Lista produktów marki MOULIN ROTY

Za każdym razem, kiedy wkraczamy w świat dziecięcych marzeń i wyobraźni, natrafiamy na jedno wyjątkowe miejsce, które zasługuje na naszą uwagę. Właśnie tam, w sercu Francji, rodzi się magia Moulin Roty. Co sprawia, że zabawki tej marki są tak niezwykłe? Dowiedz się z poniższego opisu!

Długa tradycja i historia marki – początki Moulin Roty

Moulin Roty to nie tylko nazwa firmy, ale przede wszystkim opowieść o grupie przyjaciół, którzy w 1972 roku postanowili dać życie marzeniom. Pierwsze zabawki, drewniany samochód i szmaciana lalka, były odzwierciedleniem pasji i zaangażowania założycieli. W krótkim czasie ich kreatywność przełożyła się na rozszerzenie oferty o zabawki na biegunach czy elementy wyposażenia wnętrz dla dzieci.

Rozwój przez zabawę – edukacyjne aspekty produktów Moulin Roty

Każda zabawka Moulin Roty została stworzona nie tylko z myślą o zabawie, ale przede wszystkim o edukacji. Marka stawia na produkty, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność i uczą. Teatrzyk cieni, kalejdoskopy czy inne akcesoria inspirują dzieci do tworzenia własnych historii, regulując jednocześnie ich rozwój emocjonalny i społeczny.

Mistrzostwo wykonania – jakość i materiały w Moulin Roty

Zabawki Moulin Roty są wyjątkowe nie tylko dzięki swojej koncepcji, ale także wykonaniu. Wysoka jakość materiałów, dbałość o detale i tradycyjne metody produkcji gwarantują trwałość każdego produktu. Drewniane elementy są idealnie wygładzone, a zabawki szmaciane zachwycają precyzją i kolorystyką.

Twórcza współpraca – osoby stojące za Moulin Roty

Za niepowtarzalnym charakterem produktów Moulin Roty stoją ludzie pełni pasji. Marie-Noelle Baril, krawcowa i projektantka, tworzy niepowtarzalne szmaciane lalki, które zdobywają serca dzieci na całym świecie. Natomiast Arpad Kovacs, bliski przyjaciel marki, odpowiada za projekty wielu akcesoriów.

Zabawki z duszą – dlaczego Moulin Roty to coś więcej?

Produkty Moulin Roty to nie tylko zabawki, ale prawdziwe postacie z duszą. Ich urok, inspirowany przeszłością, pozwala na budowanie więzi międzypokoleniowych i dzielenie się wspomnieniami z dzieciństwa pomiędzy rodzicami, dziadkami i dziećmi. To ponadczasowe produkty, które stają się nie tylko przedmiotami zabawy, ale i wartościowymi wspomnieniami.

Podróżując przez świat Moulin Roty, odkrywamy, że to nie tylko zabawki, ale przede wszystkim historia, tradycja i pasja. To świat, gdzie każdy produkt ma swoją opowieść i duszę. Gdy następnym razem zastanawiasz się, które zabawki wybrać dla swojego malucha, pomyśl o Moulin Roty – marce, która od ponad 40 lat dostarcza radość i kreatywność dzieciom na całym świecie.

W sklepie internetowym z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek oferujemy szeroki wybór zabawek Moulin Roty. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru produktów, które będą towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata, budując wspomnienia i kształtując jego kreatywność. Moulin Roty to nie tylko zabawki, to przede wszystkim wyjątkowe historie. Odwiedź nasz sklep i pozwól swojemu dziecku stać się częścią tej magicznej opowieści.

Mniej
DANS LA JUNGLE projektor ze slajdami DANS LA JUNGLE projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DANS LA JUNGLE projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 668384
69,90 zł
Magiczna lampka-projektor z serii Dans La Jungle pozwoli zanurzyć się w trzech, niesamowitych światach. Tym razem do odkrycia są trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Zestaw służy do projekcji na ścianie lub suficie.
PRZYGODY PSA POURRI projektor ze slajdami
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

PRZYGODY PSA POURRI projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 894364
69,90 zł
Latarka zmieniająca się w projektor do pokazów świetlnych na ścianie. W zestawie znajdują się trzy historyjki o przygodach pieska Pourri i jego przyjaciół.
SOUS MON BAOBAB projektor ze slajdami
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

SOUS MON BAOBAB projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 669360
69,90 zł
Lampka projektor z serii Sous mon baobab pozwoli zajrzeć do trzech różnych światów. Odkryjecie trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Zestaw służy do projekcji na ścianie lub suficie.
PRZYGODY KRUSZYNKI projektor ze slajdami PRZYGODY KRUSZYNKI projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

PRZYGODY KRUSZYNKI projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 894368
69,90 zł
Latarka projektor zamieni pokój Malucha w mini kino. W zestawie znajdziecie trzy dyski, każdy z nich opowiada o przygodach dziewczynki, która trafiła do magicznego ogrodu. Kolorowe obrazki przeniosą dziecko do świata wyobraźni, w którym jest wszystko możliwe.
GIGANTYCZNE BAŃKI MYDLANE zestaw kreatywny GIGANTYCZNE BAŃKI MYDLANE zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OUTDOOROWO

GIGANTYCZNE BAŃKI MYDLANE zestaw kreatywny

MOULIN ROTY
MR 713360
158,90 zł
Dzięki temu zestawowi, bąbelki będą delikatnie unosić się w powietrzu. Zabawa w trakcie, której powstaną bańki w wielu rozmiarach i kształtach. W zestawie miska oraz sekretny przepis na bańki, które zawsze się udają.
PIES POURRI projektor ze slajdami
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

PIES POURRI projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 894361
69,90 zł
Wyjątkowa latarka, która zamienia się w projektor do pokazów świetlnych na ścianie. W zestawie znajdują się trzy historyjki z życia pieska.
LOTTO ZWIERZĄTKA tekturowa gra losowa LOTTO ZWIERZĄTKA tekturowa gra losowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

LOTTO ZWIERZĄTKA tekturowa gra losowa

MOULIN ROTY
MR 719361
112,90 zł
Gra edukacyjna lotto to świetna zabawa i nauka w jednym. Zabawa polega na jak najszybszym uzupełnieniu planszy żetonami z ilustracjami zwierząt. Gracz, który zrobi to jako pierwszy - wygrywa.
PRZYGODY BILLY'EGO projektor ze slajdami PRZYGODY BILLY'EGO projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

PRZYGODY BILLY'EGO projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 894370
69,90 zł
Latarka projektor pozwoli zamienić pokój dziecka w niesamowity seans, jak w kinie :) W zestawie znajdziecie trzy dyski, każdy z nich opowiada o przygodach uroczej postaci o imieniu Billy.
ODKRYWANIE ŚWIATA kolorowanka z naklejkami ODKRYWANIE ŚWIATA kolorowanka z naklejkami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ODKRYWANIE ŚWIATA kolorowanka z naklejkami

MOULIN ROTY
MR 712605
42,90 zł
Dzieci uwielbiają naklejki, ten zestaw pozwoli na odkrycie świata kolorując i ozdabiając naklejkami pięknie ilustracje.
POMME DES BOIS projektor ze slajdami POMME DES BOIS projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

POMME DES BOIS projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 675361
81,90 zł
Wyjątkowa latarka, która zamienia się w projektor do pokazów świetlnych na ścianie. W zestawie znajdują się trzy różne historyjki `Leśne opowieści`.
LE VOYAGE D'OLGA projektor ze slajdami LE VOYAGE D'OLGA projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

LE VOYAGE D'OLGA projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 714365
69,90 zł
Wyjątkowa latarka, która zamienia się w projektor do pokazów świetlnych na ścianie. W zestawie znajdują się trzy różne historyjki.
PODKŁADKI DO KOLOROWANIA zestaw 40 szt. PODKŁADKI DO KOLOROWANIA zestaw 40 szt. 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLOROWANKI

PODKŁADKI DO KOLOROWANIA zestaw 40 szt.

MOULIN ROTY
MR 716606
54,90 zł
Zestaw papierowych podkładek do pokolorowania z serii Les Schmouks składa się z 40 dużych arkuszy. Maluch będzie się dobrze bawić, rozwiązując zagadki, kolorując,  wędrując labiryntem czy odgadując różnice pomiędzy obrazkami.
LES ROSALIES kolorowanka 36 stron LES ROSALIES kolorowanka 36 stron 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLOROWANKI

LES ROSALIES kolorowanka 36 stron

MOULIN ROTY
MR 710539
37,90 zł
Pięknie kolorowanka z kolekcji Les Rosalies od Moulin Roty. Tańczyć, marzyć, biegać wśród kwiatów… Kolorowanka zaprasza do odkrywania pięknegoi poetyckiego świata Rosalie, poprzez kolorowanie delikatnych rysunków wykonanych przez Cécile Blindermann.
OGRÓD kolorowanka z naklejkami OGRÓD kolorowanka z naklejkami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KOLOROWANKI

OGRÓD kolorowanka z naklejkami

MOULIN ROTY
MR 712604
47,90 zł
Książeczka do kolorowania i 120 naklejek zapewni niesamowity "spacer"  w ogrodzie: warzywnym, kwiatowym, a nawet w sadzie. Koloruj i ozdabiaj naklejkami, aby poznawać i obserwować życie w ogrodzie.
PRZYGODY MISIA projektor ze slajdami PRZYGODY MISIA projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

PRZYGODY MISIA projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 894369
84,90 zł
Latarka projektor zamieni pokój Malucha w mini kino. W zestawie z projektorem znajdują się trzy dyski, każdy z nich opowiada o przygodach białego niedźwiadka. Kolorowe obrazki przeniosą dziecko do świata wyobraźni, w którym wszystko jest możliwe.
DUSZEK CROQUE BISOUS projektor ze slajdami DUSZEK CROQUE BISOUS projektor ze slajdami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DUSZEK CROQUE BISOUS projektor ze slajdami

MOULIN ROTY
MR 894367
69,90 zł
Latarka projektor pozwoli zamienić pokój w seans wieczorową porą. W zestawie znajdują się 3 dyski, każdy z nich opowiada inną historię o małym nocnym duszku Croque-Bisous: pocałunek dla Croque-Bisous! Croque-Bisous i spadające gwiazdy.
BOTANIK kalkomania zestaw kreatywny Les Jardin du Moulin BOTANIK kalkomania zestaw kreatywny Les Jardin du Moulin 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

BOTANIK kalkomania zestaw kreatywny Les Jardin du Moulin

MOULIN ROTY
MR 712430
56,90 zł
Pięknie wydana kalkomania Botanik z kolekcji Le Jardin du Moulin to wyjątkowa, twórcza aktywność dla dziecka. Klasyczna zabawa, w której pocieramy motywy z kalki na kartę i tworzymy własną historię.
HAPPY FAMILIES tekturowa gra karciana HAPPY FAMILIES tekturowa gra karciana 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY KARCIANE

HAPPY FAMILIES tekturowa gra karciana

MOULIN ROTY
MR 713127
52,90 zł
Gra Happy Famillies to świetna zabawa dla małych i dużych :) Należy zebrać, jak najwięcej rodzinek, każda z nich składa się z 4 członków: Lisette, Achilles, pies Loulou oraz kot Maou. Gra składa się z 9 rodzin: Piraci, Strażacy, Superbohaterowie, Indianie, Policjanci, Magicy, Piloci, Kowboje, Rycerze. Gracz z największą liczbą kompletnych rodzin wygrywa!
WYŚCIG KOLARSKI gra towarzyska WYŚCIG KOLARSKI gra towarzyska 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

WYŚCIG KOLARSKI gra towarzyska

MOULIN ROTY
MR 713367
112,90 zł
Kulki (marbles) zwane także marmurkami są jedną z najstarszych i najbardziej popularnych gier świata. W kulki grano od czasów prehistorycznych na niemal całym świecie. Zadanie polega na stworzeniu toru w pomieszczeniu lub na zewnątrz i przetoczeniu kolorowego marmuru (kulki) tak daleko, jak to możliwe i umieszczeniu rowerzysty tam, gdzie się zatrzyma. Kto...
JAKIM JESTEM ZWIERZĄTKIEM? gra edukacyjna JAKIM JESTEM ZWIERZĄTKIEM? gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

JAKIM JESTEM ZWIERZĄTKIEM? gra edukacyjna

MOULIN ROTY
MR 719360
95,90 zł
Świetna zabawa dla całej rodziny, która sprawdzi się podczas imprez okolicznościowych i nie tylko. Zadanie polega na odgadnięciu zwierzęcia znajdującego się na karcie. Kartę mocuje się na czole za pomocą opaski. Gracz zadaje innym pytania i stara się odgadnąć, jakie zwierzę znajduje się na jego karcie.
SŁÓWKA gra edukacyjna Przy kominku SŁÓWKA gra edukacyjna Przy kominku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY EDUKACYJNE

SŁÓWKA gra edukacyjna Przy kominku

MOULIN ROTY
MR 712426
93,90 zł
Świetna gra słowna dla całej rodziny, sprawdzi się także w trakcie spotkań towarzyskich. Gra posiada dwa warianty zabawy. W pierwszym, celem jest wymyślenie słowa zaczynającego się od litery wybranej dla obrazka na kostce. Celem drugiego wariantu gry jest wymyślenie, jak największej ilości słów jaka jest możliwa.
WARZYWA tekturowa gra memo lotto WARZYWA tekturowa gra memo lotto 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

WARZYWA tekturowa gra memo lotto

MOULIN ROTY
MR 712417
106,90 zł
Gra 2w1 z 6 arkuszami i 36 ilustrowanymi kartami do grania w gry pamięciowe lub bingo! Dzieci będą się dobrze bawić rozpoznając warzywa, które rosną nad lub pod ziemią, całe lub przekrojone na pół.
LOTTO NATURA tekturowa gra losowa LOTTO NATURA tekturowa gra losowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

LOTTO NATURA tekturowa gra losowa

MOULIN ROTY
MR 712387
106,90 zł
Gra lotto jest pięknie zilustrowana motywami fauny i flory. Składa się z 6 kart gry i 36 ilustrowanych kart. Każdy gracz wybiera arkusz, a następnie odwraca kartę. Pierwszy gracz, który wygra wszystkie zdjęcia na swoim arkuszu, jest zwycięzcą.
W DRODZE gra magnetyczna podróżna W DRODZE gra magnetyczna podróżna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

W DRODZE gra magnetyczna podróżna

MOULIN ROTY
MR 713154
79,90 zł
Czerwony samochód! Znak stopu! Podczas podróży obserwuj krajobraz, aby znaleźć elementy przedstawione na tablicy magnetycznej. Wygrywa gracz, który będzie najbardziej spostrzegawczy i najszybszy!
Pokazano 1-24 z 182 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń