Lista produktów marki Creativ Company

W świecie Creativ Company kreatywność i zabawa łączą się w jedno, aby stworzyć wyjątkowe produkty dla każdego dziecka, które pozwolą mu przenieść się i zatracić w magicznej krainie fantazji. Marka wierzy, że wyobraźnia to klucz do rozwoju najmłodszych, a przy tym również i świetna zabawa, która przynosi ze sobą wiele radości i satysfakcji. Nie czekaj zatem i wspólnie ze swoim maluchem dołącz do świata kreatywności, które pozwoli mu na odkrywanie swoich pasji oraz talentów. Wierzymy, że każde dziecko ma w sobie olbrzymi potencjał twórczy, który tylko czeka na odkrycie!

Creativ Company — kreatywni twórcy dla małych artystów

Poznaj duńską markę Creativ Company, czyli przystanek w drodze do rozwoju dziecięcej kreatywności! Firma od ponad dwudziestu lat działa na przede wszystkim europejskim rynku, specjalizując się w produkcji zabawek i materiałów plastycznych, towarzyszących najmłodszym w rozwoju wyobraźni. Ich oferta jest nie tylko narzędziem zabawy, ale przede wszystkim źródłem niekończącej się inspiracji do kreatywnego tworzenia, które pozytywnie wpływa na rozwijające się maluchy oraz poszerza ich zdolności manualne. Z szerokiego asortymentu Creativ Company korzystają zarówno indywidualni twórcy, jak i instytucje edukacyjne czy plastyczne w wielu krajach na całym świecie.

Creativ Company — zrównoważony rozwój i kreatywna zabawa jako misja marki

Creativ Company to nie tylko zabawki, ale i ogromna społeczność pasjonatów, którzy codziennie wpływają na kreatywną i rozwojową zabawę każdego dziecka. Duński producent posiada swoje filie zarówno w krajach europejskich, jak i poza ich granicami, tym samym docierając do jeszcze większego grona rodziców oraz ich małych pociech. Marka wciąż poszukuje ekscytujących produktów oraz opracowuje nowe pomysły i sposoby udostępniania zabawek Creativ Company, tym samym dynamicznie się rozwijając — oczywiście w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju!

Rozbudź wyobraźnię i ćwicz koncentrację z zabawkami Creativ Company

Kreatywność jest jak przygoda, a zabawki Creativ Company to przewodnik, który pomaga dzieciom w tej niezwykłej podróży. Ale czy kiedykolwiek myślałeś, ile korzyści dla rozwoju dziecka przynosi zabawa łącząca umiejętności manualne oraz pobudzanie wyobraźni? A może zastanawiasz się, jakie akcesoria posiadają właśnie ten wspólny mianownik, dostarczając maluchowi tego co najlepsze? Odpowiedź na wszystkie swoje zagwozdki znajdziesz właśnie tutaj, gdyż Creative Company dotrzyma towarzystwa w każdym kroku podczas wspaniałej podróży rozwoju talentów i wyobraźni Twojego dziecka! 

Drewniane puzzle 3D dla małych poszukiwaczy przygód!

Poznaj wyjątkowy świat w trójwymiarze i stwórz ze swoją pociechą własne królestwo z kreatywnymi drewnianymi puzzlami przestrzennymi! Dla małych poszukiwaczy przygód to doskonała zabawa, która rozwija przede wszystkim ich zdolności manualne i logiczne myślenie. Creativ Company oferuje zestawy z drewnianymi puzzlami przestrzennymi, składającymi się z elementów ze sklejki, które według obrazkowej instrukcji tworzą wyjątkowe modele zwierząt i pojazdów! A po złożeniu dziecko może je ozdobić według własnego gustu, rozwijając w ten sposób wyobraźnię! 

Creativ Company — magiczne naklejki brokatowe, metaliczne i diamentowe

Nostalgię wywołuje w Tobie myśl o dekorowaniu pierwszej strony szkolnego zeszytu lub ulubionego pamiętnika? Duński producent pośród licznych zabawek znalazł miejsce także na wyjątkowe metaliczne, diamentowe i brokatowe naklejki o różnorodnej tematyce, którymi teraz to właśnie Twoje dziecko będzie mogło ozdobić swoje notatniki, albumy oraz zeszyty! A dla prawdziwych fanów wielogodzinnej zabawy ze scrapbookingiem, Creativ Company przygotowało wielostronicowe księgi pełne różnorodnych naklejek, dzięki którym gwarantujesz swojemu maluchowi nie tylko wspaniałą zabawę, ale również ćwiczenie koncentracji i rozwijanie wyobraźni.

Duńska marka pozwala każdemu dziecku na odkrywanie potencjału twórczego podczas wspaniałej podróży w krainę fantazji i niekończącej się zabawy. Dołącz do społeczności kreatywnych twórców dla małych artystów i zapoznaj się z pełną ofertą Creativ Company w naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek!

Mniej
SAMOLOTY I HELIKOPTERY naklejki brokatowe SAMOLOTY I HELIKOPTERY naklejki brokatowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

SAMOLOTY I HELIKOPTERY naklejki brokatowe

Creativ Company
CRE 29085
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek naklejkami z motywem samolotów i helikopterów.
EGZOTYCZNE OWOCE naklejki metaliczne EGZOTYCZNE OWOCE naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

EGZOTYCZNE OWOCE naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 27187
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. naklejkami z motywem egzotycznych owoców.
SERDUSZKA I PIÓRKA naklejki metaliczne SERDUSZKA I PIÓRKA naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

SERDUSZKA I PIÓRKA naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 27191
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdobienia swoich prac i różnych, gładkich powierzchni, naklejkami przedstawiającymi wzorzyste serduszka i piórka różnej wielkości.
TRANSFORMERY naklejki metaliczne TRANSFORMERY naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

TRANSFORMERY naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29178
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość wykorzystania naklejek z motywem robotów transformerów.
MIASTO naklejki metaliczne MIASTO naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

MIASTO naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 27189
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość wykonania prac plastycznych z naklejkami z motywem miasta. Kolorowe domki, samochody, drzewa i kwiatki ozdobią najróżniejsze gładkie powierzchnie.
KWIATKI I MOTYLKI naklejki brokatowe KWIATKI I MOTYLKI naklejki brokatowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

KWIATKI I MOTYLKI naklejki brokatowe

Creativ Company
CRE 27192
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania zeszytów, prac plastycznych i innych gładkich powierzchni, naklejkami z motywem kwiatów i motyli.
JEDNOROŻCE naklejki holograficzne JEDNOROŻCE naklejki holograficzne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

JEDNOROŻCE naklejki holograficzne

Creativ Company
CRE 29171
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek i notesów, naklejkami z motywem jednorożców.
POJAZDY NA BUDOWIE naklejki metaliczne POJAZDY NA BUDOWIE naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

POJAZDY NA BUDOWIE naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29175
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek i zeszytów, naklejkami z motywem pojazdów budowlanych.
WIOSNA I WIELKANOC naklejki metaliczne WIOSNA I WIELKANOC naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

WIOSNA I WIELKANOC naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29066
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość wykonania kartek i dekoracji z naklejkami z wiosennymi motywami.
WIELKANOCNE ZAJĄCZKI naklejki metaliczne WIELKANOCNE ZAJĄCZKI naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

WIELKANOCNE ZAJĄCZKI naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29065
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość wykonania kartek i dekoracji z naklejkami z motywem zajaczków.
BABY BOY naklejki holograficzne BABY BOY naklejki holograficzne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

BABY BOY naklejki holograficzne

Creativ Company
CRE 28883
6,90 zł
Zestaw naklejek tematycznych dla chłopca. Zestaw idealny do ozdabiania zaproszeń, kartek okolicznościowych czy albumów ze zdjęciami.
BABY GIRL naklejki holograficzne BABY GIRL naklejki holograficzne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

BABY GIRL naklejki holograficzne

Creativ Company
CRE 28884
6,90 zł
Zestaw naklejek tematycznych dla dziewczynki. Zestaw idealny do ozdabiania zaproszeń, kartek okolicznościowych czy albumów ze zdjęciami.
ŚWIAT JEDNOROŻCÓW naklejki diamentowe ŚWIAT JEDNOROŻCÓW naklejki diamentowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

ŚWIAT JEDNOROŻCÓW naklejki diamentowe

Creativ Company
CRE 284032
6,90 zł
Diamentowe naklejki z bajkowymi motywami będą wyjątkowo prezentować się na kartkach okolicznościowych, w albumach ze zdjęciami czy w pamiętniku.
KOSMOS naklejki diamentowe KOSMOS naklejki diamentowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

KOSMOS naklejki diamentowe

Creativ Company
CRE 284037
5,90 zł
Czy są tu fani kosmosu? Oto naklejki idealne dla nich. Można przyklejać je na różne gładkie powierzchnie. Sprawdzą się idealnie do ozdobienia zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp.
WYPOCZYNEK W OGRODZIE naklejki brokatowe 28 szt. WYPOCZYNEK W OGRODZIE naklejki brokatowe 28 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

WYPOCZYNEK W OGRODZIE naklejki brokatowe 28 szt.

Creativ Company
CRE 27188
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek czy zeszytów brokatowymi naklejkami.
MORSKIE ZWIERZĄTKA naklejki metaliczne 21 szt. MORSKIE ZWIERZĄTKA naklejki metaliczne 21 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

MORSKIE ZWIERZĄTKA naklejki metaliczne 21 szt.

Creativ Company
CRE 27197
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek czy zeszytów, naklejkami z motywem morskich zwierzątek.
PANDY naklejki metaliczne 21 szt. PANDY naklejki metaliczne 21 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

PANDY naklejki metaliczne 21 szt.

Creativ Company
CRE 27196
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek czy zeszytów, naklejkami z motywem zabawnych pand.
JEDNOROŻCE naklejki metaliczne JEDNOROŻCE naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

JEDNOROŻCE naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29121
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek i zeszytów naklejkami z motywem jednorożców.
ZWIERZĄTKA NA SAFARI naklejki metaliczne ZWIERZĄTKA NA SAFARI naklejki metaliczne 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

ZWIERZĄTKA NA SAFARI naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29077
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek, zeszytów czy pamiętników, naklejkami z motywem zwierzątek zamieszkujących safari.
PIRACI naklejki brokatowe PIRACI naklejki brokatowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

PIRACI naklejki brokatowe

Creativ Company
CRE 28911
6,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. naklejkami z motywem piratów.
WIELKANOCNI PRZYJACIELE zestaw kreatywny do tworzenia ozdób WIELKANOCNI PRZYJACIELE zestaw kreatywny do tworzenia ozdób 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

WIELKANOCNI PRZYJACIELE zestaw kreatywny do tworzenia ozdób

Creativ Company
CRE 100758
29,90 zł
Kompletny zestaw pozwalający na zrobienie 5 kurczaków-zawieszek z kartonu i kreatywnych dodatków. Idealne do ozdobienia domu na Wielkanoc lub jako upominek dla najbliższych.
SŁODYCZE zestaw kreatywny diy SŁODYCZE zestaw kreatywny diy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SŁODYCZE zestaw kreatywny diy

Creativ Company
CRE 977442
32,90 zł
Zestaw kreatywny Słodycze zawiera niezbędne materiały, które umożliwią tworzenie wielu ciekawych rzeczy! Ozdoby, figurki, a może kartki okolicznościowe w smakowitych kolorach? Wszystko zależy od chęci, umiejętności i wyobraźni dziecka!
TĘCZA zestaw kreatywny diy TĘCZA zestaw kreatywny diy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

TĘCZA zestaw kreatywny diy

Creativ Company
CRE 977441
32,90 zł
Zestaw kreatywny Tęcza zawiera niezbędne materiały, które umożliwią tworzenie wielu ciekawych rzeczy! Ozdoby, figurki, a może kartki okolicznościowe w wesołych kolorach? Wszystko zależy od chęci, umiejętności i wyobraźni dziecka!
KOSMOS zestaw kreatywny diy KOSMOS zestaw kreatywny diy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOSMOS zestaw kreatywny diy

Creativ Company
CRE 977440
32,90 zł
Zestaw kreatywny Kosmos zawiera niezbędne materiały, które umożliwią tworzenie wielu ciekawych rzeczy! Ozdoby, figurki, a może kartki okolicznościowe? Wszystko zależy od chęci, umiejętności i wyobraźni dziecka!
Pokazano 1-24 z 79 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń