątko Eugy ma realistyczne szczegóły, "puchaty" ogon, uszy w kształcie banana, dwie przednie nogi są cieńsze niż tylne.Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu...
DIABEŁ TASMAŃSKI układanka przestrzenna 3D DIABEŁ TASMAŃSKI układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

DIABEŁ TASMAŃSKI układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_035
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest diabeł tasmański z ostrymi zębami i kawałem mięsa do zjedzenia. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
KOLCZATKA układanka przestrzenna 3D KOLCZATKA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

KOLCZATKA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_058
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest kolczatka. Zwierzątko Eugy ma realistyczny wygląd - długie kolce, smukły i bezzębny pyszczek, łapki skierowane do tyłu jak u żywego zwierzątka. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu...
GORYL układanka przestrzenna 3D GORYL układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

GORYL układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_077
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do samodzielnego złożenia jest goryl. Wygląda jak żywy dzięki takim detalom, jak postawa goryla, jego kolorystyka - srebrny grzbiet wskazuje, że jest on liderem grupy. Zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z...
WOMBAT układanka przestrzenna 3D WOMBAT układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

WOMBAT układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_078
41,90 zł
Nietuzinkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do złożenia jest uroczy tekturowy wombat. Wombat Eugy ma realistyczne szczegóły takie jak małe oczka, krótkie uszy, brązowe futerko. Do zwierzątka dołączona jest charakterystyczna kupka w kształcie sześcianu. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i...
SOWA CIEMNOLICA układanka przestrzenna 3D SOWA CIEMNOLICA układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

SOWA CIEMNOLICA układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_036
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do złożenia jest sowa ciemnolica o pięknym brązowym ubarwieniu. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
ORZEŁ BIELIK układanka przestrzenna 3D ORZEŁ BIELIK układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

ORZEŁ BIELIK układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_022
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do złożenia jest majestatyczny orzeł bielik. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
DZIOBAK układanka przestrzenna 3D DZIOBAK układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

DZIOBAK układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_048
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt. Do złożenia jest dziobak z maleństwem wykluwającym się z jaja. Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
PINGWIN układanka przestrzenna 3D PINGWIN układanka przestrzenna 3D 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE PRZESTRZENNE

PINGWIN układanka przestrzenna 3D

EUGY
EG_017
41,90 zł
Wyjątkowa układanka 3D zachwyci miłośników zwierząt.Do złożenia jest uroczy niebieski pingwinek ze skrzydłami.Zestaw zawiera ponumerowane elementy oraz nietoksyczny klej. Układanka wykonana jest z przyjaznego dla środowiska, kartonu pochodzącego z recyklingu i farby na bazie ryżu.
Pokazano 1-24 z 96 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń