Piapimo

W świecie, gdzie rzeczy wielkie często zdominowały scenę, marka PIAPIMO przypomina nam o niezwykłej mocy maleńkości. Wszystko, co małe, jest w stanie stworzyć coś wielkiego. Ta firma, której korzenie są głęboko zanurzone w branży dziecięcej, zrozumiała tę filozofię i codziennie stara się nią żyć. Wszystko, co tworzy PIAPIMO, odzwierciedla ich nieustanną pracę nad wrażliwością na jakość, design, środowisko i piękno ukryte w codzienności. Ale przede wszystkim, firma koncentruje się na człowieku.

Pokazuje 1 - 57 z 57 elementów

Dobra praktyka biznesowa


PIAPIMO jest marką, która wyznaje zasadę, że nie ma biznesu bez wartości. Ich istnienie opiera się na dobroci i zrównoważonym rozwoju, które wynikają naturalnie z tego dobra. Dobro wpisują w każdy swój produkt już na etapie projektowania, wybierając dostawców, którzy dostarczają im nie tylko materiały najwyższej jakości, ale również tworzą atmosferę dobrej współpracy.


Oddanie społeczeństwu


Firma dąży do tego, aby dawać dobro tym, którzy dla niej pracują. Część ich produkcji realizowana jest przez ludzi, którzy dostali od życia drugą szansę. PIAPIMO wspiera również inicjatywy chroniące zagrożone gatunki, a w szczególności pszczoły, które są bliskie ich sercu. Właśnie one stały się inspiracją do nazwy firmy – PIAPIMO, co po włosku oznacza "małe pszczoły".


Wizja odpowiedzialnej i nowoczesnej firmy


W PIAPIMO kluczowe jest partnerstwo. Każdy produkt tej marki od samego początku powstaje w dobrej atmosferze, promując tym samym dobre wzornictwo. Tworzą wyprawki, które są uniwersalne, trwałe, nie wyjdą z mody po jednym sezonie i które można łatwo łączyć z innymi elementami stylizacji.


Jakość i bezpieczeństwo akcesoriów PIAPIMO


Wybierając materiały do produkcji swoich produktów, PIAPIMO skupia się na najlepszych – certyfikowanych, wolnych od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie, bezpiecznych dla skóry dziecka. Wykorzystują tkaniny naturalne, delikatne i przyjemne w dotyku.


 


Marka PIAPIMO kocha to, co jest ekologiczne. W swojej działalności stara się minimalizować ilość zużywanego plastiku, w swoich opakowaniach stawia na papier, którym również stara się nie marnować. Co więcej, każdy produkt PIAPIMO jest autentyczny – od początku do końca. Są to autorskie projekty firmy, wykonane z materiałów, które sama wyselekcjonowała, a produkcja odbywa się niemal w stu procentach w Polsce.


Otulacze PIAPIMO i nie tylko, czyli co w ofercie producenta?


Marka PIAPIMO oferuje szeroki wybór produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Wśród nich znajdują się m.in.:Wszystkie wyżej opisane artykuły dostępne są na stronie naszego sklepu z zabawkami edukacyjnymi. Zachęcamy do bliższego poznania oferty PIAPIMO w Edukatorku i wybraniu najwyższej jakości akcesoriów dla najmłodszych. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 57 z 57 elementów