Dzień Taty w Edukatorku :)

Mimo, że może się wydawać, że nie mamy w asortymencie Edukatorka produktów dla mężczyzn,
postanowiliśmy przekonać Was, że dla nich też znajdzie się coś odpowiedniego :)
Zbliża się Dzień Taty, więc to doskonała okazja, by pomyśleć o spędzeniu czasu razem.
Zebraliśmy produkty dla tatusiów, o tatusiach i do zabaw właśnie z tatusiami.
Z rozmów z Wami i z własnego doświadczenia wiemy, że są takie zabawy zarezerwowane tylko dla ojców i dzieci.
Mamy w tym czasie przyglądają się wspólnym szaleństwom lub mają czas dla siebie.
Wiadomo, że w każdym domu wygląda to inaczej ;) Jednak znamy mężczyzn, którzy bardzo chętnie bawią się autkami lub klockami.
Czego się nie zrobi dla dziecka, prawda? I dla siebie oczywiście też :)
A z kim będzie się majsterkowało lepiej niż właśnie z tatą? Przecież to on najlepiej zna się na tych wszystkich śrubkach i narzędziach.
Mamy nadzieję, że ojcowie obecni w życiu dzieci wiedzą, jak ważni są dla swoich pociech. Bądźcie nie tylko wsparciem i autorytetem,
ale też najlepszym kompanem do zabawy i długich rozmów. Wszystkiego najlepszego! :)

Produkty powiązane

AIRCOBRA P-39 samolocik do złożenia
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

AIRCOBRA P-39 samolocik do złożenia

MR 711123
14,90 zł
Samolot do złożenia zachwyci Malucha, którego fascynują samoloty. Zestaw składa się z 3 polistyrenowych części i plastikowego śmigła. Samolocik jest ławy w montażu.
BUILDER zestaw konstrukcyjny świetlny 123 el. BUILDER zestaw konstrukcyjny świetlny 123 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAW MAJSTERKOWICZA DLA DZIECI

BUILDER zestaw konstrukcyjny świetlny 123 el.

BRIO 34593
228,90 zł
Zestaw świetlny pozwala rozszerzyć serię BRIO Builder i przenieść zabawę na kolejny poziom. Dzięki niemu dziecko rozświetli swoje konstrukcje i pobudzi wyobraźnię! Oprócz zwykłych klocków, zestaw zawiera świecące i migające elementy.
BUILDER zestaw majsterkowicza 136 el. BUILDER zestaw majsterkowicza 136 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAW MAJSTERKOWICZA DLA DZIECI

BUILDER zestaw majsterkowicza 136 el.

BRIO 34587
198,90 zł
Pasja wielkich konstruktorów zaczyna się w domu. Zestaw pomoże małemu budowniczemu poznać prawa fizyki i mechaniki. Skręcając ze sobą śrubki, listewki, kółka i nakrętki, można w prosty sposób stworzyć wszelkie konstrukcje, jakie tylko podpowie wyobraźnia. Wspaniała zabawa gwarantowana!
CO MI POWIEDZIAŁ TATA książka Astrid Desbordes Pauline Martin
Kup do 13, wyślemy dziś
32,90 zł
Archibald podczas spaceru przygląda się ptakom na niebie. Tata opowiada mu, że przylatują one z drugiego końca świata! Chłopiec zastanawia się, czy też będzie mógł wybrać się w daleką podróż, kiedy dorośnie. Tata daje mu różne wskazówki, jak sobie radzić w przyszłości.
CO MÓWI TATA ALBERTA? książka Gunilla Bergström CO MÓWI TATA ALBERTA? książka Gunilla Bergström 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

CO MÓWI TATA ALBERTA? książka Gunilla Bergström

ZAKA761670
24,90 zł
Albert Albertson mieszka z bardzo miłym tatą i kotem Puzlem. Jak każdy kilkulatek czasem ma problemy z zasypianiem, potrafi rano strasznie się grzebać przed wyjściem do przedszkola i jest niezwykle pomysłowy, zwłaszcza jeśli bardzo czegoś chce.
COGGY układanka logiczna COGGY układanka logiczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI LOGICZNE I GEOMETRYCZNE

COGGY układanka logiczna

FA116-1
84,90 zł
Gra logiczna Coggy rozrusza szare komórki :) 16 połączonych kółek zębatych, 40 wyzwań o 4 poziomach trudności (łatwe, średnie, trudne, bardzo trudne). Kolorowe kółka zębate można obracać, modelować, układać  tak aby odtworzyć wzór na załączonych kartach. Grę można zabrać w podróż, do szkoły, można bawić się samemu lub z przyjaciółmi grać na czas.
CUD RODZICIELSTWA książka Shai Orr
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

CUD RODZICIELSTWA książka Shai Orr

NATULI057531
50,00 zł
Książka nie jest typowym poradnikiem – nie ma w nim rad. Są tu słowa, w które warto się wsłuchać (to trudniejsze niż zrobienie czegoś według instrukcji), by uświadomić sobie, co jest ważne w byciu człowiekiem i rodzicem. Żeby ujrzeć własne dziecko w całej jego istocie, pięknie i potencjale, zobaczmy również to niewinne, dobre i mądre dziecko w sobie.
DLA TATY kartka okolicznościowa DLA TATY kartka okolicznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
15,00 zł
Fantazyjnie ilustrowana kartka na Dzień Ojca i nie tylko. Kartka jest pusta w środku, można więc napisać kilka ciepłych słów od siebie i podarować lub wysłać do Taty, kiedy tylko zechcesz.
DREWNIANA PIŁA łańcuchowa Brico'kids DREWNIANA PIŁA łańcuchowa Brico'kids 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI DO ODGRYWANIA RÓL

DREWNIANA PIŁA łańcuchowa Brico'kids

J06471
125,00 zł
Drewniana piła łańcuchowa z serii Brico'kids to idealny prezent dla Małego Majsterkowicza. Kształtem imituje swój „dorosły” odpowiednik, posiada łańcuch z silikonu, linkę rozruchową, której pociąganie sprawia, że narzędzie wydaje typowe dla piły dźwięki, a bezpieczne ostrze porusza się, oraz parę poręcznych uchwytów.
Skrzynka na narzędzia dla dzieci: drewniana, dla chłopca | Sklep Edukatorek Skrzynka na narzędzia dla dzieci: drewniana, dla chłopca | Sklep Edukatorek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MAJSTERKOWANIE

Drewniana skrzynka z narzędziami

BJ410
179,90 zł
Skrzynka na narzędzia ucieszy każdego chłopca lubiącego majsterkowanie! Mały konstruktor będzie zachwycony, kiedy będzie mógł pracować razem z tatą. Skrzynka na narzędzia dla dzieci to wspaniała zabawka dla amatorów domowych napraw!
DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
MAJSTERKOWANIE

DREWNIANA WALIZECZKA z narzędziami

EG 700001
164,90 zł
Drewniana, w pełni wyposażona walizka z narzędziami to idealny prezent dla Małego Majsterkowicza. Dzięki poręcznym rozmiarom i rączce, całość jest łatwa do przenoszenia.
DREWNIANA WALIZKA z narzędziami Kids Hub DREWNIANA WALIZKA z narzędziami Kids Hub 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOROSŁYCH

DREWNIANA WALIZKA z narzędziami Kids Hub

KC 1000608
218,90 zł
Walizka z narzędziami wykonana z drewna certyfikowanego FSC, zawiera wszystko, co potrzebne dzieciom lubiącym wkręcać i wykręcać. Wygodny uchwyt z tkaniny pozwoli zabrać walizkę ze sobą tam, gdzie będzie potrzebna pomoc Małego Majsterkowicza :)
DREWNIANA WIERTARKO-WKRĘTARKA Brico'kids DREWNIANA WIERTARKO-WKRĘTARKA Brico'kids 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI DO ODGRYWANIA RÓL

DREWNIANA WIERTARKO-WKRĘTARKA Brico'kids

J06474
99,00 zł
Drewniana wiertarko-wkrętarka z serii Brico'kids to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Kształtem doskonale imituje swój „dorosły” odpowiednik, posiada regulację zacisku i wymienne końcówki – wiertło oraz wkrętak (mocowane na magnes).
STRAŻ POŻARNA drewniany pociąg Story STRAŻ POŻARNA drewniany pociąg Story 2
Kup do 13, wyślemy dziś
183,00 zł
Drewniany wóz strażacki do samodzielnego składania z narzędziami z serii Brico'kids to idealny prezent  dla Małego Majsterkowicza. Zestaw składa się z 45 elementów – w tym części do zbudowania pojazdu i rozkładanej drabiny, śrubek, nakrętek, bolców, węża, kół oraz dwóch drewnianych figurek strażaków, a także śrubokręta i klucza – narzędzi, niezbędnych...
DREWNIANY ZESTAW KONSTRUKCYJNY 100 el. Brico DREWNIANY ZESTAW KONSTRUKCYJNY 100 el. Brico 2
Kup do 13, wyślemy dziś
229,00 zł
100-elementowy drewniany zestaw konstrukcyjny to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Skręcając ze sobą śrubki, listewki, kółka i nakrętki, można w prosty sposób stworzyć wszelkie konstrukcje, jakie tylko podpowie wyobraźnia! Na pewno pomocne okażą się załączone: klucz i śrubokręt.
FRIED CHICKEN VAN drewniany samochód FRIED CHICKEN VAN drewniany samochód 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SAMOCHODY ZABAWKI

FRIED CHICKEN VAN drewniany samochód

CNDF505
64,90 zł
Zapraszamy na przepysznego kurczaka z pomarańczowo-białego auta. Gratka dla smakoszy pysznych, treściwych dań.  Świetna zabawa i ciekawy dodatek do zabawy autkami.
INTERAKTYWNY KULODROM kulkowy rollercoaster 63 el. INTERAKTYWNY KULODROM kulkowy rollercoaster 63 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
299,00 zł
Kulkowy rollercoaster jest pełen niespodzianek – wyścig kulek, migające światła, poruszające się oczy i wirujące spirale zainteresują nie tylko Malucha :) To 63 kolorowe elementy do składania w przeróżnych konfiguracjach.
JAK TATA POKAZAŁ MI WSZECHŚWIAT książka Ulf Stark, Eva Eriksson JAK TATA POKAZAŁ MI WSZECHŚWIAT książka Ulf Stark, Eva Eriksson 2
Kup do 13, wyślemy dziś
27,90 zł
Tata zabiera Ulfa na wieczorny spacer, by pokazać mu wszechświat. Idą na łąkę. Kiedy Ulf podziwia wszechświat, przyglądając się ślimakowi i źdźbłu trawy, tata irytuje się i każe mu patrzeć w górę. Tata pokazuje Ulfowi gwiazdy i nazywa je po imieniu. Ta wzniosła chwila kończy się jednak dość drastycznie w momencie, gdy tata wdeptuje w psią kupę...
JAK ZROZUMIEĆ MAŁE DZIECKO książka przewodnik
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

JAK ZROZUMIEĆ MAŁE DZIECKO książka przewodnik

NATULI057722
54,99 zł
Przewodnik dla rodziców dzieci w wieku 0–3 lat (i starszych).Większość poradników dla rodziców poleca różne metody wychowawcze, treningi czy rodzicielskie sztuczki, jednak zazwyczaj oparte są one o potrzeby rodziców, a nie dzieci (a w skrajnych przypadkach są po prostu przemocą).
JAK ZROZUMIEĆ SIĘ W RODZINIE książka Monika Szczepanik
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

JAK ZROZUMIEĆ SIĘ W RODZINIE książka Monika Szczepanik

NATULI057470
54,99 zł
Jak zrozumieć się w rodzinie to książka o tym, jak zazwyczaj mówimy do siebie, dlaczego często jesteśmy nieskuteczni w komunikacji i co zrobić, by dogadać się w rodzinie.
 JAPOŃSKA SKAŁA puzzle tekturowe 1000 el.  JAPOŃSKA SKAŁA puzzle tekturowe 1000 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

JAPOŃSKA SKAŁA puzzle tekturowe 1000 el.

LD PZ310
118,90 zł
Ułożenie tego obrazka to wyzwanie na wysokim poziomie! 1000 puzzli, a w dodatku grafika zawiera iluzję optyczną!Czy schody prowadzą na górę czy na dół? W którą stronę rosną kwiaty? Czy czasem dom nie jest zbudowany do góry nogami?
KOLOROWA TĘCZA drewniane klocki 12 szt. KOLOROWA TĘCZA drewniane klocki 12 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

KOLOROWA TĘCZA drewniane klocki 12 szt.

GR 10670
388,90 zł
Zestaw kolorowych klocków, z których można tworzyć wszystko co tylko podpowie wyobraźnia. Klocki stwarzają tęczę możliwości. Wyjątkowa, kreatywna zabawa gwarantowana!
KONFLIKTY W RODZINIE książka Katarzyna Dworaczyk
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

KONFLIKTY W RODZINIE książka Katarzyna Dworaczyk

NATULI057630
54,99 zł
Książka jest zbiorem praktycznych narzędzi do rozwiązywania sporów, efektywnej komunikacji  w rodzinie, związku czy szkole. Dzieci kłócące się o zabawkę, rodzice kłócący się o dzieci, nieporozumienia z sąsiadem, babcią, szefem. Konflikty stanowią nieodłączną część naszego rodzinnego życia! Zamiast unikać konfliktów lub w nich tkwić, wraz z dziećmi nauczmy...
KOŚCI DO GRY 6szt.
Kup do 13, wyślemy dziś
19,90 zł
Zestaw, który przyda się nie tylko do gry w kości! Kostki można wykorzystać do innych tradycyjnych gier, np. do chińczyka.
KOŚCI DO GRY 10 szt. KOŚCI DO GRY 10 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY

KOŚCI DO GRY 10 szt.

AR 1921
7,90 zł
Zestaw, który przyda się nie tylko do gry w kości! Kostki można wykorzystać do innych gier, np. do chińczyka.
KOSZYKÓWKA gra zręcznościowa KOSZYKÓWKA gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KOSZYKÓWKA gra zręcznościowa

TT 50901
59,90 zł
Zestaw mini koszykówki to propozycja dla dzieci lubiących ćwiczyć cel, zręczność i spostrzegawczość. W grę można grać samemu bądź z przyjacielem. Dzięki wygodnemu opakowaniu zabawka nie zajmuje dużo miejsca.
KULODROM labirynt zestaw z kulkami 80 el. KULODROM labirynt zestaw z kulkami 80 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

KULODROM labirynt zestaw z kulkami 80 el.

BUKI BU220
135,90 zł
Duży labirynt do samodzielnego montażu składający się z wielu rurek, narożników i specjalnych elementów, zapewni świetną zabawę na wiele godzin!
LEOPARD puzzle tekturowe 1000 el. LEOPARD puzzle tekturowe 1000 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

LEOPARD puzzle tekturowe 1000 el.

DJ07645
87,90 zł
Wspaniały obrazek dla starszych miłośników układania puzzli przedstawiają majestatycznego kota ukrytego w cieniu paproci. Ułożenie obrazka to niezwykle trudne zadanie, ale satysfakcja z ułożenia będzie jeszcze większa. Idealny pomysł na spędzenie wspólnego czasu z rodziną.
MAMA I TATA myszki w pudełku po cygarach MAMA I TATA myszki w pudełku po cygarach 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI MATERIAŁOWE

MAMA I TATA myszki w pudełku po cygarach

MAILEG 17-2301-01
253,00 zł
Przyjazne myszki: mama i tata śpią wygodnie w pudełku po cygarach. Tata ubrany jest w wygodną piżamę - spodnie oraz koszulę. Ubranko w kratkę jest utrzymane w odcieniach zgaszonej mięty/błękitu. Mama ma na sobie koszulę nocną w kratkę w odcieniach czerwieni. Całość ubranka zdobi urocza kokardka. Obie myszki mają opaski na oczy.
MYSZKA tata materiałowa przytulanka 15 cm MYSZKA tata materiałowa przytulanka 15 cm 2
Oczekiwanie na dostawę
ZABAWKI MATERIAŁOWE

MYSZKA tata materiałowa przytulanka 16 cm

MAILEG 16-0745-00
99,00 zł
Urocza myszka tata jest gotowa to wielogodzinnej zabawy! Ubrana jest w bluzeczkę w paski i brązowe spodnie. Na głowie ma ciemną czapkę z daszkiem, która z pewnością uchroni przed słońcem podczas wakacyjnych podróży.
MYSZKA tata w kabinie plażowej MYSZKA tata w kabinie plażowej 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI MATERIAŁOWE

MYSZKA tata w kabinie plażowej

MAILEG 16-1742-01
114,40 zł 143,00 zł
Czas wakacji. Ta mysz jest gotowa na cały dzień na plażyz mysią rodzinką, ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami.Tata myszka ubrany w spodenki kąpielowe  w kratęi uroczy kapelusik.
NOIR klocki magnetyczne 60 szt. Abstract Series NOIR klocki magnetyczne 60 szt. Abstract Series 2
Oczekiwanie na dostawę
KLOCKI I KULODROMY

NOIR klocki magnetyczne 60 szt. Abstract Series

PIXIO 20207
139,00 zł
Magnetyczne klocki w idealnie dopasowanych kolorach pozwolą wcielić w życie wszystkie kreatywne pomysły. Zacznij od zbudowania prostych modeli przy użyciu instrukcji zawartych w opakowaniu, a gdy będziesz gotowy, przejdź do tworzenia własnych projektów.
ODYSEJA KOSMICZNA kulodrom z kulkami 270 el. ODYSEJA KOSMICZNA kulodrom z kulkami 270 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

ODYSEJA KOSMICZNA kulodrom z kulkami 270 el.

BUKI PM517
220,00 zł
Olbrzymi labirynt do samodzielnego montażu składający się z 270 elementów zapewni świetną zabawę na kilka godzin! Wysoka winda unosi kulki na początek labiryntu w szybki i łatwy sposób. Kulki nabierają prędkości w labiryncie, przecinają mosty, wirują w kołach i wypadają bez problemu.
PIŻAMKA dla taty myszki 16 cm PIŻAMKA dla taty myszki 16 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

PIŻAMKA dla taty myszki 16 cm

MAILEG 16-1740-03
61,60 zł
Piżamka przeznaczona dla taty myszki marki Maileg, będzie idealnym uzupełnieniem mysiej garderoby. Cieplutka piżama zapewni spokojny sen po ciężkim dniu pełnym wyzwań, a maska ​​na oczy nie przepuści światła.
PIŻAMKA dla taty myszki 16 cm PIŻAMKA dla taty myszki 16 cm 2
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

PIŻAMKA dla taty myszki 16 cm

MAILEG 17-2301-03
61,60 zł
Piżamka w kratkę przeznaczona dla taty myszki marki Maileg, będzie idealnym uzupełnieniem mysiej garderoby. Bawełniana piżama zapewni spokojny sen po ciężkim dniu pełnym wyzwań, a maska ​​na oczy nie przepuści światła.
PIŁKA NOŻNA gra magnetyczna PIŁKA NOŻNA gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

PIŁKA NOŻNA gra magnetyczna

PC 68620
34,90 zł
Ciekawa gra polegająca na jak najszybszym strzeleniu trzech goli przeciwnikowi. Nie jest to łatwe i wymaga sprytu :) Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
RIO GRANDE mule drewniany samochód RIO GRANDE mule drewniany samochód 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SAMOCHODY ZABAWKI

RIO GRANDE mule drewniany samochód

CNDT018
54,90 zł
Rio Grande to piękny żółto-pomarańczowy samochód terenowy, który pomoże nam zwiedzić świat. Daje dzieciom wiele możliwości kreatywnej zabawy, pobudza wyobraźnię i wspiera w tworzeniu niepowtarzalnych historii. Satysfakcję z zabawy gwarantuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jest solidny i został pomalowany bezpiecznymi farbami na bazie wody. Auto jest...
SAMOLOTY origami zestaw kreatywny SAMOLOTY origami zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

SAMOLOTY origami zestaw kreatywny

DJ08760
31,00 zł
Pozwól dziecku na kreatywną zabawę z origami - najstarszą kreatywną sztuką składania na świecie! Zestaw zapewni dziecku ciekawą zabawę, w czasie której zapozna się ze sztuką origami. Dzięki zestawowi można złożyć, aż 20 samolotów, Dodatkiem są postaci pilotów, które można umieścić w maszynach.Świetna zabawa gwarantowana!
ŚMIETNIKOWA PERKUSJA zestaw kreatywny
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ŚMIETNIKOWA PERKUSJA zestaw kreatywny

4M 3372
51,92 zł 64,90 zł
Taka perkusja to nie lada gratka dla miłośnika muzyki! Zanim zacznie działać, należy ją najpierw samodzielnie skonstruować. Wystarczy zamienić puste puszki po napojach, niepotrzebne kartony itp. na wyjątkowy zestaw perkusyjny dla robota. Po skończonej pracy można zagrać swój własny koncert!
SPIN STORY opowiadanie historyjek gra
  • -40%
Kup do 13, wyślemy dziś
74,94 zł 124,90 zł
Spin Story to gra, która przenosi w świat fantazji o smokach i potworach. Gra polega na spontanicznym tworzeniu opowiadania za pomocą bączków, które losują: miejsce, bohatera, broń, zwierzę, magię i przeszkody. Po wykręceniu bączków należy uruchomić wyobraźnię i stworzyć emocjonującą opowieść.
STATKI gra magnetyczna STATKI gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

STATKI gra magnetyczna

PC 90339
34,90 zł
Gra Statki  to zabawa, która polega na odgadywaniu miejsca położenia statków przeciwnika. Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
SUDOKU gra magnetyczna SUDOKU gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

SUDOKU gra magnetyczna

PC 90575
34,90 zł
Tradycyjna łamigłówka sudoku zajmie dziecko na wiele chwil. Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
SUDOKU podróżne łamigłówki SUDOKU podróżne łamigłówki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

SUDOKU podróżne łamigłówki 50 gier

PC 26610
34,90 zł
Tradycyjna łamigłówka sudoku to aż 50 gier,które zajmą dziecko na wiele chwil. Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
SUPER BATIBLOC drewniany zestaw konstrukcyjny 101 el. SUPER BATIBLOC drewniany zestaw konstrukcyjny 101 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
199,00 zł
Pasja wielkich konstruktorów zaczyna się w domu. Zestaw pomoże małemu budowniczemu poznać prawa fizyki i mechaniki. Skręcając ze sobą śrubki, listewki, kółka i nakrętki, można w prosty sposób stworzyć wszelkie konstrukcje, jakie tylko podpowie wyobraźnia. Wspaniała zabawa gwarantowana!
SWAT VAN drewniany samochód SWAT VAN drewniany samochód 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SAMOCHODY ZABAWKI

SWAT VAN drewniany samochód

CNDF992
64,90 zł
Auto do zadań specjalnych SWAT inspirowane amerykańskim klimatem modernistycznym lat 60. Drewniany samochód retro to idealny prezent dla fanów motoryzacji! Staranne wykonanie zachęci do zabawy.
SZACHY gra magnetyczna
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

SZACHY gra magnetyczna

PC 90780
34,90 zł
Szachy to rozgrywka znana od stuleci. Tym razem w wersji podróżnej - magnetycznej. Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
SZACHY drewniana gra SZACHY drewniana gra 2
Oczekiwanie na dostawę
GRY LOGICZNE

SZACHY gra strategiczna

GK HS040
62,90 zł
Szachy to strategiczna gra planszowa będąca jednocześnie dyscypliną sportową. Gwarantują świetną zabawę dla całej rodziny! Bawią i uczą jednocześnie.
SZKLANE KULKI zestaw 56 szt. szklaki SZKLANE KULKI zestaw 56 szt. szklaki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI I KULODROMY

SZKLANE KULKI zestaw 56 szt. szklaki

BUKI PM856
75,90 zł
Szukasz niebanalnego prezentu? Świetnie trafiłeś! Szklaki to jedyna w swoim rodzaju gra, która gwarantuje świetną zabawę całej rodzinie. Kulki pasują także do tradycyjnych kulodromów, którymi dzieci uwielbiają się bawić!
TACO VAN drewniany samochód TACO VAN drewniany samochód 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
SAMOCHODY ZABAWKI

TACO VAN drewniany samochód

CNDF767
51,92 zł 64,90 zł
Auto Taco Van został stworzony z inspiracji pierwszymi food trackami. To wyjątkowe, pełne energetycznych kolorów autko, będzie ozdobą każdego pokoju zabaw.
TATO, ZDOBĄDŹ DLA MNIE KSIĘŻYC książeczka Eric Carle
Oczekiwanie na dostawę
33,90 zł
To książka o miłości! I o tym, że kochający Tata zrobi wszystko dla swojego dziecka. Mała Monika prosi swojego Tatę, żeby ten zdobył dla niej Księżyc, bo bardzo chciałaby się z nim pobawić. Czy Tacie uda się zdobyć Księżyc? Ta ilustrowana książka to świetna lektura do czytania wieczorem, na dobranoc.
THE WAVE puzzle tekturowe 1000 el.
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

THE WAVE puzzle tekturowe 1000 el.

LD PZ313
118,90 zł
Rewelacyjna poetycka ilustracja to prawdziwa uczta dla dzieci i dorosłych lubiących układanie puzzli :) Ułożenie tego obrazka to wyzwanie na wysokim poziomie! 1000 puzzli, a w dodatku grafika to dzieło artystyczne - drzeworyt Wielka fala w Kanagawie autorstwa japońskiego artysty Hokusaia.
THUNDERBOLT F-47D samolocik do złożenia
Oczekiwanie na dostawę
ZESTAWY KREATYWNE

THUNDERBOLT F-47D samolocik do złożenia

MR 711120
14,90 zł
Samolot do złożenia zachwyci Malucha, którego fascynują samoloty. Zestaw składa się z 3 polistyrenowych części i plastikowego śmigła. Samolocik jest ławy w montażu.
TORBA DLA MAMY plecak Wellington blue navy TORBA DLA MAMY plecak Wellington blue navy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SPACER I PODRÓŻ

TORBA DLA MAMY plecak Wellington blue navy

BE 940263
315,00 zł
Niezwykle pomysłowy, kompaktowy, prosty w formie plecak dla aktywnych rodziców, nie zajmuje rąk, co ułatwia spacery czy wycieczki z Maluchem, jest szeroki i wygodny, a dzięki kieszeniom, praktycznym schowkom i akcesoriom, dołączonym do zestawu, można pomieścić w nim bez trudu niezbędne rzeczy dziecka i opiekuna oraz wygodnie je posegregować.
TORBA DLA MAMY plecak Wellington heather grey TORBA DLA MAMY plecak Wellington heather grey 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
SPACER I PODRÓŻ

TORBA DLA MAMY plecak Wellington heather grey

BE 940262
252,00 zł 315,00 zł
Niezwykle pomysłowy, kompaktowy, prosty w formie plecak dla aktywnych rodziców, nie zajmuje rąk, co ułatwia spacery czy wycieczki z Maluchem, jest szeroki i wygodny, a dzięki kieszeniom, praktycznym schowkom i akcesoriom, dołączonym do zestawu, można pomieścić w nim bez trudu niezbędne rzeczy dziecka i opiekuna oraz wygodnie je posegregować.
WARCABY gra magnetyczna WARCABY gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

WARCABY gra magnetyczna

PC 90797
34,90 zł
Warcaby to zabawa, której celem jest zbicie pionków przeciwnika, lub zablokowanie wszystkich, które pozostają na planszy, pozbawiając przeciwnika możliwości wykonania ruchu. Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
ZESTAW UBRANEK dla taty myszki 16 cm
Kup do 13, wyślemy dziś
LALKI I AKCESORIA

ZESTAW UBRANEK dla taty myszki 16 cm

MAILEG 16-0745-02
61,60 zł
Ubranko dla myszek Maileg, to idealne uzupełnienie garderoby. Tata myszka będzie prezentował się wyjątkowo w spodniach w kolorze musztardowym, bluzeczce w paski i czapce z daszkiem.
ZWARIOWANE WAKACJE TATY OLI książka dla dzieci Thomas Brunstrom
Kup do 13, wyślemy dziś
29,90 zł
Na dworze panuje jesienna plucha, więc tata Oli postanawia zabrać rodzinę na wakacje w ciepłe kraje. Całą rodziną lecą do wspaniałego hotelu z basenem, gdzie zamieniają się w prawdziwych turystów – skaczą do wody, jedzą lody, opalają się, wylegują pod parasolem i robią wspólnie mnóstwo różnych rzeczy, nie zawsze mądrych, ale w końcu to przecież czas wakacji.
ŻYCIE SEKSUALNE RODZICÓW książka Zosia i Dawid Rzepeccy
Kup do 13, wyślemy dziś
50,00 zł
Pomyśl o swoim związku i zadaj pytanie: czy chcesz, aby się rozwijał? Pomimo trudności, pomimo natłoku spraw chcesz znaleźć czas na bycie razem i budowanie długoterminowej relacji? Jeśli tak, ta książka jest Ci potrzebna.
ZŁAP PIŁECZKĘ gra zręcznościowa
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

ZŁAP PIŁECZKĘ drewniana gra zręcznościowa

GK 62906
19,90 zł
Celem zabawy jest umieszczenie kulkiwewnątrz kielicha i na końcu uchwytu. Aby się to udało, trzeba odpowiednio podrzucać piłeczkę i obracać drewnianą rączką. Kula połączona jest z kielichem za pomocą sznureczka.Zabawka pomaga w koncentracji uwagi.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili
Produkt dodany do listy życzeń