Lista produktów marki Creativ Company

W świecie Creativ Company kreatywność i zabawa łączą się w jedno, aby stworzyć wyjątkowe produkty dla każdego dziecka, które pozwolą mu przenieść się i zatracić w magicznej krainie fantazji. Marka wierzy, że wyobraźnia to klucz do rozwoju najmłodszych, a przy tym również i świetna zabawa, która przynosi ze sobą wiele radości i satysfakcji. Nie czekaj zatem i wspólnie ze swoim maluchem dołącz do świata kreatywności, które pozwoli mu na odkrywanie swoich pasji oraz talentów. Wierzymy, że każde dziecko ma w sobie olbrzymi potencjał twórczy, który tylko czeka na odkrycie!

Creativ Company — kreatywni twórcy dla małych artystów

Poznaj duńską markę Creativ Company, czyli przystanek w drodze do rozwoju dziecięcej kreatywności! Firma od ponad dwudziestu lat działa na przede wszystkim europejskim rynku, specjalizując się w produkcji zabawek i materiałów plastycznych, towarzyszących najmłodszym w rozwoju wyobraźni. Ich oferta jest nie tylko narzędziem zabawy, ale przede wszystkim źródłem niekończącej się inspiracji do kreatywnego tworzenia, które pozytywnie wpływa na rozwijające się maluchy oraz poszerza ich zdolności manualne. Z szerokiego asortymentu Creativ Company korzystają zarówno indywidualni twórcy, jak i instytucje edukacyjne czy plastyczne w wielu krajach na całym świecie.

Creativ Company — zrównoważony rozwój i kreatywna zabawa jako misja marki

Creativ Company to nie tylko zabawki, ale i ogromna społeczność pasjonatów, którzy codziennie wpływają na kreatywną i rozwojową zabawę każdego dziecka. Duński producent posiada swoje filie zarówno w krajach europejskich, jak i poza ich granicami, tym samym docierając do jeszcze większego grona rodziców oraz ich małych pociech. Marka wciąż poszukuje ekscytujących produktów oraz opracowuje nowe pomysły i sposoby udostępniania zabawek Creativ Company, tym samym dynamicznie się rozwijając — oczywiście w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju!

Rozbudź wyobraźnię i ćwicz koncentrację z zabawkami Creativ Company

Kreatywność jest jak przygoda, a zabawki Creativ Company to przewodnik, który pomaga dzieciom w tej niezwykłej podróży. Ale czy kiedykolwiek myślałeś, ile korzyści dla rozwoju dziecka przynosi zabawa łącząca umiejętności manualne oraz pobudzanie wyobraźni? A może zastanawiasz się, jakie akcesoria posiadają właśnie ten wspólny mianownik, dostarczając maluchowi tego co najlepsze? Odpowiedź na wszystkie swoje zagwozdki znajdziesz właśnie tutaj, gdyż Creative Company dotrzyma towarzystwa w każdym kroku podczas wspaniałej podróży rozwoju talentów i wyobraźni Twojego dziecka! 

Drewniane puzzle 3D dla małych poszukiwaczy przygód!

Poznaj wyjątkowy świat w trójwymiarze i stwórz ze swoją pociechą własne królestwo z kreatywnymi drewnianymi puzzlami przestrzennymi! Dla małych poszukiwaczy przygód to doskonała zabawa, która rozwija przede wszystkim ich zdolności manualne i logiczne myślenie. Creativ Company oferuje zestawy z drewnianymi puzzlami przestrzennymi, składającymi się z elementów ze sklejki, które według obrazkowej instrukcji tworzą wyjątkowe modele zwierząt i pojazdów! A po złożeniu dziecko może je ozdobić według własnego gustu, rozwijając w ten sposób wyobraźnię! 

Creativ Company — magiczne naklejki brokatowe, metaliczne i diamentowe

Nostalgię wywołuje w Tobie myśl o dekorowaniu pierwszej strony szkolnego zeszytu lub ulubionego pamiętnika? Duński producent pośród licznych zabawek znalazł miejsce także na wyjątkowe metaliczne, diamentowe i brokatowe naklejki o różnorodnej tematyce, którymi teraz to właśnie Twoje dziecko będzie mogło ozdobić swoje notatniki, albumy oraz zeszyty! A dla prawdziwych fanów wielogodzinnej zabawy ze scrapbookingiem, Creativ Company przygotowało wielostronicowe księgi pełne różnorodnych naklejek, dzięki którym gwarantujesz swojemu maluchowi nie tylko wspaniałą zabawę, ale również ćwiczenie koncentracji i rozwijanie wyobraźni.

Duńska marka pozwala każdemu dziecku na odkrywanie potencjału twórczego podczas wspaniałej podróży w krainę fantazji i niekończącej się zabawy. Dołącz do społeczności kreatywnych twórców dla małych artystów i zapoznaj się z pełną ofertą Creativ Company w naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek!

Mniej
KOSMOS naklejki diamentowe KOSMOS naklejki diamentowe 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAKLEJKI

KOSMOS naklejki diamentowe

Creativ Company
CRE 284037
5,90 zł
Czy są tu fani kosmosu? Oto naklejki idealne dla nich. Można przyklejać je na różne gładkie powierzchnie. Sprawdzą się idealnie do ozdobienia zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp.
DOMKI I CHOINKI  kalendarz adwentowy zestaw kreatywny DIY DOMKI I CHOINKI  kalendarz adwentowy zestaw kreatywny DIY 2
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAWY KREATYWNE

DOMKI I CHOINKI kalendarz adwentowy zestaw kreatywny DIY

Creativ Company
CRE 29040
24,90 zł
Zestaw kreatywny Domki i Choinki to świetny pomysł  na własnoręczne stworzenie kalendarza adwentowego. Na kartkach znajdują się precyzyjnie wycięte wzory, które po wyjęciu łatwo złożymy tworząc pudełeczka w kształcie domków i choinek.
PAW drewniane puzzle przestrzenne 3D PAW drewniane puzzle przestrzenne 3D 2
Oczekiwanie na dostawę
PUZZLE PRZESTRZENNE

PAW drewniane puzzle przestrzenne 3D

Creativ Company
CRE 580501
14,90 zł
Zestaw kreatywny pozwala na złożenie figurki pawia 3D. Wystarczy postępować według załączonej instrukcji obrazkowej, a powstanie wyjątkowa figurka. Po skończonej pracy zwierzę można pomalować lub pokolorować. Efekt końcowy zaskoczy cała rodzinę.
ŚWIAT JEDNOROŻCÓW naklejki diamentowe ŚWIAT JEDNOROŻCÓW naklejki diamentowe 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

ŚWIAT JEDNOROŻCÓW naklejki diamentowe

Creativ Company
CRE 284032
5,90 zł
Diamentowe naklejki z bajkowymi motywami będą wyjątkowo prezentować się na kartkach okolicznościowych, w albumach ze zdjęciami czy w pamiętniku.
PŁATKI ŚNIEGU naklejki diamenciki PŁATKI ŚNIEGU naklejki diamenciki 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

PŁATKI ŚNIEGU naklejki diamentowe

Creativ Company
CRE 284033
5,90 zł
Przepiękne naklejki w kształcie płatków śniegu są idealne do przyklejania na różne gładkie powierzchnie. Sprawdzą się idealnie do ozdobienia zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp.
MOTYLKI naklejki diamentowe MOTYLKI naklejki diamentowe 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

MOTYLKI naklejki diamentowe

Creativ Company
CRE 284038
5,90 zł
Naklejki z motylkami polecają się do ozdabiania prac plastycznych. Można przyklejać je na różne gładkie powierzchnie. Sprawdzą się idealnie do ozdobienia zeszytów,  kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. 
SERCA naklejki diamentowe SERCA naklejki diamentowe 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

SERCA naklejki diamentowe

Creativ Company
CRE 284039
5,90 zł
Samoprzylepne naklejki diamentowe w kształcie serca można przyklejać na różne gładkie powierzchnie. Sprawdzą się idealnie do ozdobienia zeszytów,  kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. 
ŚWIĘTA biało-czerwone naklejki brokatowe ŚWIĘTA biało-czerwone naklejki brokatowe 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

ŚWIĘTA biało-czerwone naklejki brokatowe

Creativ Company
CRE 289591
5,90 zł
Zestaw czerwonych i białych naklejek pokrytych brokatem z motywem świątecznym przyda się do ozdabiania zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp.
KÓŁKA naklejki metaliczne KÓŁKA naklejki metaliczne 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

KÓŁKA naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29161
5,90 zł
Naklejki świąteczne w kształcie kółek to ciekawy sposóbna ozdabianie kartek okolicznościowych, zaproszeń czy prezentów.Obrazki przedstawiają zwierzątka w świątecznym klimacie oraz Świętego Mikołaja.
PODRÓŻ NA BOŻE NARODZENIE naklejki metaliczne PODRÓŻ NA BOŻE NARODZENIE naklejki metaliczne 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

PODRÓŻ NA BOŻE NARODZENIE naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 298961
5,90 zł
Uwaga! Uwaga! Zaczynamy przygotowania do świąt. Zwierzątka pędzą swoimi autami, żeby ze wszystkim zdążyć. Zabawne naklejki, które wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Dzięki nim można ozdobić kartki świąteczne, zaproszenia czy zeszyty. Samodzielnie wykonane kartki świąteczne, sprawią przyjemność najbliższym.
ZWIERZĄTKA polarne naklejki na kalendarz adwentowy ZWIERZĄTKA polarne naklejki na kalendarz adwentowy 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

ZWIERZĄTKA polarne naklejki na kalendarz adwentowy

Creativ Company
CRE 29186
5,90 zł
Zestaw naklejek z metalicznymi cyferkami jest idealny do stworzenia własnego kalendarza adwentowego. Śliczne obrazki ze zwierzątkami wprowadzą w świąteczny nastrój, a własnoręcznie zrobiony kalendarz, będzie przepiękną ozdobą dziecięcego pokoju.
BOMBKI I ANIOŁY naklejki brokatowe 50 szt. BOMBKI I ANIOŁY naklejki brokatowe 50 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

BOMBKI I ANIOŁY naklejki brokatowe

Creativ Company
CRE 298911
5,90 zł
Naklejki z motywem bombek i aniołków z brokatowymi detalami z pewnością wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Za ich pomocą można ozdobić kartki świąteczne, zaproszenia czy zeszyty. Samodzielnie wykonane kartki świąteczne, sprawią przyjemność najbliższym.
BOMBKI I DEKORACJE ŚWIĄTECZNE naklejki brokatowe BOMBKI I DEKORACJE ŚWIĄTECZNE naklejki brokatowe 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

BOMBKI I DEKORACJE ŚWIĄTECZNE naklejki brokatowe

Creativ Company
CRE 298931
5,90 zł
Naklejki w kształcie dekoracji świątecznych z brokatowymi detalami z pewnością wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Za ich pomocą można ozdobić kartki świąteczne, zaproszenia czy zeszyty. Samodzielnie wykonane kartki świąteczne, sprawią przyjemność najbliższym.
DZIECI W BOŻE NARODZENIE naklejki metaliczne DZIECI W BOŻE NARODZENIE naklejki metaliczne 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

DZIECI W BOŻE NARODZENIE naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 298891
5,90 zł
Przepiękne naklejki ze świątecznymi motywami są idealne do ozdobienia zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. Zestaw wprowadzi nas w świąteczny nastrój. Ozdobione samodzielnie kartki świąteczne, sprawią przyjemność najbliższym.
BAŁWANKI NA NARTACH naklejki metaliczne 24 szt. BAŁWANKI NA NARTACH naklejki metaliczne 24 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

BAŁWANKI NA NARTACH naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 291841
5,90 zł
Przepiękne naklejki z bałwankami, są idealne do ozdobienia zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. Jeśli chcemy je trwale przykleić do powierzchni porowatych (np. drewno), warto użyć dodatkowo kleju odpowiedniego do używanego materiału  (świetnie sprawdzają się kleje uniwersalne, np. do decoupage).
LATO naklejki brokatowe
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

LATO naklejki brokatowe

Creativ Company
CRE 29080
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Teraz będą miały możliwość ozdabiania zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. naklejkami z wakacyjnymi motywami.
ŁABĘDZIE naklejki holograficzne ŁABĘDZIE naklejki holograficzne 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

ŁABĘDZIE naklejki holograficzne

Creativ Company
CRE 28876
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Teraz będą miały możliwość ozdabiania zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. naklejkami z motywem łabędzi.
ROWERY naklejki metaliczne ROWERY naklejki metaliczne 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

ROWERY naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 28875
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Teraz będą miały możliwość ozdabiania zeszytów, kartek okolicznościowych, albumów ze zdjęciami, pamiętników itp. naklejkami z motywem rowerów i kolaży.
WIOSNA I WIELKANOC naklejki metaliczne WIOSNA I WIELKANOC naklejki metaliczne 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

WIOSNA I WIELKANOC naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29066
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość wykonania kartek i dekoracji z naklejkami z wiosennymi motywami.
WIELKANOCNE ZAJĄCZKI naklejki metaliczne WIELKANOCNE ZAJĄCZKI naklejki metaliczne 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

WIELKANOCNE ZAJĄCZKI naklejki metaliczne

Creativ Company
CRE 29065
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość wykonania kartek i dekoracji z naklejkami z motywem zajaczków.
KWIATOWE WRÓŻKI naklejki metaliczne 30 szt. KWIATOWE WRÓŻKI naklejki metaliczne 30 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

KWIATOWE WRÓŻKI naklejki metaliczne 30 szt.

Creativ Company
CRE 28888
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek czy zeszytów, naklejkami z motywem kwiatowych wróżek.
WYPOCZYNEK W OGRODZIE naklejki brokatowe 28 szt. WYPOCZYNEK W OGRODZIE naklejki brokatowe 28 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

WYPOCZYNEK W OGRODZIE naklejki brokatowe 28 szt.

Creativ Company
CRE 27188
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek czy zeszytów brokatowymi naklejkami.
PIESKI naklejki brokatowe 26 szt. PIESKI naklejki brokatowe 26 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

PIESKI naklejki brokatowe 26 szt.

Creativ Company
CRE 27198
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek czy zeszytów, naklejkami z motywem piesków.
MORSKIE ZWIERZĄTKA naklejki metaliczne 21 szt. MORSKIE ZWIERZĄTKA naklejki metaliczne 21 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
NAKLEJKI

MORSKIE ZWIERZĄTKA naklejki metaliczne 21 szt.

Creativ Company
CRE 27197
5,90 zł
Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju naklejki. Ten zestaw zachęci je także do kreatywnej zabawy. Maluchy będą miały możliwość ozdabiania kartek czy zeszytów, naklejkami z motywem morskich zwierzątek.
Pokazano 1-24 z 74 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń